• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих

Взагалі-то дарування подарунків – це ціле мистецтво. Якому, як не крути, треба вчитися. А якщо ви до того ж не менше задоволення отримуєте від вибору і піднесення презентів, ніж від їх отримання, погодьтеся, в Новий рік буде дуже складно не перетворитися в суцільний згусток позитиву. Правда, з іншої позиції, і з цим навряд чи хтось посперечається, особливо рідні, старим друзям, дітям все складніше з кожним роком дарувати щось новеньке і незвичайне – на жаль, відчуття дежавю і гнітючі сумніви тут наші постійні і каверзні супутники Що ж спробуємо сьогодні разом поміркувати над тим, які подарунки на Новий рік 2019 з легкістю можна буде вважати незвичайними, оригінальними, і які ідеї для них сприйме на ура взятий у фокус адресат.

Незвичайні новорічні презенти для подружжя

Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Між іншим, це — найбільш суперечлива категорія обдаровуваних на Новий рік. Адже, з одного боку, ти знаєш цю людину краще, ніж хто-небудь інший, живеш ним, дихаєш його інтересами, а з іншого А що, щось ще залишилося, що не було подаровано з категорії «отаке»? Залишилося. На щастя. І знайти це «щось» дуже просто, якщо постаратися згадати, про що ваша половинка останнім часом журилася, на що заздрісно зітхала, або про що ділилася мріями. А згадавши, сміливо оцінюйте, потягніть за фінансів і дерзайте! В першу чергу тут варто приділити увагу подарунків-вражень. Всякі незвичайні СПА-процедури, майстер-класи з управління якимось транспортом, спорту, творчості, рукоділля і т. п. Іноді людина сама на це ніколи не вирішиться, а кому в даному випадку для нього виступати феєю-хресної, як не вам?
Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Якщо ж ідеї «діяльних» і ситуативних подарунків не підходять, або ж конкретно хочеться чогось матеріального, пошукайте що-то дизайнерське або зробіть своїми руками для його хобі або колекцій. Наприклад, якийсь настінний або стоячий органайзер для предметів колекціонування, спортивного або стрілецького інвентарю, настільні підставки для косметики і предметів догляду за зовнішністю, зручний ящик для інструментів, матеріалів, ще щось в цьому роді. Словом, така річ буде точно незвичайною – ні в кого іншого такої не знайдеш. І стовідсотково потрібною.

Оригінальні подарунки дітям

Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Якщо ваші «малюки» давно вже не малюки, а то й мають власних малюків, з подарунками їм теж починається суцільна біда. Вже супер-пупер будиночком Барбі або радіокерованим гелікоптером не відбудешся. Тому, аналогічно ситуації з подружжям, спробуйте поцікавитися, чим на даний момент захоплено чадо (музичні і кіносмаки, хобі, колекціонування тощо), і відштовхуйтеся від цієї інформації. До речі, саме в парі «батьки-діти» невдачі з подарунками зустрічаються часто-густо – різниця поколінь, часто, окреме проживання і нерозуміння один одного грають свою роль. Тим не менш, старатися треба – це важливо для обох сторін. І особливо, якщо ви націлилися не просто на щось практичне, але банальне, а якщо хочете зробити незвичайний подарунок до Нового року.
Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Якщо ви знаєте, що син або дочка захоплені якоюсь субкультурою, іграми, фільмами, серіями книг і тому подібним, відшукайте у своєму місті фірму, яка друкує на 3D-принтерах і сама створює макети, і замовте у них щось унікальне, що цікавить вашого дитини темі. Це для вас вона – чергова пылящаяся статуетка. А для нього, може, на даний момент мрія всього життя А ще підтвердження, що батьки поважають його захоплення і пам'ятають про них. Якщо ж не хочеться саме статуетку, пошукайте якусь відсутню рідкість з колекції дітей, а ще можна оплатити ним навчання на якомусь корисному і цікавому для них майстер-класі. Тільки, цікаве саме для них, а не для вас – пам'ятайте про це

Що подарувати батькам, бабусям і дідусям

Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Насправді ситуацію з батьками можна повністю віддзеркалити від щойно розглянутого варіанта з дитячими подарунками – незалежно від віку, всі люди чимось захоплюються і до чого прагнуть. І особливо класно дарувати татам і мамам, старшому поколінню реалізацію їх мрії. Наприклад, ось, все життя мама скаржилася, що так і не навчилася танцювати танго – оплатіть їй майстер-клас на день з професійними танцюристами, і ви побачите, як у цілком дорослої жінки в очах буде світитися абсолютно дитячий захват. А тата відправте політати в аеротрубі – теж тема, погодьтеся. Якщо ж хочеться чогось конкретно матеріальної, забудьте про всякі пледиках, тапочках і техніки для дому – це, звичайно, здорово, але, аж ніяк не казково, як того вимагає Новий рік. Будуть ще дні народження, ангела та інші свята в році – встигнете.
Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Подаруйте що-то, може, менш потрібне, зате таке, що батьки та бабусі-дідусі собі самі точно не зважаться дозволити, але що принесе їй масу позитивних емоцій. Наприклад, проектор із зоряним небом (є шикарні моделі, що поєднують в собі нічник, будильник і годинник), флешку-криптекс для люблячих головоломки, дизайнерський міні-бар (зробите своїми руками – ідеально!), 3D-фоторамку на кілька знімків, щоб вони могли розглядати вас, коханих, з усіх позицій, скретч-карту для активних мандрівників чи кольорову насадку для душу з підсвічуванням, щоб купатися в цій веселці Словом, фантазуйте і пам'ятайте, все, що придумаєте, але не знайшли в магазинах, можна зробити на замовлення. А все, що можна зробити на замовлення, можна зробити і своїми руками

Незвичайні подарунки для друзів

Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
Зоригінальничати напередодні Нового року в бік друзів, повірте, набагато легше, ніж вирішити питання з сім'єю. По-перше, про хобі цих людей і захоплення ми, як правило, не просто знаємо – ми їх довічні безпосередні учасники, а іноді і причина А по-друге, цим людям плювати на практичність, цінність і дорожнечу подарунка – лише б служило причиною гарного настрою і стимулювало до нових подвигів. Тому, якщо ви не знаєте, що їм дарувати, просто уявіть себе на їхньому місці і подумайте, що б вас самих здивувало і порадувало? Стрибок з парашутом всій гоп-компанією? Колекція ретро-телефонів або набір для моделювання рідкісної серії фрегатів? Згадуйте, думайте, креативьте. І, головне, не замислюйтесь про те, «як це буде виглядати з боку» — втратите весь ефект.
Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
В іншому ж, у відношенні друзів завжди головне не сам подарунок, а те, як його підносять. Постарайтеся вибрати подарунок зі змістом, нехай навіть це буде ручної роботи прикольна статуетка, придумайте до неї легенду і не соромтеся обставляти своє привітання максимально театрально. У цьому випадку, навіть якщо презент буде і не дуже в масть, згадувати про сам факт піднесення будуть ще ой як довго Що ж, веселого вам подарункового креативу перед Новим 2019 роком, купи позитивних емоцій і вам, і вашому колі спілкування! І нехай кожен зроблений вами подарунок буде розцінений як унікальний і незвичайний. І, звичайно ж, шалено приємний!

Відео


Незвичайні подарунки на Новий рік 2019: ідеї для дітей і дорослих
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають