• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Красиві дати для весілля в 2019 році

При підготовці до весілля потрібно багато чого встигнути зробити, але перше, з чим стикаються молоді, - це вибір дня, коли вони стануть законним подружжям. Хтось радиться з астрологами з цього приводу, хтось довіряє нумерології, хтось вірить в прикмети, а для когось просто важливо, щоб дата, зазначена в свідоцтві про укладення шлюбу, була красивою.

Що мають на увазі під красивою датою

Багато хто пам'ятає, скільки охочих узаконити стосунки було 7 липня і 8 серпня в 2007 і 2008 роках відповідно. У 2019 таких дат не передбачається, але є маса інших, які, радимо, взяти майбутнім молодятам на замітку:

Дати, коли збігаються числа дня і місяця. У 2019 такими будуть 1.01, 2.02, 3.03, 4.04, 5.05, 6.06, 7.07, 8.08, 9.09, 10.10, 11.11 і 12.12.

Однакові числа дня і року. Наприклад, 19.01.19, 19.02.19, 19.03.19 та т. Д. Зверніть увагу, що 19.08.2019 православні відзначають Яблучний спас, в це свято святкувати весілля не слід. А ось 19.10.19, на думку багатьох, - одна з найкрасивіших дат для одруження в 2019 .

Красиві дати для весілля в 2019 році


Гарною датою для укладення шлюбу в 2019 році по праву вважається 19.02.19. Незважаючи на те, що випадає вона на вівторок, коли багато РАГСи не працюють, не варто переносити весілля, адже можна замовити виїзну реєстрацію .


Симпатично в свідоцтві буде виглядати дата навпаки, а саме: 01.10 або 21.12.

Оригінальним є і варіант зі зростаючими цифрами - 9.10.19 .

Весілля в свято


Чи не претендують на звання найкрасивіших дат, але, тим не менш, досить популярними днями для укладання шлюбних уз, вважаються і свята. Мова йде не про державні, а про символічні. Багато закоханих нерідко пов'язують себе узами Гіменея в такі свята:

14 лютого, в День всіх закоханих, в РАГСи країни реєструють кілька сотень шлюбів.

Весільний бум відзначається і в День сім'ї, любові і вірності, який відзначають щорічно 8 липня.

Молодята вірять, що укладений союз буде таким же міцним, як і у Святих Петра і Февронії.

4 грудня - Міжнародний день обіймів.

6 липня - Міжнародний день поцілунків .

Можна зіграти весілля в особливий день для самих молодих. Таким може стати: день знайомства / початку відносин / першого поцілунку або і зовсім день, коли вирішили одружитися (природно, через рік) і т. д.


Красиві дати для весілля в 2019 році


Віруючі люди нерідко радяться з церковними служителями, вибираючи момент для укладення шлюбу. Найсприятливішими святами для цієї події вважаються Червона гірка і день Казанської ікони Божої Матері. Перший відзначають 5 травня. Запис в свідоцтві про шлюб, зроблена 5.05.19, виглядає досить симпатично, до того ж в 2019 році випадає на неділю, що ідеально для організації весільного торжества. Ікону Казанської Богоматері шанують двічі на рік - 21 липень і 4 листопада.

Як вибрати місяць

Так уже повелося, що найбільш охоче люди одружуються в кінці літа-початку осені. Пояснення просте - на вулиці тепло, можна знайти масу шикарних місць для фотосесії, на прилавках в магазинах знаходиться достаток овочів і фруктів за низькими цінами. Проте є думка, що майбутне спілье життя залежить від того, в який місяць були узаконені відносини.

Ось що кажуть в народі:

весілля в січні обіцяє вдівство;

розписалися в лютому подружжя житиме в злагоді і взаєморозумінні;

довгі розлуки чекають наречених в березні;

нестабільне сімейне життя буде квітневим молодятам;

якщо одружитися в травні, то все життя доведеться мучитися;

щасливим і пристрасним буде союз, укладений в червні;

ті, хто одружаться в липні, отримають порівну і щастя, і проблем;

в любові до самої старості проживуть пари, які зіграли весілля в серпні;

спокійний і довговічний союз чекає вересневих молодят;

важким буде подружнє життя, що почалося в жовтні;

достаток чекає подружжя, які вирішили пов'язати себе узами Гіменея в листопаді;

ну а кохання тих, хто вирішив одружитися в грудні, з роками буде лише посилюватися .

Красиві дати для весілля в 2019 році


Таким чином, кращими місяцями для весілля вважаються лютий, червень, серпень, вересень, листопад і грудень. А такий знаменний захід у січні, квітні, травні та жовтні краще не відзначати.

Як вибрати день


Вибираючи дату для весілля, мало керуватися лише тим, щоб вона була красивою за запропонованими вище параметрам. Куди важливіше, щоб вона обіцяла благополуччя в майбутньому. Щасливими будуть шлюби, укладені в непарне число - 1, 3, 5, 7 і т. д. А якщо ви вирішили поставити свої підписи в знак згоди вступити в сімейне життя після обіду, то це обіцяє, що шлюб виявиться успішним і багатим.
Красиві дати для весілля в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають