• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження

  • 13.01.2021, 20:36,
  • 2022
  • 0
День одруження молодята прагнуть приурочити до красивої дати, щоб магічне диво цифр сприяло сімейному благополуччу. У 2022 році тільки один день в повній мірі стане унікальним по дзеркальності календарного поєднання - 22.02.2022. Але створити власну красиву дату при бажанні під силу всім закоханим.

Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження


Особливості 2022 року для одруженняРік Тигра за східним календарем обіцяє молодятам піднесені відносини, де кожен буде прагнути зробити життя партнера краще, комфортніше, щасливіше. Подружжя разом будуть йти по життю, досліджуючи нові шляхи, можливості, пробуючи свої сили в різних напрямках.

Весілля у 2022 році краще планувати як разове торжество, що не розтягнуте на кілька днів. Простота, невимушеність, імпровізація в такій події додадуть неповторність і витонченість події. Ідеальним рішенням для молодої сім'ї стане весільна подорож одразу після загсу.

Дата паліндромРаніше дату одруження закохані вибирали, спираючись на багато забобон, прикмет, пов'язаних з історією, релігійними переконаннями. Сьогодні багатьох захоплює магія чисел, в якій вбачають щасливі знаки долі.

У 2022 році красива дата припадає на 22 лютого, день випадає на вівторок.


Існує повір'я, згідно з яким в дати з дзеркальними цифрами можна загадати бажання, воно неодмінно збудеться. У нашому тисячолітті таких днів всього 60, тому рідкісна дата 22.02.2022 - справжній подарунок долі закоханим.

Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження


В нумерології «0» не володіє будь-якою енергією, царство «двійок» означає рівновагу, спокій. Цифру «2» вважають символом дипломатії, гармонійних відносин в парі, взаємній любові. Особливе число дня одруження сприяє новим планам, втілення задумів, дарує натхнення, хорошу інтуїцію. Ті, хто не дуже вірить в свої сили, в цей день випробують приплив енергії, впевненість в тому, що прийнято правильне рішення.

Шість «двійок» в сумі утворюють число «16», а при додаванні цифр виходить підсумкова «сімка». У астрологічної психології дана цифра - знак стабільності шлюбу протягом усього життя, так як подружжя вірять в силу своєї любові. У родині не буде зайвої суєти. Відчуття щастя, задоволення, гармонії не покинуть, поки пара буде разом. «Сімки» успішні завдяки прихованим ресурсам, спокійному способу життя, філософського сприйняття того, що відбувається.

Дата для весілля 02.02.2022 хоча і не дзеркальна, але також яскрава і запам'ятовується. Сума цифр дорівнює «десяти», або «одиниці». В нумерології «1» є символом довгого і вірного кохання. Повсякденне життя буде не позбавлене романтики, а кризи сім'я успішно подолає разом.

Дата весілля за місячним і церковному календаряхНе всі пари вірять нумерології, комусь важливіше вплив планет на обраний день весілля. Підказкою може стати місячний календар, поради якого враховували наші предки.

Сприятливі дні для одруження припадають найчастіше на період зростаючого Місяця. У виборі дати бажано враховувати особливості союзу (вікові, психологічні, цільові).
Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження


Так, в чергуванні днів варто віддати перевагу:

1, 2, 10, 14, 17 місячна доба - ідеальні дати весіль для всіх пар;

3, 5, 8, 22 місячна доба - час одруження молодих, енергійних пар, готових до пригод, подорожей, динамічного життя. Весілля має бути галасливим, веселим, з щедрим застіллям;

6, 7, 11, 12, 27 місячна доба - пора для укладення шлюбу для тихого, упорядкованого життя, відносини подружжя будуть засновані на духовності, взаєморозумінні. Весілля в ці дні краще тихе, скромне, в колі близьких людей;

13, 15, 28 місячна доба - відповідні дні для дорослих пар, які знають один одного не перший рік, що жили в цивільному шлюбі, мають великий життєвий досвід;

24 місячна доба - день ідеально підійде для молодят, які мріють про міцну багатодітну родину;

20, 21 місячна доба - сприятливі дні для скріплення союзу творчих людей, впевнених в міцності відносин. Від місячного календаря, в якому відображено космічний вплив на дні для укладання шлюбних союзів, логічно перейти на церковний. До неприпустимих днів для весіль відносять великі церковні свята і пости.

Щаслива датаГарною датою, щасливим днем ​​весілля в 2022 році може стати практично будь-який день, обраний з любов'ю, наповнений особливим змістом, історією взаємин закоханої пари. Варто довіритися внутрішнім відчуттям, бажанням, знакам долі.

Поганих часів для з'єднання люблячих сердець не буває. Варто пам'ятати, що з дня весілля починається сімейне життя, у якій буде своя історія з точкою відліку. Можливо через багато років на річницю весілля зберуться діти і внуки. Одного разу обрана дата стане найкрасивішою в вашому житті завдяки НЕ поєднанню цифр, а любові і гармонії сімейного союзу.
Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають