• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги

  • 12.01.2021, 21:19,
  • 2022
  • 0
Давно плануєте імміграцію в США - дізнайтеся, які можливості надає українцям Лотерея Грін Кард 2022 року, які вимоги висувають до претендента Грін Карти, коли почнеться прийом заявок, а також які терміни і важливі аспекти подачі документів необхідно знати.

Permanent Resident Card - офіційний документ, що надає власникові право на проживання і працевлаштування в США.


У 2022 році Грін Карта залишається одним з найбажаніших документів для всіх, хто хоче жити і працювати в Америці, але кожен, хто намагався отримати посвідку на проживання в США, знає наскільки це складно.

Історія видачі Зеленої Карти сягає своїми витоками до середини минулого століття. Перші Permanent Resident Card дійсно були оформлені в зеленому кольорі, завдяки чому і з'явився термін «Грін Кард», що зберігся і до 2022 року.

Сьогодні існує 5 способів отримання Green Card:

1 шлюб з громадянином США;
2 оформлення возз'єднання з сім'єю (якщо батьки або діти проживають в Америці і вже мають посвідку на проживання);
3 офіційне працевлаштування;
4 отримання політичного притулку;
5 лотерея Грін Кард, яка буде проведена і в 2022 році.

На практиці, отримати бажаний документ способами, описаними в пунктах 1-4 неймовірно довго і складно. Для країн, що беруть участь в програмі, встановлена ​​квота, і кількість виданих карток не може перевищувати 7% від загальної кількості іммігрантів в певній категорії. Охочих стати володарями офіційного права на проживання і роботу в штатах неймовірно багато (близько 3 млн. В рік), що істотно зменшує шанси на отримання Green Card.

Диверсифікаційна лотереяНайпростіший спосіб отримати посвідку на проживання - участь в диверсіфікаційній лотереї, яку держдепартамент США щорічно проводить в онлайн форматі.


Програма «Diversity Immigrant Visa» передбачає надання 55 000 «зелених карт» представникам країн з низьким рівнем імміграції в США. Переможець визначається шляхом автоматизованого комп'ютерного відбору з урахуванням квот, встановлених для кожного з 6 географічних регіонів. При цьому, чим нижче рівень імміграції в регіоні, тим більше шансів у його громадян отримати Green Card.

В середньому, шанс на отримання карти через лотерею DV оцінюється як 1: 200, так як середня кількість заявок близько до 10 мільйонів.

Алгоритм отримання диверсифікаційної візи буде наступним:

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Вимоги до претендентів «Diversity Immigrant Visa» через лотерею DV в 2022 році - цілком реальна можливість імміграції в США, але перш ніж почати заповнення анкети на «Грін Карту», варто ознайомитися з вимогами, які країна висуває до претендентів.

№1 - країна народження Важливо!Зверніть увагу, що в списку країн, на які поширюється програма, необхідно шукати не фактичне місце проживання, а саме країну народження. Повний список країн, для яких у 2022 році доступна лотерея «Грін Карта» можна дізнатися, відвідавши офіційний сайт travel.state.gov (візи в США → імміграція → Програма Diversity Visa).

№2 - вікОфіційно в 2022 році заповнення персональної заявки на «Грін Карти» є громадяни, яким виповнилося 18 років за умови дотримання інших вимог і наявності чинного закордонного паспорта.

Діти і підлітки, які не досягли вказаного віку, вписуються в заявку одного з батьків (на момент подачі заявки наявність персонального закордонного паспорта не обов'язково).

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


№3 - освітаДо участі в лотереї допускаються особи, які відповідають як мінімум одному з критеріїв: повна загальна середня освіта (11 класів); базова вища освіта; дворічний досвід роботи за професією, що вимагає навчання або придбання професійних навичок (в розрахунок береться досвід, набутий в останні 5 років).

Зверніть увагу, що на момент подачі заявки освіта повинна бути завершена (отримано відповідний документ), або стаж повинен становити не менше 2-х років (відповідно теж з документальним підтвердженням). Шукачам, які планують вказати стаж роботи, варто ознайомитися зі списком професій Diversity Visa Program.

№4 - стан здоров'яВ умовах програми чітко прописані медичні вимоги до кандидатів на отримання Green Card. У розгляді заявки відмовлять, якщо: немає будь-яких зі списку необхідних щеплень; є психічний розлад; людина приймає наркотичні речовини.

Важливо! Медичний огляд необхідно пройти в одному з сертифікованих медичних центрів.


Середня ціна послуги огляду для дорослих становить $ 160 (+ ціна вакцинації, якщо з'ясується, що були зроблені не всі необхідні щеплення).

Подача заявкиПрийом заявок на лотерею Green Card DV-2022 вже завершено. Він проходив з 07.10.20 по 10.11.20. Дата подачі заяв на отримання Грін Карти через Diversity Visa Program в 2022 році була відома заздалегідь і близько 10 мільйонів людей встигли скласти онлайн заявку. Але всі бажаючі можуть подати документи на лотерею, яка буде проведена в 2023 році.

Важливо! Заявки приймають тільки в цифровому форматі на сайті dvprogram.state.gov.


Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Основні факти:

подача заявки - процедура безкоштовна;

кожен член сім'ї, відповідний описаним вимогам може подати свою заявку, що підвищить ймовірність успіху;

якщо будуть виявлені 2 і більше заявок, поданих однією особою, всі вони будуть анульовані.

Ще на етапі підготовки пакету документів варто врахувати, що до фото на Грін Карту в 2022 році теж є свої особливі вимоги. Сайт надає можливість перед остаточним завантаженням фото перевірити, чи відповідає знімок необхідним параметрам.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Перевірити, чи відповідає фото всіма параметрами можна, скориставшись одним із доступних в мережі валідаторів.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Кожен, хто планує взяти участь у програмі, сам вирішує, розбиратися чи у всіх тонкощах правил заповнення бланків або довірити це питання консультантам. Послуга супроводу платна і полягає тільки в контролі правильності заповнення форм та дотримання необхідних норм. Вплинути на будь-які інші етапи консультанти з численних бюро, представлених в мережі, ніяк не можуть. Але, оскільки оригінальна інструкція щодо заповнення форми для отримання Грін Карти за програмою Diversity Visa Program 2022 року, представлена виключно державною мовою США, багато претендентів для перестраховки все-таки звертаються за допомогою до професіоналів.

Також пропонуємо подивитися відео з докладними інструкціями щодо заповнення заявки учасника Diversity Visa Program 2022.Розіграш та результатиВсі, хто встиг оформити заявку на участь в лотереї 2022 року в установлені строки подачі, дізнаються, чи вдалося їм виграти Грін Кард вже з 8 травня 2021 року.

Важливо! Реєстраційні документи DV варто зберегти до 30 вересня 2022 року, адже переможці, які не зможуть підтвердити свою кваліфікацію або не пройдуть співбесіду, вибувають зі списку претендентів на Green Card, і у когось що раніше не обраного системою знову може з'явитися шанс.


Варто врахувати, що учасникам лотереї не надсилали оповіщення про результат жеребкування. Єдиний спосіб дізнатися статус вашої заявки - самостійно зайти на сайт і перевірити результат.

Результат негативнийВ період з 08.05.21 по 30.09.22 варто періодично перевіряти статус, навіть якщо раніше на вашій сторінці було розміщено повідомлення « has not been selected ». Також в разі відмови варто перевірити ще раз внесені раніше дані.

Серед найбільш частих причин негативного рішення по заявці:

відправка більше 1 заявки;

надання недостовірної інформації;

граматичні помилки при заповненні форми;

завантаження фотографій, які не відповідають вимогам системи;

заповнення форми на іншій мові (допускається тільки англійська).

Результат позитивнийУ разі позитивного рішення, на вашій сторінці відобразиться офіційний лист з привітанням і реєстраційними даними, найважливішим з яких є індивідуальний номер (case number), який обов'язково необхідно зберегти.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги


Перемога в Diversity Visa Program само по собі не є гарантією того, що буде видана Зелена Карта, так як кожному переможцю належить:

заповнити візову анкету DS-260;

підтвердити дані, зазначені в анкеті, зібравши пакет документів;

пройти очну співбесіду.

Завершальний етапКоли саме відбудеться інтерв'ю, заздалегідь сказати неможливо. Зважаючи на велику кількість учасників, очні співбесіди з претендентами проходять протягом року - з початку жовтня 2021 року по кінець вересня 2022.

Про точну дату співбесіди учасника сповіщають по електронній пошті, зазначеній в анкеті.

Місце проведення інтерв'ю учасник вибирає ще на етапі реєстрації. Для жителів України це посольство США, розташоване в Києві. Хоча участь у лотереї абсолютно безкоштовна, на завершальному етапі учасникам необхідно сплатити консульський збір у розмірі $ 330.

Отримавши позитивний результат після співбесіди, можна отримувати Green Card і планувати переїзд.

Важливо! В'їхати на територію США учасник програми повинен не пізніше, ніж через 6 місяців після отримання Зеленої Карти, в іншому випадку виданий йому документ буде анульований.

Також варто знати, що лотерея лише надає право на отримання самого документа. Все, що відноситься до питань переїзду, вибору місця проживання, подальшого працевлаштування та життя на території США, лягає повністю на плечі самого іммігранта.

Лотерея Грін Кард (Грін Карта) 2022 дата і терміни подачі документів, прийом заявок, вимоги
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають