• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони

Дуже багато пар, які планують створити сім'ю, цікавляться чи є 2019 рік вдови чи вдівця. Всі знають, що найгіршим роком для одруження є високосний, але варто зауважити, що і наступні після нього роки мають свої застереження.
Так, вважається, що після високосного йде рік вдови, потім вдівця, а потім знову вдови з-за чого їх також називають не дуже сприятливими для весілля . Виходячи з цього, прийдешній 2019 рік буде роком вдови.
Звичайно, подібні повір'я можна не сприймати всерйоз і просто ігнорувати. Але перед вступом у шлюб молоді пари стають більш забобонними і для них важливо, щоб одруження пройшло як можна краще і не було пов'язане ні з якими поганими прикметами.
Тому бажаючі одружитися в 2019 році , задаються питанням: які неприємності обіцяє весілля в цей період і чи можна якось обдурити «прокляття».

Про рік вдови


Закохані пари зазвичай намагаються спланувати весілля таким чином, щоб вона не припадала на високосний рік, тому 2019 рік у цьому плані відмінно підходить для одруження. Однак наступні три роки після високосного також не обходяться без складнощів, адже якщо вірити народним прикметам, вони чергують між собою «звання» вдови і вдівця.
Згідно з цим повір'ям, одружитися в рік вдови, яким і буде 2019 рік, означає приректи свою сім'ю нещастя: через деякий час дружина залишиться одна. При цьому зовсім необов'язково, що її чоловік помре, він може з тих чи інших причин віддалитися від сім'ї, залишивши дружину на самоті.
Але чому з'явилося таке повір'я? Раціонально пояснити таку погану прикмету цілком можливо. Так, минуле нашої країни було далеко не безхмарним: дуже часто держава стрясали війни, революції, природні катаклізми та інші нещастя.
2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони

Додайте до цього важкий побут і низький рівень медицини, які вкорочували і без того невисоку тривалість життя пересічних громадян. Особливо страждали від цих факторів жителі сіл і сіл, в яких зазвичай і народжуються різні прикмети.

У подібних умовах смерть частіше приходила до чоловічої частини населення, адже саме на їх долю припадала служба в армії, складна робота в полі, шахтах, на небезпечних виробництвах і будівництвах.
У результаті молоді дружини не рідко ставали вдовами вже через кілька років після вступу в шлюб. Можна припустити, що наші предки спробували знайти якусь закономірність у сформованій ситуації і створили повір'я, що пояснює причину смерті чоловіків.

Як обійти погану прикмету


2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони

Уважно придивившись до народних вірувань, стає очевидним, що повністю сприятливих періодів для весілля взагалі немає. Якщо рік не високосний, то він обов'язково має «звання» або вдови чи вдівця, що також робить його непридатним для одруження. Але наші предки придумали, як обійти погані прикмети і одружитися, не озираючись на повір'я.
Щоб весілля в рік вдови не поставила «чорну мітку» на подальшого сімейного життя пари, необхідно трохи змінити звичні весільні традиції. Так, потрібно, щоб наречений і наречена помінялися деякими ролями.
Наприклад, якщо зазвичай хлопець їде свататися до дівчини, то можна зробити навпаки: нехай наречена попросить руки свого коханого. Звичайно, сьогодні традиція сватання рідко дотримується, але зробити так само можна і з іншим обрядом, у якому наречений і наречена можуть помінятися ролями. Це допоможе обдурити злий рок і відвести його від щасливої родини.
2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони

Крім того, психологи підкреслюють, що на майбутнє шлюбу впливає і емоційний стан пари. Якщо вірити в погані прикмети і налаштовуватися на негатив, то навіть незначні негаразди можна перетворити на привід для розлучення.
Щоб забезпечити собі щасливе сімейне життя, необхідно спрямовувати всі свої думки і бажання в позитивне русло і ставитися до дрібних проблем з гумором і оптимізмом.
Крім того, важливо пам'ятати, що повністю безхмарних відносин не буває і життя рідко обходиться без складнощів. Тому потрібно бути готовим до труднощів і сприймати їх як випробування, яке потрібно подолати разом з другою половинкою.

Інші прикмети 2019 рокуЗгідно східним гороскопом 2019 рік пройде під заступництвом Жовтої Свині. Для майбутніх молодят це хороша новина, адже цей знак дуже любить сімейне вогнище, традиції і сприяє з'єднанню закоханих сердець.
2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони

Але варто враховувати, що Свиня є прихильником міцних відносин, перевірених часом, тому щастя в шлюбі вона забезпечить тільки тим парам, які впевнені в своїх почуттях і серйозно ставляться до створення сім'ї. Швидкоплинні захоплення і весілля, не підкріплені справжнім почуттям, успіхом не увінчаються і будуть приречені на руйнування.
Також існує думка, що люди, які одружилися в рік Свині, ризикують набрати зайву вагу і навіть заробити ожиріння. Але навряд чи до цього варто серйозно ставитися, адже подібні твердження є тільки домислами, і не підкріплені жодними раціональними доводами.
Якщо ви дотримуєтеся правильного харчування і не збираєтеся відмовлятися від нього після весілля, то зайві кілограми вам не загрожують.
Плануючи весілля, слід пам'ятати, то, наскільки ви будете щасливі в шлюбі, визначають не прикмети, а ви самі. Працюйте над своїми відносинами, любите другу половинку, будуйте сім'ю на взаєморозумінні і довірі, і тоді ніякі забобони вам будуть не страшні.
2019 рік вдови чи вдівця: які роки, весільні прикмети і забобони
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають