• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Ексклюзивні тости на Новий рік 2019 в прозі і віршах

Ексклюзивні тости на Новий рік 2019 в прозі і віршахНоворічна ніч вже давно стала важливим святом. Зустріч Нового року завжди проходить урочисто і рясно, незалежно від приходить покровителя. У 2019 році покровителем стане Жовта Свиня — добре, коммуникабельное і щедре тварина. Зараз саме час накривати стіл великою кількість різноманітних страв і ставити на нього безліч напоїв, не забуваючи говорити милі або загадкові тости на Новий рік 2019. Причому це можуть бути і вірші, і тости у вигляді коротких фраз, і навіть пригодницькі історії або притчі.

Коротенькі тостиТака версія тостів підійде як для галасливих компаній так і для романтичних вечорів. Вони будуть відрізнятися за змістом — перші можуть бути різні, другі повинні нести сенс, зрозумілий двом. Причому і в тостах для компанії може бути глибокий сенс, хоча достатньо і простого побажання з банальними, але потрібними речами типу здоров'я, благополуччя та іншого.

Короткі тости хороші тим, що вони не вимагають багато уваги оточуючих і не потребують хорошої пам'яті, необхідної для запам'ятовування віршів або притч. До того ж вони взагалі не вимагають якої-небудь підготовки, такі тости здатні оформитися в готову думка в голові у будь-який час. Тим, кому лінь думати, що колись це робити або ж просто не хочеться напружувати свою фантазію, можна скористатися вже готовими фразами, сказаними колись і створені кимось.

Кумедні і милі «коротиші» для великих компаній:


 • Наливай! У рік Свині потрібно допиться до поросячого вереску.

 • Так вип'ємо ж в рік Свині за тотальне викорінення свинства.

 • Давайте вип'ємо за те, щоб собаче життя залишилася в році Собаки.

 • Щоб у цей рік нам не хрюкати стомлено, а волати по-поросячі від радості і веселощів.

 • Свиня — щедре тварина! Наливай келихи від душі! П'ємо за те, щоб в цьому році було багато хорошого! • Можна вигадати і римовані двустрочия, і сказати прості побажання з перерахуванням різних благ, і просто випити за минулий або майбутній рік. При романтичної зустрічі свята такі тости на Новий рік 2019 не зовсім актуальними. Більше підійдуть просто щирі зізнання в любові або урочисті тости-обіцянки.

  Ось кілька прикладів:


 • Обіцяю в рік Свині не поводитися з тобою по-свинськи.

 • Бажаю щоб Свинка допомогла нам знайти безмежне щастя.

 • Давай вип'ємо за те, щоб в рік Свині ми верещали від захвату і радості. • Варіації фраз можуть бути будь — якими- головне наповнити їх змістом і щирим бажанням благ для своєї половинки або ж парного щастя. Потрібно пам'ятати, що покровителька року серйозно ставиться до обіцянок, тому не варто їх давати в новорічну ніч, якщо немає бажання їх виконувати. У такому випадку варто скористатися тостами на Новий рік у віршах або прозі.

  Тости у віршах  Тости на Новий рік 2019 у віршованій формі підійдуть не всім — бажаючим їх вимовити потрібна хороша пам'ять. Текст потрібно вивчити заздалегідь, хоча його можна прочитати і з листочка. Віршоване запрошення підняти келихи незвично і привабливо, можна самостійно спробувати його скласти або скористатися одним із запропонованих варіантів:

  Нас покинула Собака,

  Захищала весь рік.

  Настрій двояко —

  До нас ось-ось Свиня прийде.

  Покровителя зустрічаючи,

  Чекаємо пророцтва небес

  І наливаючи келихи,

  П'ємо за повний рік чудес.

  ***

  Наливай швидше келихи, не шкодуючи, «до країв»,

  Зустріти потрібного нам звіра, рік пройшов щоб без боїв,

  Щоб щастя океани накривали з головою,

  П'яно, весело і завзято зустрінемося ми зі Свинею.

  ***

  Любові і щастя в Новий рік нам все привітно бажають.

  Піде Собака, Кнур прийде, а сніг колись розтане.

  Нехай слова, що пролунають, чарівним стануть заклинанням.

  Весь рік сповниться добром, удачею, ласкою, радістю.

  Келихи налий мерщій — за це пити нам треба терміново!

  Свиню привітно зустрічати велить нам східний гороскоп.

  Вона допоможе нам пройти наш складний шлях, такий терновий.

  Бажаю щастя знайти! За Свинку п'ємо! За рік наш Новий!

  ***

  Тости в притчах і оповіданнях  Довгі і подієві тости характерні для жителів гір. Саме вони, піднімаючи келих, можуть сказати проникливу і глибокодумну мова. Новорічні тости можуть бути повчальними або ж просто несуть в собі розважальну функцію. У них не обов'язково повинна бути присутня мораль — цілком підійде загадкова або реальна історія, підводить до підняття келихів.

  Як і вірші, історію можна скласти самостійно, а також взяти вже готовий варіант. Причому не обов'язково відтворювати їх дослівно, в тостах-оповіданнях головне зберегти сенс історії:

  ***

  Жила-була самотня стара жінка. З нею жили собака і свиня, дама ставилася до них як до сім'ї і трепетно піклувалася про них. Одного разу Собака прогавкала Свині, що їй пора вирушати в тривалу подорож — необхідно знайти нових друзів для їх доброї господині, щоб найближчі роки було кому про неї піклуватися.

  Доброзичлива Собака покинула жінку, але вона знала, що в світі існує 12 патронують тварин. Свиня залишилася захищати літню даму, значить, потрібно відшукати ще 10. Відважна Свиня урочисто обіцяла бути на сторожі інтересів жінки. Вона чесно опікала її, намагалася полегшити їй життя, хоча їй було важко і трохи сумно. Незабаром її печаль зникла без сліду — пробралася в будинок Щур, а за нею увійшли й інші тварини-покровителі на чолі з Собакою. Вони пообіцяли старенькій піклуватися про неї по черзі, змінюючись кожен рік. Так вип'ємо ж за те, щоб і у нас з вами завжди поруч були віддані друзі і люди, готові про нас піклується не тільки в рік Свині, але і в інший час.

  ***

  Одного разу домашня свиня втекла з сараю в дикий ліс. Спочатку їй було цікаво і весело — навколо все таке незвичайне, нове і вабить. Дуже скоро свиня зрозуміла, що життя на волі не тільки сповнене неочікуваними подіями і загадковими пригодами. Це домашня тварина завжди отримувало свій корм і не знало, що таке дика природа і небезпечні звірі. Зараз їй доводилося ховатися від звірів і постійно шукати їжу. Свинка вже навчилася уникати волков і добувати їжу, але вона була змушена чуйно спати прямо під деревом і є мало їжі, причому не особливо смачною.

  Як-то свині вдалося рясно поїсти, вона радісно бігала сита по лісі і не помітила, що знаходиться недалеко від людських володінь. Тут вона побачила мисливця з рушницею і стала від нього тікати що є сечі. По дорозі її привернув якийсь незвичайний запах, свинка побігла до нього, забувши про загрозливу їй небезпека. В корінні дерева щось пахло надзвичайно привабливо.

  Це змусило свинку рити землю пяточком, щоб дістатися до джерела цього вабливого запаху. Нарешті вона дісталася до дивно смачних незрозумілих грудочок під землею і почала їх є, не знаючи, що це найдорожчі гриби. Тут з-за дерева вийшов мисливець. У Свинки вже не було сил втекти і вона смиренно опустила п'ят і закрила очі в очікуванні неминучої смерті, але чоловік замкнув її в клітку. Він став водити її шукати цей чудовий запах, знаходячи трюфелі під землею, іноді пригощаючи її цими божественними грибами. Так вип'ємо ж за те, щоб ми в рік Свині відчували свободу, завжди йшли від небезпеки і харчувалися їжею мільйонерів.

  ***

  Насправді неважливо, які по формі будуть вимовлені тости на Новий рік 2019. Важливо це робити від душі, вкладаючи в слова не просто якийсь сенс, але і щире бажання того, щоб все сказане дійсно збулося. Тоді чари новорічної ночі змішається з чистим бажанням добра і набуде чинності для виконання суті всіх вимовлених тостів.
  Ексклюзивні тости на Новий рік 2019 в прозі і віршах
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають