• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

2019 для весілля? Сприятливий чи ні

В нинішній час існує маса різних забобонів, пов'язаних з датою весілля. Деякі з них більше схожі на дитячий лепет, але дещо все ж мають глибоко історичні корені. Більшість пар, які готуються створити сім'ю, довіряють у виборі відповідного часу для одруження зірок, нумерології, фэншую і навіть православним календарем. Нічого поганого в цьому немає, адже кожне з перерахованих напрямків розповідає чимало цікавих відомостей про майбутню подію. Залишилося лише поговорити про те, чи є сприятливий чи ні рік 2019 для весілля.


Місячний календар


На думку астрологів, правильно підібрана дата весілля допоможе доповнити майбутній союз різними якостями. Для цього доведеться врахувати наступні поради:

якщо Венера починає зворотний хід по небу – з торжеством варто почекати;
зростаюча місяць наповнити союз позитивними якостями і допоможе парі рухатися в бік зміцнення відносин;
не варто планувати одруження в дні молодого місяця, сонячного затемнення або молодика; обидва небесні світила вважаються уособленням чоловічого і жіночого начала, а тому не слід панірувати торжество в той період, коли вони не ладнають між собою;
Венера в сузір'я Овна – не надто вдалий час для початку сімейних відносин;
сузір'я Діви або Скорпіона позначиться на парі не з найкращої сторони;
відповідними місяцями для весілля вважається четвертий, п'ятий, сьомий, десятий і одинадцятий період після появи на світло.
2019 для весілля? Сприятливий чи ні
Для планування настільки важливої події непогано було б заздалегідь звернутися до місячним календарем. Згідно з тлумаченням циклів небесного світила, «весільні дні» позначені в наступному порядку:

10.11.16 17.21.26 27 день циклу підходь для одруження;
3.4.5 8.9.13 14.19 – не саме вдалий для цього час.Найбільш придатними у місячному календарі для церемонії є 21-е місячна доба. Символ зазначеного часу – крилатий кінь Пегас. Це день творчого підйому, сміливості, нових ідей, дій і стрімкості. Доцільно також проводити виставки, представлення, концерти і, звичайно ж, обмінюватися клятвами вірності. Щоб майбутня сімейне життя стала нагадувати казку, запланована на це час весілля повинна бути пишною, великий, переповненій сюрпризами та подарунками для гостей. Варто запросити якомога більше гостей і організувати гучне гуляння до ранку. За словами астрологів, який виявиться весілля в 21 місячна доба, такою буде і вся подальша подружнє життя.


Фен-шуй


Визначити відповідний час за зазначеною практиці набагато важче, ніж з циклом руху нічного світила. Допоможе з таким нелегким справою досвідчений фахівець. Виявляється, по фен-шую створювати міцний союз найкраще в дні Стабільності, Удачі, Рівноваги, Відкриття і Встановлення. На яку ж дату припадають зазначені дні в майбутньому році? Для цього доведеться провести персональний розрахунок для кожного з партнерів.


Нумерологія


Найбільш просто і без зайвої допомоги визначити дату весілля з допомогою його майбутньої дати. Для цього доведеться скласти день, місяць і рік майбутньої події. Наприклад, оголошене урочистості заплановано на 7 липня 2018 року. Тоді потрібне число буде визначатися наступним чином: 0+7+0+7+2+0+1+8=25 2+5=7. Виходить, що майбутнім часом повинна керувати цифра «3». Залишилося лише обговорити всі можливі номери, щоб зрозуміти, яким може виявитися сімейний союз.

2019 для весілля? Сприятливий чи ні


«1» – знак сильних амбіцій і лідерства. У такій парі обидва партнери будуть постійно «воювати» за звання глави сім'ї. Хлопець і дівчина виступають в якості наполегливих особистостей, а тому майбутній шлюб автоматично знаходиться під загрозою руйнування. У будь-якій ситуації бути головним повинен бути лише один. У такому тандемі ідеально створювати спільний бізнес, але любовна сфера під таким початком просто в'яне. Якщо перенести дату одруження неможливо, слід заздалегідь подумати, кому доведеться стати «розумніші», або розлучення не уникнути. Добре, якщо такий відповідальна місія лягає на жіночі плечі, інакше сильний чоловічий характер просто зламається. У результаті з'явиться помста за неможливість реалізувати власний потенціал.


«2» – одне з найсприятливіших чисел. Союз, укладений в такий час, обіцяє стати по-справжньому міцним, надійним і тривалим. Зазвичай у таких сім'ях обидва партнера дуже люблять і дорожать одне одним. Правда, існує величезна ймовірність зіткнутися із зрадою. Ідеальний вихід – не подаватися різним спокусам. В іншому випадку шлюб приречений на нещасливий кінець. У підсумку обидва партнери будуть постійно згадувати один одного, так їх почуття були по-справжньому сильними, щирими і всепоглинаючими, але через зраду переступити так ніхто і не зможе.


«3» – ще одне щасливе число для весілля. Союз, створений у вычисляемую дату, повинен бути справжнім – таким, про яке говорять «і померли вони в один день». Між партнерами існує не тільки любов, а й дружба. Відносини досить спокійні – все конфліктні ситуації вирішуються полюбовно і мирно. Ніхто ніколи не влаштовує сцен і бурхливих сварок. Важливо, що в таких парах народжуються дуже щасливі дітки.


«4» – багатство на чолі всього. Подружжя будуть жити дуже ситної» життям, на заздрість всім недоброзичливцям. Про таких кажуть «будинок – повна чаша», так як достаток зазвичай більше, ніж у інших. Ось тільки в гонитві за матеріальними благами слід дуже постаратися, щоб не втратити любов, адже без неї щастя в родині просто неможливо.


«5» – цифра, що позначає жіноче і чоловіче начало. Для хорошого шлюбу саме те. Така пара буде свідомо приречена на довге і щасливе спільне буття. Люди, що планують союз під керівництвом «5», були разом навіть в минулому житті. Іноді можуть виникати ситуації, коли розлучення здасться єдиним рішенням. Любов допоможе згладити всі шорсткості і пронести теплоту один до одного на протязі багатьох десятиліть.


«6» – кармічне число, що відповідає за створення неймовірно щасливих спілок, благословляемых на небесах. Пари, що вступають у шлюб під початком зазначеного числа, не зможуть покинути один одного до того моменту, поки цей союз не вичерпає себе повністю. На жаль, подібні відносини завжди розпадаються, і тільки потім кожен із колишнього подружжя зустрічає свою справжню долю.


«7» – пари, де народжуються розумні і талановиті дітки. При цьому обидва батьки можуть бути самими звичайними людьми без яких-небудь видатних талантів. Щастя в шлюбі залежить виключно від партнерів – сім'я може виявитися міцною, або зруйнуватися в перші роки спільного існування. Кожен з партнерів має унікальний потенціал для прекрасного спільного розвитку.

2019 для весілля? Сприятливий чи ні


«8» або «4», помножена на два. Зрозуміло, що таким парам обіцяє вельми заздрісне матеріальне становище. Фінансова стабільність подружжя виявиться набагато більше, ніж у випадку з «4». У сім'ї, створеної під керівництвом «8», чоловік стає сьогоденні ватажком всесвіту, тоді як жінка завжди надихає його на будь-які, навіть найскладніші звершення. Тільки при такому підході чоловік зможе досягти бажаних висот і стати успішною людиною.


«9» – пристрасні пари з бурхливими відносинами. В сім'ях, які уклали шлюб дати з таким числом, постійно влаштовуються скандали, але подружжя завжди миряться і продовжують залишатися разом, незважаючи ні на що. Партнери просто не уявляють свого життя один без одного, як і без сильних емоцій. У результаті навіть незважаючи на досить неспокійний спільне існування, вони залишаються разом до самого кінця.


Церковний календар


Згідно з православними канонами, сам по собі питання щодо сприятливості 2019 року для весіль не має місця бути. Подібні урочистості доречні завжди і повинні проводитися в залежності від дати духовних свят і постів.


Церква забороняє проводити обряд вінчання під час періодів строгих воздержаний:

Успенського, Різдвяного, Петрова і Великоднього посту;
Вербної Неділі, Пасхи, Трійці (одноденні пости).В інший час парі слід узгодити проведення урочистості з батюшкою обраної церкви. Найбільш вдалим періодом для такої події вважається день Казанської ікони Богоматері і Червона гірка.


Народні прикмети


За віруваннями древніх слов'ян, деякі місяці року мають рисами, здатними наділяти союз щастям і міцними відносинами.

Лютий – пара проживе все життя без єдиної сварки.
Червень – союз буде проходити, як один суцільний медовий місяць.
Липень – багато щастя, але і гіркоти не минути.
Серпень – пара буде не тільки любити один одного, але і прекрасно дружити.
Вересень – коханих чекає комфортний і тихе життя.
Жовтень – сімейне буття наповниться багатством і вірністю.
Листопад – теплі почуття переростуть у прекрасних дітей.
Грудень – з часом любов між людьми буде лише міцнішати.
2019 для весілля? Сприятливий чи ні
Найбільш несприятливим часом для весілля вважався місяць травень, але зараз на таку прикмету мало хто звертає увагу. Для предків ж зазначений період був найбільш важким: починалися активні сільськогосподарські роботи і для гулянь просто не залишалося часу.


Найбільш сприятливими днями для сватання і подальшого заміжжя вважалися всі непарні дні місяця, хоча найчастіше подібні події припадали на 3.9.17 і 25 число.


Вірити у все вищесказане чи ні – вирішувати молодятам. По правді, лише від них самих залежить їхнє щасливе майбутнє. Якщо все ж парі хочеться наперед передбачити майбутній розвиток їх сімейного життя, всі методи хороші. Правда, не варто повністю довіряти цифрам, прикметами або різних наук – важлива сама любов і повагу один до одного. Довіряйте своїй другій половинці, цінуєте сім'ю і насолоджуйтесь часом, проведеним поруч з коханою людиною.

2019 для весілля? Сприятливий чи ні
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають