• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Який купити подарунок дитині на Новий 2019 Рік

Новий рік і для дітей, і для дорослих це один з найбільш довгоочікуваних і чарівних свят у році. Але якщо дорослим можна подарувати гаджет, подарунковий набір або навіть гроші і він буде щасливий, то діти — вони завжди чекають дива. Будь-яка дитина в 5 або 15 років буде чекати, що Дід Мороз здійснить його мрії. І батькам важливо зрозуміти, що саме хочуть діти, щоб створити це маленьке новорічне диво.

Як зрозуміти, що хоче дитина?


Найпростіший для цього спосіб це напередодні Нового року сісти і разом з малюком написати листа Діду Морозу, в яких малюк сам висловить свої побажання. У такому разі батькам залишається тільки правильно зрозуміти і здійснити його мрії.
Який купити подарунок дитині на Новий 2019 Рік
Як правильно вибрати подарунок на Новий Рік дитині.
З дітьми старші ситуація йде трохи складніше, справа в тому, що вони вже перестають вірити в казки (або просто хочуть показати це), але в будь-якому випадку дорослі діти вже не сядуть писати листа Діду Морозу разом з вами. Якщо вони його і напишуть, то ні за що не покажуть батькам, щоб перевірити їх, а чи дійсно це Дід Мороз дарує подарунки, чи все таки батьки.
У цьому випадку батькам знадобляться всілякі хитрощі, щоб дізнатися, що ж написано в цьому листі. Для того, щоб посилити віру дітей у чудеса ви можете замовити на сайті Діда Мороза лист з поздоровленнями. Тільки важливий момент, зробіть це заздалегідь, тому що у зв'язку з новорічними святами пошта буде працювати в авральному режимі і лист можливо дійде до адресата лише після свята.
Ну і найскладніша ситуація це звичайно ж у разі підлітків. У зв'язку зі своїм віком вони починають бунтувати проти всього світу, і батькам дуже важливо обережно направити їх по правильному шляху. Правильний подарунок також буде одним з ключових моментів.
Який купити подарунок дитині на Новий 2019 Рік
У нашому матеріалі ми розповімо, що подарувати на Новий рік кращій подрузі , щоб їй сподобався сюрприз.
Тут ви дізнаєтеся, як провести свята з дітьми у Фінляндії.
Більш докладно про те, як засервировать стіл на Новий рік ви дізнаєтеся тут .
У цьому віці В дітей з'являються захоплення, які не завжди схвалюються батьками, і щоб налагодити контакт зі своєю дитиною краще всього буде подарувати саме той подарунок, який буде відповідати захопленням самого підлітка. Будь ласка, батьки зрозумійте це, не варто дарувати дівчині, захоплюється мотоспортом, набір для рукоділля, ви відштовхнете його від себе. Переступити через свої принципи, саме батьки повинні йти на зустріч, адже це вони дорослі і досвідчені. Краще в цьому випадку подарувати комплект хорошої захисту, щоб ваша дитина був захищений від травм.
Важливо пам'ятати батькам, особливо це стосується маленьких дітей, крім подарунка від Діда Мороза обов'язково має бути подарунок персонально від батьків. Не змішувати два цих подарунка.
Ось декілька прийомів, які допоможуть вам подарунок для дитини:

 • Який купити подарунок дитині на Новий 2019 Рік
  З вибором подарунка завжди орієнтуйтеся на вік. Всі виробники іграшок вказують на них приблизний віковий проміжок в якому дітям буде цікава ця гра. Але якщо маляті, для якої призначена іграшка п'ять років, а вибір полягає між двома іграшками вікові проміжки яких від 3 до 5 і від 5 до 7 то краще вибрати другий варіант.

 • Враховуйте інтереси. Наприклад, якщо у нього вже є маленький набір для моделювання і він залишився від нього в захваті, можна подарувати більш цікавий набір в тій же тематиці.

 • Погано знайомим дітям хорошою ідеєю буде подарувати солодкий подарунок. В будь-якому віці діти ласуни і хорошому, солодкому подарунку вони також будуть дуже раді.

 • Віддавайте перевагу іграшкам, які так чи інакше мають розвиває дією. Щоб діти самі проявляли ініціативу при грі, а не спостерігали за самостійною роботою іграшок. Крім того їх конструкція повинна бути безпечною для активних ігор. Обов'язково перевірте, чи є в наборі іграшок дрібних деталей, які можуть потрапити в дихальні шляхи.


 • І найголовніше правило, всі іграшки для дітей повинні бути зроблені з безпечних і екологічних матеріалів.

  Кілька рекомендацій щодо віку


  Ось рекомендації по вибору універсальних іграшок для дітей різного віку:

 • Від народження і до року — таким дітям не потрібні якісь дуже складні подарунки. Що це може бути? Розвиваючі ігри, книжки з великими і об'ємними картинками, великий конструктор, брязкальця, співаючі іграшки, іграшки, які можна погризти, м'які іграшки.

 • З року до двох. Таким дітлахам дуже сподобаються бизиборды, книжки з яскравими картинками, конструктори, припустимо магнітний, розвиваючі іграшки та набори для малювання, сухі басейни з кульками, іграшки розвивають дрібну моторику та інші.

 • Для дітей до трьох років можна подарувати великі набори конструкторів, набори для малювання фломастером або фарбами, яскраві і великі книги з великим шрифтом, великих ляльок або машинки, різноманітні головоломки, ті ж бизиборды. У цьому віці у дітей спостерігаються якісь характерні захоплення та іграшки вже можна підбирати відповідно їм. Ще один хороший варіант зрозуміти, що ж хоче дитина, це разом з ним сходити в магазин і прислухатися до того, що він говорить.

 • У віковій категорії до п'яти років діти вже точно володіють власним сформованим думкою. Тому при виборі подарунка краще всього орієнтуватися саме на нього, щоб не зіпсувати відчуття свята. Зауважте, що в цьому віці діти стають досить залежні від думки однолітків, тому даруйте якісні і гарні іграшки, щоб дитині було не соромно показати їх друзям.

 • Від п'яти до семи років. У цьому віці можна дарувати найрізноманітніші творчі набори, для спільного проведення часу з батьками, книги з казками, розвиваючі ігри, набори конструкторів з машинками, або ляльок з гардеробом і меблями, прості гаджети, предмети для занять спортом та інші подарунки. • Писати конкретні приклади подарунків, для дітей старше семи років, не дуже коректно, тому що в цьому віці вони стають особистостями і подарунки повинні відповідати їх захопленням.
  Якщо узагальнити все, що було сказано вище, то можна з упевненістю сказати, що вибирати подарунки для дітей будь-якого віку варто у відповідності з їх захопленнями і бажаннями.
  Прислухайтеся до того що кажуть діти, вони дуже нехитрі і завжди говорять про свої бажання прямо, головне їх почути. Подаруйте дитині справжнє чарівне свято. І правильно підібраний подарунок вам в цьому дуже допоможе. І головне, батьки, подумайте про те, що не завжди ваше бажання зробити все якнайкраще буде правильно сприйнято, переступити через себе і подаруйте саме те, про що мріє ваш син або дочка.
  Який купити подарунок дитині на Новий 2019 Рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають