• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно

Новорічні вітання – такий же звичний ритуал і атрибут приходу чергового року в нашому житті, як і всі інші його символи, начебто ялинки, Діда Мороза, шампанського та олів'є з подарунками. У кожної людини знайдеться купа родичів, друзів, товаришів по службі, яких хочеться привітати з цим святом, побажати їм всього, чого тільки можна, проявити свою турботу і увагу. Хто-то, по-старому, купує на пошті, в букіністичних магазинах або кіосках преси листівки, хтось робить їх своїми руками. Хтось відсилає кілька рядків по електронній пошті, а то і зовсім обмежується лаконічним посланням в месенджері. Але, який би шлях не був вам близький, загальним незмінно залишиться одне: своє привітання завжди хочеться оформити як-то гарно, щоб ось тільки глянеш на нього — і одразу настрій ставало справді святковим, душу охоплював той самий горезвісний дух Різдва, а особа мимоволі висвітлювала тепла усмішка. Звичайно, далеко не все настільки добре малюють в графічних редакторах або на папері, щоб не соромно було свої творіння використовувати в якості новорічні рамок 2019. Так, і часу на це вічно не вистачає. Тому сьогодні ми запропонуємо нашим читачам кілька гідних варіантів тематичного обрамлення подібних листівок, які можна просто завантажувати і поміщати в їх центр своє привітання. Або ж роздруковувати, вписувати туди текст від руки і вже в такому вигляді подавати адресату, використовувати як рамку для фото.

Новорічні рамки 2019 для сім'ї та родичів

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Для близьких і далеких родичів, як правило, вибирають щось класичне, нескінченно затишне, миле і наскрізь просочене різдвяним духом. За рейтингом завжди лідирують ялинові лапки з шишками, прикрашені іграшками, вогнями, мішурою і іншим традиційним ялинковим декором. На другому місці, мабуть, подарунки, Діди Морози зі Снегурками, Сніговички, годинник, свічки і зірки-вогники. На третьому – шампанське з келихами, декоровані каміни, зимові пейзажі. Глибоко релігійним людям часто намагаються піднести зображення янголят, патріархальні біблійні мотиви. Естетам – щось з нотами, музичними інструментами, вальсирующими в бальних сукнях танцівниками, і навіть використовують в якості фону репродукції тематично близьких картин улюблених художників. Насправді, вибір конкретної стилістики цілком і повністю залежить від вікової категорії, до якої належить родич, його характеру і способу життя, уподобань, а також, звичайно ж, відносин, що вас пов'язують.
Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно

Приміром, коханому чоловікові цілком допустимо подарувати щось забавне, аж до категорії чорного гумору з впадає на абордаж Сантою-піратом, команда якого складається з одних скелетів, а ось старенької бабусі таке пошлеш навряд чи. Хоча, дивлячись яка бабуся Скориставшись однією з наших рамочок, буде нескладно зробити свою листівочку для розсилки засобами Інтернет або для розміщення на своїй стіні в соцмережах з метою привітати всіх своїх передплатників відразу. А можна в будь-якому графічному редакторі скласти кілька цікавих сімейних фото (природно, з участю адресата!) у своєрідний колаж, обрамити запропонованої нами рамкою, доповнити ще якимись доречними художніми елементами і вийде абсолютно унікальний і дуже зворушливий подарунок до Нового року. Не забудьте роздрукувати його на фотопапері і заправити в підходящу за розміром основу!

Новорічні рамки для привітання дітей

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Дитячі новорічні фоторамки з привітаннями від люблячих батьків і іншої рідні, друзів сім'ї – надзвичайно поширені. Звичайно, навряд чи малюки оцінять, якщо вони не будуть доповнені якимось матеріальним презентом «від Дідуся Мороза» Але, тим не менш, подарунок з листівкою завжди виглядає законченней, ніж подарунок без неї. До того ж дуже корисно на особистому прикладі показувати дітям, як правильно будувати культуру взаємини між людьми, як прийнято вітати один одного в дорослому світі. Адже недарма ж і вони так старалися перед Новим роком, малюючи або оформляючи у вигляді вироби листівочку для своїх тат і мам у садочку чи школі? Спробуйте і ви не впасти в бруд обличчям!
Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Дитяче привітання це, як правило, завжди якийсь милий віршик – римовані рядки сприймаються малюками набагато органичней, ніж звичайні. Так, і в обрамленні у вигляді новорічної рамочки неодмінно варто використовувати якісь підходящі за віком, близькі та улюблені дітьми мотиви: Діда-Мороза або Санту, Снігуроньку, ялинку з подарунками, сніговиків і пінгвінів, забавних звіряток. Це можуть бути, до речі, й образи з улюблених мультиків або казок, так або інакше пов'язаних з тематикою Нового року. Словом, все те, що ваша дитина сприйме з радістю. Можете роздрукувати таку рамку з текстом, заламінувати її і повісити в кімнаті дитини, поставити біля ялинки. Або оформити таким чином новорічне фото вашого малюка.

Рамки з Новим 2019 роком для колег і партнерів

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Привітання з Новим роком для співробітників і партнерів – це завжди дуже відповідальний і продуманий крок, до якого дійсно варто ретельно підготуватися. Адже з колегами ви проводите чи не стільки ж часу, скільки і з власною сім'єю, а культура ділового етикету між партнерами в бізнесі передбачає, в тому числі, і обов'язкове привітання з великими святами. Новий рік у числі яких на одному з перших місць – інакше не зрозуміють.
Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Вибираючи для них новорічну рамку 2019 варто віддавати перевагу якимось традиційним сюжетів, без жодного натяку на релігійність, політичну або національну, державну специфіку, а також не оспівуючи сімейні цінності більше, ніж це дозволяє етикет (намагайтеся уникати фото щасливих сімей, зображень дітей) . Алкоголь на таких картинках теж малоуместен. Нехай це будуть стильні різдвяні композиції, ялинові лапи з прикрасами, свічки, салют або бенгальські вогні, сніжинки.

Новорічні рамки для друзів: прикольні і гумористичні

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
У привітанні друзів ми завжди допускаємо набагато більше вольностей, ніж з усім іншим своїм колом спілкування. Тут правлять балом приколи, жарти і вам одним відомі тригери, змушують згадувати якісь спільно пережиті моменти і надриватися від сміху. Що ж, не пропустіть цей шанс подарувати своїм друзям щире веселощі та хороший настрій перед святом, і виберіть саме таку рамку для привітання на Новий рік. Потішна свинка в якомусь чудовому образі (адже 2019 – рік Свині, як ми пам'ятаємо), контрастний сюжет, наприклад, Санта-серфер, панянки в санта-купальниках (чи хлопці в аналогічних фривольних нарядах) Словом, нехай обрамлення буде свіжим, нечопорным і прикольним. Чорний гумор, якщо ви його підтримуєте, меми та сюжети з популярних у вашій компанії фільмів, книг, музики аналогічно вітаються.

Рамки для 2019 року Свині

Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
Щоб задобрити яка збирається у нас погостювати майбутню господиню року та притягти її прихильність до того, кого вітаєте з Новим роком, спробуйте віддати перевагу новорічну рамочку з фото порося або симпатичною свинкою. Такі листівки – суцільна зашкалюває милота. До того ж, якщо завантажити цю рамку і замовити з нею календар, помістити на нього фото вашого візаві, вийде не тільки приємний, але і нескінченно корисний подарунок. Що ж, обрамляйте нашими рамочками фотографії, майструєте цілі фотоколажі з їх допомогою, пишіть свої вітання тим, хто вам доріг – ми завжди раді допомогти в цих таких чудових клопоти! Будьте ближче з тими, хто вам доріг, в наступаючому році. І насолоджуйтесь, без обмежень, красою, добротою і яскравими фарбами життя!

ВідеоНоворічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають