• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти

Для багатьох робота – другий дім, де проводять колосальну кількість часу, де заводяться дружні стосунки, зі швидкістю світла розносяться будь-які плітки, осіб реалізується професійно і творчо, заробляє на те, щоб жити так, як він того вартий. Словом, у житті кожного вона відіграє, безперечно, величезну роль. І партію не останньою скрипки в оркестрі факторів задоволеністю роботою виконують взаємовідносини в колективі. Як любить казати Річард Бренсон, компанія – це люди. А люди задоволені роблять компанію успішною, що логічно. Ось тому більшість підприємств усіх масштабів і специфіки не скупляться на «тринадцяті зарплати» перед Новим роком, на подарунки дітям співробітників і їм самим. Що ж, спробуємо сьогодні, напередодні наступаючого свята, полегшити завдання всім посланим на «здобич» презентів для штату кадровикам, маркетологам, адміністраторам і секретарям, і запропонувати кілька класних, на наш погляд варіантів.

Новорічні подарунки «грошима»

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
Так-так, і не треба відразу гидливо морщити носик, проголошуючи «банальність», «де креатив?», «вже було!». Насправді, ми зовсім не маємо на увазі стандартний дзінь-дзінь про поповнення зарплатної картки. Ні, премію, звичайно, нараховуйте, але з Новим роком можна привітати грошима додатково і іншим, до речі, дуже приємним і несподіваним для співробітників способом. Наприклад, купіть для всіх індивідуальні сертифікати (на однакові суми, природно) на відвідування СПА-салону або закупівлі в якомусь брендовому магазині, торговельної мережі. Начебто і сплатили для людей задоволення, однак не диктуєте жорстко, як їм проводити час і що купувати, надаючи свободу вибору. Такий подарунок влаштовує масовий розстріл величезної кількості зайців на галявині: ви позбавляєте себе від головного болю пошуків, що конкретно всім і кожному дарувати, від турбот і витрат з придбання і доставці всього цього, а крім того индивидуализируете подарунок, робите його максимально вдалим, при цьому абсолютно не докладаючи до того жодних зусиль. Це для рядових співробітників. Для менеджерів ж старшого ланки, при наявності коштів і бажання, можна оформити подарунок такого роду дуже красиво – наприклад, презентувати всім по мініатюрному золотому або срібному зливка в стильній упаковці, чи золотій монеті у футлярі. У цьому вигляді дорогоцінні метали в будь-якому банку завжди можна обміняти на реальні гроші, використовувати як заставу і т. д. До того ж такі подарунки можна обставити дуже театрально, сказавши, при врученні, наприклад, що: «Справжній золотий запас нашої компанії – це ви!». Продовження – по ситуації.

Солодкі новорічні подарунки співробітникам

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
Класика жанру, тим не менш, не меркнущая з роками. Не плутати з цукерковими наборами для дітей. І щоб остаточно поховати асоціації, гарно доповнювати це ефектною пляшкою. Конкретика спиртного визначається варіативно: можна всім шампанського, а можна – дамам ігристе або звичайне хороше вино, лікер, хлопцям же коньяк, віскі, міцну настоянку. Дорожнечу і елітарність напоїв зазвичай підбирають за табелем про ранги. А щоб подарунок виглядав по-новорічному, можна напружити активістів компанії, або ж купувати вже готові оформлені подарунки такого роду, доповнивши їх цукеркової композицією (наприклад, обклеївши пляшки цукерками, щоб вийшов ананас або ялинка, кулька). Якщо до розпивання спиртного на фірмі ставляться вкрай негативно, можна подарувати стильно запаковані до Нового року набори з гарного сорту чаю або кави і цукерок, шоколаду.

«Ялинкова» класика

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
У багатьох компаніях вже склалася чудова, дуже тепла і символічна традиція дарувати до Нового року ялинкові кульки з символом наступного року. Нагадаємо, для 2019-го це – Свиня, отже, вагома частка працівників торговельного та виробничого сектора разбредется з корпоративів та інших заходів з нагоди, з посмішкою притискаючи до грудей пакунок з тендітною красою. Зображення свинок нам чекати у всіх ракурсах завдяки цьому на наших ялинках, так що удачі і благополуччя в наступному році, схоже, ні в кого не повинно бути нестачі Іноді фірми йдуть далі і дарують не кульки з символом, а просто дорогі і дуже стильні дизайнерські іграшки, кульки, і навіть цілі набори для прикраси ялинки, що дуже часто виявляється до місця.

Символи року

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
Продовжуючи тему символічних подарунків, не можна не згадати і про всілякі статуетки, скриньках та інших предметах, тим або іншим способом несуть на собі зображення Свинки, атрибутики самого Нового року, фетиші інших культур і релігій. У нас дуже люблять при всьому цьому звертатися до азіатської філософії, тому частенько можна отримати на роботі в подарунок до Нового року мініатюрне деревце з листочками-монетками, «музику вітру», нецке, ларець та інше. Часто зі Свинками і вручають листівки, календарі, як настільні, так і настінні. Навіть якщо людина не великий фанат всього цього, йому буде приємно, що компанія щиро, від душі, бажає йому такі важливі речі. До того ж подібним чином можна дуже вдало персоналізувати подарунки, варіюючи символи та їх художнє вираження.

Канцелярія та інші корисності до Нового року 2019

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
Ще однією традицією у досить значного числа підприємств є оновлювати до Нового року парк особистої канцелярії співробітників. Обов'язково замовляються корпоративні стильні щоденники, блокноти, іноді дарують іграшки-антистрес на стіл, якісь прикольні приналежності. Гарним подарунком можуть стати і візитниці, дорогі ручки в футлярах, а також затискачі для грошей. Але, пам'ятайте! Останні не прийнято дарувати порожніми! Ось тільки настільні органайзери в цьому випадку робити не варто: передбачається, що це — власність фірми, при звільненні осіб їх з собою не забирає, отже, це зовсім ніякий не подарунок.

Стильні подарунки

Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
Якщо хочеться відійти від штампів і продемонструвати своїм співробітникам те, наскільки високо ви цінуєте кожного з них, варто поміркувати над незвичайними та оригінальними подарунками. При цьому, зовсім не означає, що фірмі доведеться розоритися в процесі – зараз повно в продажу дуже цікавих варіантів, які коштують недорого, але, тим не менш, враження справляють більш ніж позитивне. Наприклад, це можуть бути комплекти носових хусток з вишитими анаграма імен, просто іменні, креативні фоторамки або фотоальбоми, забавні гуртки або міні-набори посуду на одну персону для чаю або кави. Трохи дорожче і більш значуща будуть подарунки у вигляді масажних подушок або підкладок на робочі крісла – це продемонструє, як ви дбаєте про комфорт і здоров'я своїх людей. Гарно дарувати та набори для ароматерапії (важливо враховувати стать, вік і загальний психологічний портрет людини, в ідеалі пам'ятати – який парфумерією він користується, щоб орієнтуватися в бажаних запахи), ефектні свічки ручної роботи.
Подарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
І, нарешті, можна взагалі всім почати роздавати різні адресні тематичні подарунки. Наприклад, водіям вручити по термосу – щоб грілися кавою в роз'їздах, бухгалтерам – книги-сейфи, продажникам – бізнес-аксесуари, аналітикам – головоломки Словом, межі для польоту фантазії у виборі новорічного подарунка на 2019 рік для співробітників не існує. Головне, намагатися зробити приємне колегам, розумно підходити до розрахунку бюджету і реалізації ідей, а також, безумовно, не покладаючи рук працювати над святковою атмосферою у колективі. Адже якщо буде адекватне настрій – для святкування Нового року вже буде зроблено чимало! І, навпаки, жоден, навіть самий дорогий і ефектний подарунок не зможе відтінити гіркоту від поганого клімату на робочому місці.

ВідеоПодарунки співробітникам на Новий рік 2019: недорогі і корисні варіанти
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають