• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.

Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.


Не всі готові запам'ятовувати і виголошувати довгі тости або привітання. Одним не вдається їх запам'ятати, інші не відчувають себе впевнено в ролі оратора. Таким людям більше підійдуть короткі привітання з Новим роком 2019. Їх нескладно запам'ятати, але вони дозволяють висловити побажання усіляких благ. Причому є і невеликі мови в прозі, і маленькі віршовані вітання.

Новорічні привітання в коротких віршахНевеликі чотиривірші досить легко запам'ятати, але така форма різних побажань і поздоровлень більш яскрава, звучна. При цьому вірші для новорічних промов можуть бути орієнтовані на саме свято, на конкретні побажання або на певного покровителя року. І ті, і інші будуть актуальними короткими привітаннями на Новий рік 2019 хоча перші для когось можуть стати домінуючими.

Традиційні поздоровлення та побажанняКороткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.
Більш стандартними є просто побажання та поздоровлення. На наступний рік їх можна вимовити в іншій компанії, вони як і раніше будуть актуальні і урочисті. При цьому вони так само залишаться простими для запам'ятовування.

У цей чудовий зимовий день

Побажати зовсім не лінь —

Щастя, радості, веселощів

І смішного настрою.

***

Побажаємо в Новий рік —

Дід Мороз нехай прийде.

Нам подарує по подарунку,

Щоб рік пройшов весь яскраво.

***

Заіскрилася ялинка світлом, люди водять хоровод.

Ви прийміть вітання в цей чудовий Новий рік.

Багато радості, веселощів Новий рік нехай принесе,

Нехай здійсняться бажання, нехай станеться диво.

Привітання з роком СвиніКороткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.
Короткі привітання з Новим роком 2019 можуть бути присвячені покровительствующему тварині. Цим роком буде правити Свиня — добре і справедливе тварина. Для багатьох 2019 рік буде сповнений щастям, тому охочих виділити в привітаннях покровителя виявиться достатньо.

Хрюкати в цей Новий рік будемо ми не від алкоголю!

Покровитель до нас іде — випустимо Свиню на волю!

Нехай вона нам принесе ніжність, радість і веселощі.

В житті нехай станеться — багатство, щастя, новосілля!

***

Зустрічай привітно Свиню, швидше відчиняючи двері.

Прощальним жестом грудня забрати погане доручаючи.

Нехай покровитель Новий рік прибуде з тоннами подарунків.

І хоч січень вже біля воріт нам від веселощів буде жарко.

***

Ми по-свинськи відзначаємо цей славний Новий рік —

І співаємо, і випиваємо, і поїсти тягнемо в рот.

Радісно Свиню зустрічаємо і хочемо всім побажати —

Бути щасливим, бадьорим, ніжним і ніколи не сумувати!

Привітання з Новим роком в прозіКороткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.
Такі привітання можна розділити по групах: для друзів, колег і улюблених людей. Є й знеособлені побажання з Новим роком 2019 у прозі, що підходять для будь-якої категорії святкуючих. Не варто боятися банальностей — короткі привітання на Новий рік 2019 можуть містити звичайні слова, важливо лише щиро цього бажати.

Побажання для робочого колективуБажаю в Новому році вдало вирішувати робочі завдання, уникати ділових труднощів і легко досягти кар'єрних висот. Щоб робота завжди радувала, а розмір зарплати приводив в екстаз.

Хочеться всім побажати в цей Новий рік легкого подолання робочих труднощів, доброзичливих і щедрих клієнтів (покупців), постійних премій і вигідних угод. Також щоб працювалося легко, а результати праці були дуже вагомими.Щоб у наступному році близькі підтримували морально, даючи сили працювати з легкістю та невимушеністю. Нехай ця легкість стане девізом усього року і принесе не тільки нову посаду або високий дохід, але і почуття задоволення від виконаної роботи.

Привітання для друзів і приятелівЯ бажаю нашій компанії завжди бути дружною, не тільки весело провести час, але і приходити один одному на допомогу у важкий момент. Також бажаю, щоб цих нелегких моментів було якомога менше і з кожним днем нового року приводів для веселощів знаходилося все більше та більше.

Хочу побажати простих, але дуже потрібних речей — любові, тепла, ніжності, здоров'я і удачі. Нехай в Новому році нас оточують тільки вірні друзі, переслідують хороші події, а щастя заганяє в невимовний захват.

У нас вже є щось важливе — наша дружба! Нехай в Новому році вона буде ставати тільки міцніше і відданіше! Нехай усіх нас будуть обходити труднощі стороною, а приємні події підстерігати в найнесподіваніших місцях.

Короткі привітання на Новий рік для улюбленихЯ радий (-а), що це свято ми проводимо разом, оточені любов'ю, ніжністю і турботою. Нехай весь рік пройде в любові і гармонії, щоб ми завжди мали потребу один в одному і вміли знаходити час для приємного відпочинку удвох.

Нехай нас із тобою весь рік огортає стихія ніжності і омивають хвилі любові. Бажаю щоб нашу любов овевал легкий бриз гармонії і пригревал ніжний світло взаєморозуміння.

Бажаю щоб цей Новий рік приніс нам ще більш яскраві почуття і подарував нам безмежне щастя. Нехай робота та інші справи проходять легко, не відволікаючи нас один від одного, даючи нам можливість насолоджуватися спільно проведеним часом.

Щоб вибрати коротке привітання на Новий рік 2019 не потрібно докладати багато зусиль. Якщо це побажання в прозі, то не потрібно запам'ятовувати їх дослівно, можна просто зрозуміти сенс і передати його своїми словами. Також можна заглянути в своє серце і побажати чого-небудь від усієї душі. Навіть невміння говорити красиво здасться перед силою щирих душевних побажань.
Короткі привітання на Новий рік 2019 для коханих, колег і друзів.
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають