• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей

Без друга людина – сирота. Ця народна мудрість неодноразово кожним з нас перевірена на власному досвіді, адже саме люди, яких ми вважаємо своїми друзями, ділять з нами і горе, і радість, допомагають, коли ми їх потребуємо, і чекають того ж від нас у важкий для себе час. З ними добре бувати разом, веселитися і розважатися, захлинаючись впиватися якимось хобі, пліткувати і ділитися мріями загалом, ближче їх – тільки батьки та дружини. Хоча, у деяких, як раз, навпаки І, звичайно ж, перед будь-якими святами в році ми в першу чергу думаємо про те, що подарувати кращого друга? Тим більше якщо мова йде про Новий рік, коли без подарунків не обходиться ніхто. І ось тут-то багато і відчувають розгубленість. Адже, дійсно, що подарувати людині, для якого ти весь світ готовий перев'язати стрічкою і подати на блюдечку із золотою облямівкою? Що ж, спробуємо, якщо не відповісти вичерпно на питання, що подарувати другу на Новий рік 2019 то хоча б підкинути вам декілька відмінних ідей на цей рахунок!

Людям з нервовою роботою або невпорядкованого життям

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
У всіх бувають чорні смуги, так і трудова діяльність часом везе нас по дорозі життя зовсім без ресор, ременів безпеки і педалі гальма, як такої. Виявляється, поспівчувати і спробувати допомогти другу в такій ситуації можна спробувати (крім того, що взяти дієву участь у вирішенні проблем), подарувавши йому іграшку-антистрес. Багато хто ставиться до таких милих дрібниць несерйозно, а даремно. Адже психологічний клімат всередині кожного з нас залежить від складного кожну хвилину настрою, вміння вчасно розслабитися і відволіктися. Буде це суперская подушечка-думка, набита дрібної крупою або спеціальним наповнювачем, яку так здорово тискати, отримуючи величезне тактильне задоволення, або спеціально розроблена психологами розмальовка-антистрес, якась штучка, яку можна крутити в руках, щось клацати на ній або натискати, або щось інше – не суть. Якщо вашому другу від них стане хоч трішки легше – даруйте, не роздумуючи!

Забобонним, шанує гороскопи, бачить «знаки» і «символи» в усьому

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
Якщо ваш друг «живе по фен-шую», щонеділі шукає гороскоп на наступний тиждень, постає тільки з правої ноги щоранку і вірить, що в повню не можна напиватися і сідати за кермо, подаруйте йому щось наскрізь символічна, наповнене духовним змістом бажаних їм практик і вірувань. Настає рік Свині? Сміливо даруєте м'яку іграшку або подушку у формі тварини. Замовте у астролога подарунковий, красиво оформлений персональний гороскоп для одного. Знайдіть класну нецке, статуетку білого слона або дерево з монетками. Навіть якщо самі все це вважаєте повній туфтою. Ваш друг заслуговує того, щоб закривати очі на його слабкості.

«Кр-р-асавчикам!» і переконаним ЗОЖевцам

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
Якщо ваш друг щохвилини дивиться на свій біцепс – не збільшився ще? За півгодини змушує вас гріти лавочку біля під'їзду, чепуриться, щоб просто вискочити за пивасом, пристрасно миссионерствует серед усіх знайомих щодо своєї нової дієти або ще чого в цьому роді — змиріться. Бо не перевиховаєте і не повернете в звичну колію, хіба що сам колись розчарується. Або все-таки і вас зіб'є зі шляху істинного Тим не менш, це ж не привід залишати людину без подарунка на Новий рік! Але подаруйте йому щось в тему. Якийсь супер-модний, наприклад, крокомір або лічильник калорій, набір чоловічої косметики або тріммер з купою насадок, штангу, врешті-решт! Коротше, покажіть, що незважаючи ні на що, ви все ще з ним, і поважаєте захоплення, що б там собі нишком не думали на цей рахунок

Практичним до мозку кісток

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
Якщо «романтик» — це явно не про вашого друга, і зима для нього не привід половити мовою сніжинок, а зайвий раз прокряхтеть: «До чого ж, зараза, холодно!», — натягаючи другу пару носок, порадуйте його якимось практичним подарунком. Такі люди, зазвичай, захоплюються якимись інструментами, домашньою технікою, теплими в'язаними речами і ковдрами, чимось корисним в автомобіль або інтер'єр. Їм можна запросто дарувати флешки і якусь комп'ютерну мелочевку, органайзери і записнушки, і взагалі все, що принесе в їх життя більше комфорту, порядку і краси.

Скільки людей – стільки «хоббей»!

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
Якщо у вас таргани в голові крокують у ногу, ви точно знаєте, якою комп'ютерною грою, музикою або субкультурою людина захоплюється. Ну, так і подаруйте йому що-то в масть! Наприклад, колекційний килимок для миші або толстовку з логотипом і персонажами улюбленої гри, коміксу, рідкісну статуетку, з образом якої пов'язане щось ностальгічне. Особливо просунуті замовляють зі скрінами настільні або настінні календарі і тому подібні речі. Ви ж, як ніхто інший, знаєте, що обожнюваний вами людина займає своє дозвілля! Ось і порадуйте його. Нехай це буде якийсь інструментарій для його хобі, рідкісні матеріали, а то і замовте йому майстер-клас – нехай стане ще більшим профі, ніж був до того! І взагалі, до речі, про майстер-класах Не соромтеся дарувати друзям враження: речі прийдуть в непридатність, загубляться і втратять актуальність. А спогади, досвід і навички залишаться з нами назавжди! Поки склероз не розлучить нас Але, зараз не про це. Стрибайте разом з парашутом, вчіться грати на електрогітарі, освоюйте макраме – головне, не сидіть сиднем. Адже це – і є життя!

Жарти і подарунки з n-ною кількістю смислів

Подарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
Якщо у вас і одного почуття гумору прокатані хоча б до якогось рівня, не втрачайте такий чудовий шанс, як новорічна містерія, щоб подарувати йому посмішку. Вона продовжує життя, як би це банально не звучало. Або вкорочує, дивлячись, над ким жартуєш Забавні попільнички для курців, статуетки на сюжети махрового чорного гумору, викликають посмішку іграшки і навіть прикольна одяг, зразок зверошапки або тапочок з пащею акули – неважливо! Головне, щоб один знаходив це смішним! А насправді, даруйте, що завгодно. Головне, з душею. І обов'язково продумайте сам процес – як будете підносити подарунок? Адже подарунки друзям не стільки цінується сама річ, скільки те, як саме вона виявилася у людини. Тому дарувати треба так, щоб навіть якщо вона все життя після пролежала в шафі або пропылилась на полиці, людина на неї дивився і незмінно починав посміхатися, згадуючи сам момент. Побільше вам таких моментів у наступаючому 2019 році! Дружите, радуйте один одного і нехай ваші емоції будуть щирими!

ВідеоПодарунок другу на Новий рік 2019: ТОП недорогих ідей
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають