• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати

Люди зустрічаються, люди закохуються І як законний і логічний підсумок всього цього, буває, що одружуються, як співається в одній відомій пісні. Природно, такий найважливіший, навіть, можна сказати, ключовий крок у долі все намагаються робити дуже усвідомлено і відповідально, враховуючи найменші нюанси та аспекти. Всім хочеться жити довго і неодмінно щасливо, закінчивши свої дні на одній подушці, тому з урахуванням ментальної схильності нашого народу вірити у всякі прикмети і передбачення, стосовно своєї власної весілля вони вивчаються максимально скрупульозно. Хтось замовляє персональні гороскопи і шукає передбачення астрологів на плановане для цього торжества час. Хтось довіряється церковним календарем , і спирається у всіх деталях саме на нього. А хтось вважає, що якщо комусь і вірити в даному питанні, то тільки тисячоліттями сформованим народним традиціям. Ще можна згадати походи до ворожок, вчення фен-шуй та іншу екзотику Кожен вибирає по собі, звичайно, і не тільки жінку з релігією і дорогий, як співав Сергій Нікітін, але і те, чому вірити, а чому – ні. Тому спробуємо для тих, хто збирається саме в 2019 році зв'язати свою долю шлюбом з коханою людиною, привести більшість поширених таких резолюцій стосовно цієї події конкретно на майбутній рік. А ви вже вибирайте самі

Під знаком Місяця

Місячний календар – один з найдавніших на нашій планеті. Його логіка і спостереження, а, отже, і висновки базуються на тисячолітніх дослідженнях людиною себе і навколишнього його дійсності. Згідно з календарем, одружуватися треба в період зростання Місяця, причому, чим фаза «молодше», тим благополучніше і багатшим буде союз.
Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
На зворотньому ж місяці і тим більше в повню одружитися вкрай не рекомендується, так як планетарна енергетика в цей час перебуває у своєму постійному напруженні, в повітрі витає дуже багато негативу. Не буває такого місяця, щоб абсолютно всі його числа були несприятливими для весілля, але, з приводу найбільш підходящих таких дат на 2019 рік, крім загальних ради орієнтуватися на 21-е місячні добу, існує і готовий чіткий календар, згідно з яким:
 • у січні краще вибирати 7,11,15 18 або 20 числа;
 • в лютому– 6,8,10 13,15,16 17 і 18;
 • в березні— 8,10,11 12,15,16 17 або 18;
 • в квітні– 7,11,12 15,18 і 19;
 • у травні— 6,9,10 16,17,19 або 26;
 • в червні– 5,7,9 14,16 і 17;
 • в липні– 7,8,9 12,14,19 або 26;
 • в серпні 2019 – 5,6,9 11,14,15 18 і 23;
 • у вересні– 1,5,6 11,12,13 29 або 30;
 • в жовтні– 4,8,10 11,13 і 20;
 • у листопаді– 3,6,8 10,11 або 28;
 • в грудні– 1,2,3 6,8,9 10,13,20 27,29,30 та 31.
 • Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  Також треба уважно стежити, в якому знаку Місяць в той чи інший день (на цю тему можна замовити у практикуючого астролога докладний календар на той чи інший день з розшифровкою), і яке значення має певний день тижня. Наприклад, християнські релігії відлік тижня починають з неділі – перший день, найкращий для будь-яких починань, і з ними сходиться астрологія, так як це — день Сонця, центрального і самого важливого небесного тіла в нашій системі.

  Ідеальний час для знаків Зодіаку

  Щодо вже згаданих днів тижня, можна згадати, що з точки зору зодіакальних традицій сприятливими днями для весілля :
 • понеділок – для Раків;
 • вівторок – для Скорпіонів і Баранів;
 • середа – для Дів і Близнюків;
 • Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
 • четвер – для Риб і Стрільців;
 • п'ятниця – для Ваг і Тельців;
 • субота для Водоліїв і Козерогів;
 • неділя – Львів.
 • І зв'язок цей базується, природно, на заступництві того чи іншого знаку певної планети або зірки (починаючи з першого дня: Місяць, Марс, Меркурій, Юпітер, Венера, Сатурн, Сонце). І тут, до речі, варто згадати ще один момент: традиційно, Місяць вважається покровителькою сім'ї, дому, в її день добре проявляти повагу і любов батьків, приймати доленосні рішення. Ще одна шикарна планета з цієї точки зору, природно, Венера. Тільки любов, секс і романтика. В цей день, до речі, добре працювати над поповненням у сім'ї. Крім вибору конкретного дня тижня кожному знаку Зодіаку варто індивідуально повивчати свій власний гороскоп на той чи інший день, щоб не потрапити в халепу. А також пам'ятати, про взаємне розташування планет і сузір'їв. Так, варто всіляко уникати шлюбів, коли Венера в Овні, будь асоціації зі Скорпіоном або Дівою.

  Схід – справа тонка

  Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  Згідно зі східним календарем, кожен рік присвячений певній тварині. І в 2019-му нами буде безроздільно правити симпатична Свинка. Вона вважається досить жадібним і егоїстичним знаком, але це також можна трактувати і як обіцянка достатку в майбутній сім'ї, концентрації на її потреби і благо. При цьому 2019-й – дуже миролюбний і відповідальний рік, а що може бути краще світу і надійності для шлюбу? До того ж Свиня завжди вважалася дуже терпимою і не схильної до скандалів, що в сімейному житті, звичайно ж, дуже важливо. Це рік компромісів, зважених рішень і успіху у всіх починаннях. Серед решти років вважаються найбільш сприятливими для укладення союзу, можна назвати рік вірною Собаки, щирого Півня, ніжною Вівці, надійної Змії, гармонійного Кролика і багатого Бика.

  Народні забобони і прикмети

  У народі однозначна думка існує з приводу того, що одружуватися і виходити заміж у високосний рік не варто ні в якому разі. Він вважається роком смерті. Як і на наступний рік після нього – в т. н. «рік вдів».
  Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  Що ж стосується місяців, вітаються лютий (хороша життя без сварок), червень (всі дні – як один медовий місяць), липень (щасливий місяць, але будуть і сумні моменти), серпень (пара буде ще й кращими друзями), вересень (тиха, зручна життя), жовтень (обіцяє багатство і вірність), листопад (обіцяє прекрасне потомство) і грудень (міцніюча з кожним роком любов). А ось травневі весілля під цим забороною: «Все життя маятися». Що ж стосується чисел, наші предки особливо любили непарні числа, і найчастіше для весіль вибирали 3,9,17 або 25 число.

  Релігійні календарі

  Тут все, зі зрозумілих причин, дуже різниться від релігії до релігії. Наприклад, у православ'ї існує чітка заборона на усі дати, пов'язані з загальноприйнятими релігійними святами і постами (ознайомитися з їх переліком можна щорічно видається церквою календарі), а також не можна призначати торжество на вівторок і четвер, суботу і неділю. Особливим шануванням користується в цьому сенсі осіння Покриву. В іудаїзмі теж таких днів чимало (близько ста): виключений шлюб у дні пам'яті померлих батьків, а також в суботу, в усі 33 дні після Песаха і десять – після Нового року.
  Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  Мусульмани жорстких заборон не практикують, хіба що, на періоди офіційних постів (Рамадан та інші), але найбільш сприятливим днем, зі зрозумілих причин, вважають п'ятницю. У буддистів ж всі обчислюється за індивідуальним передрікання для кожної пари, але загальним шануванням користується субота – найкращий день для переїзду нареченої до нареченого.

  Нумерологія

  Відповідно до цієї практики, всі цифри передбачуваної дати весілля треба скласти між собою, потім знову виконати ту ж операцію для отриманого числа і робити так до тих пір, поки не залишиться лише один розряд. Його значення наступне:
 • 1 — найкращий день для всього нового віщує успіх;
 • 2 — у шлюбі будуть гарні дні, так і не дуже – своєрідні природні гойдалки;
 • 3 — відмінний день для весілля, що відповідає за з'єднання минулого, теперішнього і майбутнього;
 • 4 — поганий день для серйозних починань;
 • 5 — ризиковий день (підходить для шлюбу по любові, а не за розрахунком);
 • 6 — спільне життя буде дуже надійною;
 • Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
 • 7 — обіцяє довге, спокійне і сприятливе майбутнє молодятам;
 • 8 — обіцяє багатство, але може принести втрату ніжності через кілька років;
 • 9 — гарна дата для рівноправного, творчої спілки.
 • Є й інші способи оцінки дати торжества, а також підрахунок сумісності пари щодо певного обраного ними денного, але, за такими специфічними розрахунками варто звертатися до професійного нумерологам. У будь-якому варіанті дуже хорошими вважаються числа, в яких багато вісімок – символу нескінченності.

  Фен-шуй

  Тим, хто розуміє в цій філософії, відомо, що кращі союзи укладаються в дні Удачі, Стабільності, Відкриття, Рівноваги і Становлення. Розрахувати ж конкретику подібних днів можна тільки в кожному індивідуальному випадку, знаючи всі дані обох партнерів.

  Просто красиво і романтично

  Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  Ще часто люблять вибирати для весілля дати зі значенням, з симетрією. Наприклад, 20,01,2001 17,02,2017 і т. п. Представники субкультур і фанати певних речей також не відстають в оригінальності. Чого тільки варті весілля, наприклад, в день народження Мерліна Менсона, Ганді, або Леонардо да Вінчі, на Хеллоуїн, день Взяття Бастилії, Святого Патріка або ще якась екзотика з цієї опери. Насправді ж, якими б традиціями і прикметами ви не керувалися, пам'ятайте, що жоден астролог, ні одне марновірство не зможуть зв'язати разом серця, не готові до шлюбу. Вони не в силах зробити невідповідних людей ідеальними половинками один одного, і вже тим більше не в змозі навчити працювати над своїми стосунками і поважати свого партнера. Так що, любите і живіть довго і щасливо, але, не здумайте робити винними в проблемах шлюбу якийсь гороскоп або підрахунок чисел.

  Відео  Весілля 2019: сприятливі дні за місячним календарем, красиві дати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають