• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Ідеї подарунків на Новий рік 2019 для людей різної статі і віку

Ідеї подарунків на Новий рік 2019 для людей різної статі і віку


Передноворічна метушня асоціюється не тільки з самою підготовкою до свята, але і купівлею численних подарунків. Необхідно придумати і знайти презенти друзям, коханим людям, дітям, батькам, колегам. Причому бажано вибрати щось індивідуальне. Ідеї подарунків на Новий рік 2019 можуть зародитися в голові задовго до свята, хоча інколи потрібна і допомога. До того ж багато дорослі люди досі не навчилися правильно вибирати і купувати презенти для головного зимового свята.

Правила покупки новорічних подарунківСувеніри з символікою року — це досить милі дрібнички, які підходять для вручення малозначимим людям або колегам. Також такі презенти характерні від начальства для своїх працівників або для персоналу компаній-партнерів. Ще предмети з символікою покровителя чергового року тримають вдома про запас, на випадок несподіваного візиту незапланованих гостей.

Близьким людям прийнято вибирати більш значущі подарунки, але навіть це не завжди є гарантією купівлі відповідного презенту. Часто щиро бажаючи вибрати щось толкове, багато купують те, що ніяк не підходить для вручення конкретній людині, хоча кілька рад дозволять уникнути таких непорозумінь.

Як вибирати подарункиЦе найбільш важливий пункт правил покупки гарного подарунка. Саме на цьому етапі багато дарувальники роблять помилку, вибираючи те, що подобається їм самі. Це тотальне оману — подарунок повинен подобатися тому, хто його отримає. Особливої безглуздістю відрізняються підношення від батьків своїм виросли дітям у вигляді одягу, прийнятною на свій смак. Такий підхід просто безперспективний — такий презент не особливо приємно отримувати, до того ж навряд чи він буде використаний за призначенням. З цього випливає перше правило:

Подарунок повинен подобатися одержувачу, а не дарувальника!

Виходячи з цього важливо знати смаки обдаровуваного людини. Якщо це близький друг або родич, то тут важлива ступінь близькості стосунків і спостережливість людини, яка купує презент. Іноді навіть сестра дарує братові безглузді речі, тому що не знає його смаків та інтересів. Щоб з'ясувати переваги іншої людини, достатньо трохи проявити уважність і мимохідь задати кілька навідних питань. Це призводить до другого правилом:

Облік переваг одержувача — обов'язковий!

Ще однією розповсюдженою помилкою є спроба наздогнати за подібною вартістю презенту. Люди, які отримували подарунки від кого-небудь, оцінюють його вартість, намагаючись наступного разу купувати щось близьке за ціною. Такий підхід в корені є неправильним, не обов'язково презент повинен бути дорогим або дешевим. Він повинен подобатися! Комусь підійде і річ скромна за ціною, хоча саме цей чоловік у минулому підносив дорогі презенти. Третє правило звучить так:

Вартість презенту має другорядне значення!

Облік цих 3 правил вже допоможе вибрати гідний подарунок. Хоча незнання часу і місця покупки може призвести до складнощів вибору і витрати величезної кількості годин. Причому цього можна легко уникнути, якщо знати декілька простих правил.

Коли і де робити покупкиЯкщо є бажання подарувати щось дійсно індивідуальне, то варто уникати новорічного шопінгу у великих торгових центрах. Їх асортимент розрахований на маси, придбати там щось рідкісне навряд чи вийде. Хоча якщо це про спортивний інвентар, парфум або товари, характерні для торгових центрів, то саме там їх і треба купувати.

З іншого боку ті ж милі сувеніри і інші товари з символікою року в таких місцях практично ідентичні, хоча існує необмежені варіації їх виконання. Для колег і випадково зайшли в гості знайомих підійдуть однотипні сувеніри, але якщо є бажання бути оригінальним, то треба шукати індивідуальні товари в невеликих магазинчиках . Вони найчастіше купують свій асортимент в інших місцях, тому сувеніри та інші товари там будуть відрізнятися.

Багато щорічно забувають просту істину — новорічні подарунки потрібно купувати завчасно . Це і є правило часу покупок. Для близьких друзів ідеї подарунків на Новий рік 2019 можуть сформуватися влітку або восени, тому не варто відкладати їх покупку до останніх чисел грудня. Якщо в якості презенту мається на увазі те, що людина точно не купить собі сам, то подарунок можна придбати навіть улітку, головне, його надійно заховати.

Найгіршим часом покупок є дні перед святом — штовханина в магазинах, оманливі акції і величезний асортимент новорічної атрибутики заважає зробити правильний вибір і банально псує настрій. Якщо пересунути покупки хоча б на середину грудня, то вибір подарунків буде більш приємним і спокійним.

Що можна даруватиПравила вибору подарунка допомагають купити потрібну річ, але часто багато відчувають проблеми навіть з напрямком потрібного асортименту. Багатьом невтямки, що і кому дарувати. Часто жінкам дарують банальні духи, не знаючи при цьому їх смаку. Чоловіки спираються на поради консультанта або свій смак, порушуючи відразу 2 правила вибору подарунків.

Кавалерам теж не дуже приємно отримувати черговий набір для гоління або щось з одягу. В якості подарунків існує тисяча варіантів, але не всі навіть намагаються їх шукати. Тепер це робити не потрібно — найбільш очевидні варіанти можна подивитися тут.

Жіночі подарункиУмовно всі презенти можна розділити на дві великих категорії: для близьких людей і для знайомих. Першим одночасно простіше і складніше вибрати подарунок — хочеться бути оригінальним, знаючи смак цих людей. Знайомим купити подарунок трохи простіше — цілком підійде щось загальноприйняте, універсальне. Хоча в цій категорії є особлива підгрупа, що включає в себе недавніх знайомих, але вже грають велику роль в житті. Часто це відноситься до нових особистим відносинам. Ця група найскладніша — хочеться вручити щось індивідуальне, але переваги ще невідомі.

Тому варто відразу відсікти презент у вигляді парфуму і білизни. У першому випадку складно потрапити в уподобання, другий варіант може збентежити даму. У той же час, якщо мова йде про близько знайомих жінок, то ці подарунки входять в загальний перелік:


 • Парфум.

 • Нижня білизна.

 • Товари для хобі.

 • Сертифікат в салон краси.

 • Сертифікат в магазин косметики.

 • Ювелірні вироби або біжутерія. • Зараз все більшу актуальність набувають прикраси і всілякі сертифікати в якості презентів. Якщо з біжутерією та ювелірними виробами ще можна потрапити в халепу, то використовуючи сертифікат дівчина сама вибере потрібний.

  Презенти чоловікам  Для малознайомих чоловіків вже є один банальний подарунок — набір засобів для гоління. Він ніяк не може бути піднесений близькому чоловікові. При цьому догодити кавалерам іноді складніше, ніж вимогливим дівчатам. У цілому перелік досить схожий:


 • Парфум.

 • Електроніка.

 • Товари для хобі.

 • Ювелірні прикраси.

 • Товари для автомобіля.

 • Різні сертифікати.

 • Комп'ютерні аксесуари та ігри. • У більшості випадків потрібно знати смаки чоловіка, щоб вгадати з подарунком. Багатьох дам підводить стійкий стереотип про те, що всі хлопці грають в комп'ютерні ігри і захоплюються технікою. Це треба знати напевно, як і улюблений жанр ігор, і те, що захоплює в техніці.

  Подарунки дітям  Це категорія одержувачів подарунків сама благодатна. Переважна маса дітей будуть радіти будь-яким подарункам, за винятком потрібних з точки зору дорослих. Светри, зошити і розумні книги варто купувати просто так, а не дарувати на Новий рік. Дітям можна вручити наступне:


 • Спортивний інвентар.

 • Електронні пристрої.

 • Сертифікат в ігровий парк.

 • Товари для хобі і творчості.

 • Фізичні або комп'ютерні іграшки.

 • Квитки на концерти, вистави та багато іншого. • Якщо це дитина, то бажано ще й потурбуватися врученням солодощів. До речі, для малознайомого дитини до 10-річного віку солодощі самі по собі можуть грати роль подарунка. Для дітей близьких друзів варто купувати іграшки з урахуванням побажань їхніх батьків — хтось буде проти комп'ютерних дисків, іншим не сподобається подарований барабан або стрекочущий кулемет.

  Універсальні подарунки  Досить банальною, але актуальною ідеєю подарунка на Новий рік 2019 стане скарбничка у вигляді свинки з побажаннями фінансового благополуччя. Причому цей презент підійде людям будь-якого віку і статі. Дітям його можна подарувати з напуттям накопичити на щось бажане, жінкам презентувати в якості банку для майбутніх обновок, чоловікам як спосіб відкласти гроші на новий телевізор або навіть машину.

  Ще одним універсальним подарунком є товари для прикраси приміщень та самої ялинки. Вони трохи відрізняються один від одного — в якості подарунка дітям підійдуть солодощі на мотузочці для розміщення на ялинці, жінкам потрібно щось вишукане, а чоловікам потрібно підшукати практичні прикраси. Варто лише пам'ятати, що такий подарунок не відрізняється особливою індивідуальністю і підійде тільки для малознайомих людей, але не для друзів і близьких родичів.

  Таким же універсальним, але безособовим презентом є всілякі набори засобів для догляду. Під ними маються на увазі комплекти піни для гоління і лосьйону, шампуню і бальзаму, а також різні поєднання мила, дезодорантів, гелів для душу та інших подібних товарів. Близьким не варто дарує такі комплекти, але бажано тримати їх про запас на випадок непередбачених гостей.
  Ідеї подарунків на Новий рік 2019 для людей різної статі і віку
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають