• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

Весілля в 2019 році: сприятливі дні

2019 рік Жовтої Земляної Свині стане щасливим періодом для закоханих тому, що дана тварина Китайського східного календаря буде протегувати парам, роблячи їх життя спокійним і розміреним. Однак це зовсім не скасовує того факту, що день для весілля доведеться вибирати вдумливо і обережно. Неправильне визначення дати може зіграти проти молодят і навіть зруйнувати їхні стосунки, тому до справи слід підійти з усією відповідальністю.

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети


Знаки зодіаку: вплив

Щоб в 2019 році теплі спогади залишило не тільки весілля, але і подальше життя подружжя, увагу слід звернути в першу чергу на знак зодіаку, в якому в той чи інший момент часу знаходиться Місяць. На другому місці за значимістю в питанні вибору дати весілля стоять місячна доба, а вже після нього - фаза. Зодіакальні сузір'я, яких налічується в цілому 12 штук, характеризуються відчутним впливом на сімейне життя. Умовно, знаки можна розділити на 3 категорії:

сприятливі для проведення весілля (Стрілець, Водолій, Риби, Телець, Рак, Терези);

нейтральні (Скорпіон, Овен, Близнюки, Лев);

несприятливі (Козеріг, Діва).


Кожне з сузір'їв відрізняється наступними особливостями:

Овен. Найскладнішим періодом для подружжя, що пішли під вінець в Овні, стане початок сімейного і побутового життя, коли кожен буде претендувати на першість і лідерство. Однак з плином часу протистояння закоханих обіцяє зійти на «ні», у чому їм допоможе накопичений досвід і звичайна людська мудрість.

Телець. Якщо взяти пару і відправити її до вівтаря в день, що знаходиться під заступництвом Тельця, можна відкрити формулу отримання воістину ідеального союзу. Тут буде все: і спільні творчі захоплення, і облаштування будинку без сварок і скандалів, і успішне виховання дітей. Для казкового щастя обом партнерам знадобиться зробити зовсім небагато: приділяти достатньо часу предмету свого зітхання, відвідувати з ним різні заходи і завести спільну справу.

Близнюки. Подружжя будуть відрізнятися активністю, комунікабельністю і схожими хобі: подорожі, веселощі, музика та ін. Важливим для збереження стабільних відносин стане вміння в потрібний момент часу розуміти, що партнер втомився і хоче зібратися з силами на самоті. У таких ситуаціях дружинам необхідно буде підтримувати свою половинку. Тоді все буде в порядку.

Рак. Даний знак - справжній переможець за кількістю укладених під його впливом шлюбів. Це пояснюється досить просто: наречені знають, що сузір'я вбереже їх від лицемірства, брехні, зради і нерозуміння. Поруч з парою завжди буде багато вірних друзів, які оточать її святами, яскравими враженнями та необхідною підтримкою.

Лев. Вогняний знак здатний наповнити спільний побут подружжя невиліковними ніжністю і пристрастю, підживлюючи постійними творчими починаннями. Згодом будинок закоханих може перетворитися на справжнісіньке «родове гніздо», де батьки будуть співіснувати разом зі своїми дітьми та онуками за принципами поваги і взаєморозуміння.

Діва. Відносини, які здобули юридичну силу під заступництвом Діви, ризикують розпастися через побутові конфлікти. Тут вірними супутниками закоханих повинні стати витримка, самовладання і вміння переводити негатив жартома. Саме ці якості допоможуть впоратися з проблемами, що виникають.

Ваги. Якщо наречений і наречена жадають романтичної, піднесеної і навіть екстравагантної любові, це сузір'я - то, що їм потрібно. Стосунки пари будуть ставати лише ніжніше і чутливі, а самі партнери виявляться навіки пов'язані сімейними узами і близькості, які не зможе зруйнувати жодне випробування.

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети


Скорпіон. Весілля, яке в 2019 році вкладеться під впливом Скорпіона, виллється в постійні випробування ревнощами. Однак перемогти недомовки і сварки закоханим буде під силу завдяки міцній психологічній спорідненості, яке існує між ними, а також чесності та відкритості. Народження малюка, який об'єднає батьків навколо спільної справи, також допоможе зміцненню відносин.

Стрілець. Любов, офіційно оформлена під знаком Стрільця, буде відрізнятися особливою довірою між партнерами. З плином років подружжя не втомляться один від одного, адже їх головним заняттям стане спільне самовдосконалення. Воно буде дозволяти відкривати в своїй половинці нові, раніше незвідані, горизонти. В результаті така пара покаже іншим, як можна і потрібно кохати і дружити.

Козеріг. Союз, узаконений в сузір'ї Козерога, ризикує з часом розпастися. Швидше за все, обидва партнери будуть намагатися домінувати, а також стримувати свої емоції. Тут буде місце повазі і праці над якоюсь-небудь спільною справою (ведення побуту, виховання дітей тощо.), Але не істинним любові і турботі.

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети


Водолій. Відносини, укладені під заступництвом Водолія, стануть взірцем вірності, довіри і щирої дружби між подружжям, побудованої на основі схожих, часом - незвичайних і дивакуватих, інтересів і захоплень. Пара буде відрізнятися гостинністю і готовністю в скрутну хвилину прийти на допомогу своїм родичам і товаришам. Після появи малюка батьки, швидше за все, відкладуть деякі зі звичних занять в довгий ящик, але навіть це їх не розлучить.

Риби. Весілля, зігране в 2019 році під знаком Риб, ознаменує собою початок періоду ніжності, відданості і духовності в житті подружжя. Удавана мовчазність партнерів насправді означатиме, що вони досягли вищої точки енергетичного єдності і гармонії. Розмови цим людям просто не потрібні - вони готові беззастережно вірити своїм половинкам і самовіддано йти заради них на жертви.

Місячні доби

У календарі весіль на 2019 рік, створеному для спрощення вибору сприятливого дня, можна також виділити особливо вдалі для укладення союзів доби, які позитивно позначаться на сімейному житті.

Місячний день (не плутати з календарним!)

Значення 3

Хоча 3 Місячні доби можуть спровокувати скандали між молодятами, все ж вважається, що вони відмінно підходять людям, які збираються провести своє життя в пошуках пригод і заняттях екстримом.

6 Сімейна пара буде відрізнятися мудрістю, здатною зберегти кохання протягом тривалого часу. Ця доба підійде для укладення союзів між зрілими людьми, охочими залишити буйство молодості і пристати до спокійної і тихої гавані.

7 Відмінний час для укладення шлюбу між людьми мистецтва. На свято рекомендується запросити творчих друзів - тоді воно точно вийде незабутнім.

10 Найсприятливіша у всьому циклі дата для проведення церемонії, яка принесе кожній родині згуртоване і дружне існування.

13 Місячна доба - вдалий момент для закоханих старше 30 років, справою життя яких є наука. В даному випадку союз обіцяє бути успішними у тих, хто відрізняється спокоєм, докладністю і флегматичністю.

14 Ідеальний час для весілля між людьми, які вже мали подружжя. Це - можливість змін і другого шансу, який обернеться успіхом, якщо попередній досвід був ретельно проаналізований, а всі необхідні висновки - зроблені.

17 Сімейну ідилію не затьмарять ніякі побутові проблеми. Пару очікує народження бажаних і обдарованих дітей.

22 Місячна доба відмінно підійде закоханим, зайнятим в творчих і «бюджетних» сферах. На святі особливу увагу рекомендується приділити столу - він повинен бути багатим, щедрим і пропонувати гостям безліч солодощів.

24 Шлюб рекомендується укладати тим людям, які перевірили свою любов достатню кількість часу. Чим довше молодята йшли рука об руку, тим міцніше буде їх союз, до чого тут немає різниці, юні вони або вже переступили через кордон в 40 років .

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети


Фази і дні тижня

Нарешті, передостанніми в ієрархії важливості для визначення сприятливого дня весілля в 2019 році є Місячні фази. Вважається, що найбільш позитивний вплив на одруження надають:

Зростаючий Місяць. Енергія, налаштована на творення, обіцяє вилитися в тривалий і вдалий союз лише в тому випадку, якщо він буде щирим, побудованим на любові і не несе в собі негативної руйнівної мети.

Перша чверть. Оновлюється Місяць готова дати додатковий заряд для розвитку відносин тим, хто перевірив їх часом і підійшов до питання з максимальною відповідальністю.

Повний місяць.
Овіяне загадковою і таємничою атмосферою, воно саме краще підходить для весілля. У 2019 актуальною продовжить залишатися і одна народна прикмета, яка свідчить, що союз, укладений в цей період, обов'язково стане повноцінним, немов повна чаша.


Якщо говорити про дні тижня, астрологія рекомендує звернути увагу на:

п'ятницю (знаходиться під заступництвом Венери, прихильної до закоханих і наповнює їх життя гармонією, взаєморозумінням і щастям);

неділю (знаходиться під заступництвом Сонця, привнесення в сім'ю тепло і затишок);

допустимо - понеділк (дозволить пронести пристрасть крізь час, проте часом вона буде просто переповнювати партнерів)

Важливо! Вівторок, середа, четвер і субота вважаються категорично несприятливими для проведення торжества.
2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають