• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Що подарувати батькам на Новий рік 2019

Новий рік Свині (Кабана) за східним календарем настає 5 лютого 2019 року. Свинка в китайській філософії є ​​символом великодушності і благородства, тому в цьому році буде незайвим проявити відповідні якості по відношенню до оточуючих. Почніть з вибору подарунка найближчим. З цієї статті ви почерпнете ідеї про те, що подарувати батькам на Новий рік 2019.

Що подарувати батькам на Новий рік 2019


Передсвяткова суєта завжди приємна, але пошуки презенту своїм рідним і друзям можуть вилитися в суцільну муку: чим здивувати, як вкластися в бюджет, де знайти щось цікаве. Всі ці питання можуть геть відбити бажання наблизити новорічну ніч і порядком помотати нерви. Тим часом подарунок батькам на Новий рік 2019 можна знайти порівняно легко, керуючись нашими підказками.

Існує кілька варіантів: подарувати один подарунок на двох, тобто мамі і татові загальний, або презентувати щось окремо.

Як загальне подарунка підійде дрібна (або велика, якщо дозволяють фінанси) побутова техніка: мультиварка, тостер, йогуртниця, соковижималка, блендер.

Не варто думати, що кухонного начиння радіють зазвичай тільки жінки: якщо чоловік все життя відповідав за помолкі м'яса для котлет і пельменів, то електром'ясорубка стане і для нього воістину чудовим подарунком. А оскільки Хрюшка дуже любить поїсти, то такий подарунок стане ще й дуже символічним.

Також для обох батьків може виявитися вдалим презент у вигляді квитка на який-небудь концерт, святковий захід, оплачений похід в театр або кіно. Якщо матеріальних обмежень немає, то продовжувати тему вражень в якості подарунка можна нескінченно: від спільного майстер-класу з приготування равіолі до поїздки на курорт.

Зараз багато хто хотів би на свято отримати гроші. Воно й зрозуміло: час фінансово непростий, на святкові заходи йде багато коштів. І все ж краще під ялинку класти щось більш особисте і вказує на увагу дарує, адже будь-який подарунок треба вибрати, витратити на це час і сили, а значить, він більше припаде до душі, ніж холодні купюри. Тим не менш, є можливість подарувати матеріальний еквівалент, але не в прямому сенсі гроші. Наприклад, можна піднести подарункову карту від якогось ресторану чи дозвіллєвого клубу, боулінг-центру і т.п. Батьки зможуть самі вибрати зручну дату і привід і добре провести час, не витративши при цьому ні копійки. Орієнтуйтеся на рівень запитів та сферу інтересів ваших близьких, це допоможе точніше зрозуміти, який саме варіант подарунка виявиться найбільш бажаним.

Що подарувати татові на Новий рік 2019

Що подарувати батькам на Новий рік 2019Що стосується роздільних подарунків, то тут багато залежить від віку та вподобань батьків. Чим старше стають люди, тим простіше потреби, але разом з тим зменшується і різноманітність можливих варіантів подарунка. Якщо ви не знаєте, що подарувати татові на Новий рік 2019, дайте відповідь спочатку на наступні питання: до якої вікової категорії належить ваш батько, які у нього захоплення і хобі, чого у нього ще немає, але хотілося б.

Найбільший вибір подарунків - для батьків, які ще не досягли старості. Причому, чим молодша батько, тим простіше: адже в молодому віці ще багато чого хочеться, але не завжди вдається свого часу все придбати. У вас є шанс надолужити це упущення. Багато чоловіків зрадіють всілякої техніки: від електробритви до бензогенератора на дачу. Купуючи подарунок, будьте практичні, Свинка хоч і любить розкіш, але не заохочує безглуздих витрат. Тому спочатку переконайтеся, що такий подарунок дійсно потрібен, в іншому випадку немає сенсу дарувати чергову машинку для стрижки вусів, хоч і з розширеним набором функцій.

Підібрати подарунок батькові допоможуть його хобі і захоплення: рибалка буде радий різним пристосуванням для риболовлі, технар - набору інструментів, завзятий любитель машин зрадіє річну передплату на автожурнал, а інтелектуал і домосід - хорошою книзі. Звичні нашому менталітету шкарпетки / піни для гоління / шарфи та ін. краще на рік Свині не дарувати, хіба що щось особливо оригінальне або дороге. З звичних же подарунків можна назвати годинник, запонки, ремені і портмоне, різні галантерейні вироби, тільки переконайтеся спочатку, що це дійсно потрібно. Якщо у вашого тата стовідсотково все є, даруйте колекційне вино / коньяк / віскі / Нарзан воду з рідкісною свердловини (за смаком) - «витратні матеріали» знадобляться завжди.

Що подарувати мамі на Новий рік 2019


Що подарувати батькам на Новий рік 2019


Подарунок мамі на Новий рік 2019 також слід підбирати виходячи з вищеназваних критеріїв. Молодим мамам завжди можна подарувати сет з Догляду коштів (тільки брали не мас-маркет марки, а якісні напів- і люксові набори), хороші духи, елегантний шарфик або рукавички. Захоплення матері підкажуть напрямок вибору подарунка. Так, якщо ваша мама натхненно пече, то чому б не подарувати їй набір форм для випічки або спеціальні інструменти для кондитерської справи?

Умільці-мами будуть раді красивою кошику для шиття, набору для вишивання і т.п. І пам'ятайте, що незалежно від віку і хобі, всі жінки без виключення зрадіють ювелірним виробам. Рік Свині - хороший привід подарувати що-небудь пам'ятне.

Ідей, що подарувати мамі на Новий рік 2019 від доньки також чимало. Оскільки дочка - теж жінка, часто їй простіше підібрати більш особистий і дорогий серцю подарунок для мами. Рекомендуємо його вибрати разом: так можна і поспілкуватися, і корисну річ придбати. Сходіть до відділу білизни і купите мамі пеньюар або грацію, замовте сауну зі спа-процедурами і т.п. Якщо хочеться зробити сюрприз, замовте їй додому доставку солодощів / квітів / фруктів.

І пам'ятайте, для будь-якого батька найбажаніший подарунок - це любов і увагу дітей. Будьте поруч, і не тільки в новорічну ніч, адже ваша турбота і присутність - найважливіше, чого потребують ваші батьки. Щастя в наступаючому році!
Що подарувати батькам на Новий рік 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають