• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото

Якщо в школі ваших дітей, мінімум кілька разів на рік, їм не загадують принести на виставки/конкурси/просто так тематичні поробки, значить, ви вчіться, або в якийсь не такий школі, або в іншій країні. Бо наше підростаюче покоління (точніше, в основному, їх батьки) цим займаються регулярно. І добре, якщо просто принести, відстрілятися, так сказати «на свободу з чистою совістю». А якщо захищаєте честь класу «на районі»? А якщо «на місті»? Ще в першому випадку батьки чесно намагаються залучати до процесу дітей, а то і зовсім довіряють і розробляти концепцію, і ліпити все самостійно, лише надаючи консультаційну допомогу. А ось для інших включаємо в собі, як правило, режим дизайнера екстра-класу і робимо щось, від чого всі, як мінімум, охнуть Що ж, найскладніше, насправді, у всьому цьому, як показує досвід заслужених активістів-поделочников, це визначитися з концепцією. І хоча для Нового року коридор польоту фантазії різко звужується, тим не менш, є безліч чудових композицій, які, ми впевнені, стіни вашої школи ще в очі не бачили Отже, поїхали?

Креативна ялинка

З чого тільки не збирають ялинки І сміттєві пакети вже пройдена віха, і папір у всіх видах, і бісер, квілінг, і навіть із залізних мочалок роблять! Скажете, нудна і побита тематика? А якщо ялинка буде з немає не автодисків. І не з пляшок – школа, зрештою, не зрозуміють. А, приміром, з нот!
Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
Ось, як на цій картинці показано, як кріпляться згорнуті кулечком аркуші журналів, тільки замість них у нас будуть сторінки розшитого альбому з музичними творами. Єдине, що тут ялинка підлогова, велика – нам такі габарити без потреби, все-таки шкільні вироби, в основному, демонструються на столах, тому приготуємо:
 • ті самі листи з нотами (попередньо всі посворачивать кульочками, на конус не обрізати – так ефектніше);
 • термоклей;
 • палиця по довжині ялинки;
 • гофрокартон;
 • тубус від пляшки вина або коньяку (сантиметрів 10 або більше діаметр);
 • втулка від паперових рушників;
 • маленька хрестовина від ялинки (бажано дерев'яна, якщо немає – берете спіл дерева побільше і свердліть по центру в ньому дірку по діаметру палиці);
 • великий іграшковий скрипковий ключ (піде вирубка сантиметрів на 15-20);
 • чорна папір кольоровий або фарба;
 • золота фарба в балоні, золота фарба з блискітками або клей і гліттер;
 • канцелярський ніж.
 • Для початку встановлюємо палицю в хрестовину або в спіл, попередньо промазав стик клеєм, фіксуємо, даємо застигнути. Потім беремо тубус від напою, втулку і саму палицю з хрестовиною (якщо спіл – його залишаємо у спокої), і тотально фарбують чорною фарбою, або ж обклеюємо чорним папером.
  Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
  Можна брати гофро – ефект кори, можна звичайну, все одно її особливо видно не буде. Тепер в тубусі канцелярським ножем прорізаємо денце, щоб утворилась дірочка, рівно за розміром палиці (якщо жесть – користуємося дремелем з дисочком або на опорі дисковим свердлом потрібного діаметра з нормальною дрилі). Денцем догори насаджуємо на палицю. Беремо втулку, промазуємо клеєм одну з кіл підстав, надягаємо на палицю і притискаємо до тубусу. З гофрокартону вирізаємо коло по діаметру втулки (можна пофарбувати або обклеїти чорненький), прорізаємо дірку в центрі і теж насаджуємо на палицю, попередньо промазав клеєм другу окружність втулки. Основа для ялинки готова, тепер можна починати наклеювати нотні «кульочки». Відступивши від хрестовини так, щоб кульочок дивився під кутом в 45 градусів і щоб широкі кінці були впритул (навіть щоб серединки вже притискалися максимально тісно і не було видно просвітів), кладемо перший ярус на клей. Переконайтеся, що він клеїться на тубус.
  Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
  Другий ярус починаємо класти так, щоб під таким же кутом кульочки наполовину накривали нижній ярус. І цей вже повинен розташовуватися на втулці. В ідеалі, третій ярус йде по палиці, і на цьому, власне, з гілками закінчили. Якщо залишився занадто великий шматок палиці, приклеюємо на нього перевернутий вершиною вгору ще один кульочок. Тепер крізь нього, так щоб увійшло в палицю, вкручуємо саморіз з плоским капелюшком. Останній штрих – фарбують скрипковий ключ золотою фарбою (можна просто обмазати клеєм і обсипати глітером, тотально) і приклеюємо до саморіза. Потім фарбою проходимо по ньому, щоб замаскувати. Беремо золоту фарбу в балончику і буквально парою бризок надаємо нарядності всій поверхні.

  «Сніговик стімпанк!»

  Ось, повірте, які хочеш, на столах і підлозі стояти будуть: і з пластикових стаканчиків, і дощик, і з пап'є-маше, і навіть з клубків в'язальних ниток або помпонів. А ось такого не буде стовідсотково! Так, якщо чесно, коли цього изваяете, щось нам підказує, що не факт, що віддасте в школу – може, й прикрасите свій інтер'єр.
  Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
  Що для нього підготувати? Ой, та тут важко так одразу Але, спробуємо:
 • три пінопластові кулі самого великого, який тільки знайдете, середнього і дрібного розміру;
 • мэх. Штучний. Білий. БАГАТО;
 • фетр помаранчевий;
 • синтепон;
 • фетр бордовий (багато);
 • шерсть з візерунком гусячі лапки (якщо є такий старий піджак можна розкидати його, якщо тільки шарф, але немаленький, в принципі, якщо економно, то має і його вистачити);
 • очі для іграшок (великі, виразні – загалом, щоб як живий!);
 • білий шнур;
 • кілька ланцюгів – товстіший, тонший;
 • три шестерінки різного розміру (з дірочками всередині – супер, якщо до них дістанете ще диск від старого дискового телефону – честь вам і хвала);
 • старий будильник з циферками (в ідеалі, звичайно, два але, якщо що, можна в монокле і з одним склом обійтися, або взяти «очко» від очок в стилі кота Базиліо);
 • затискач на ніс (будь півкільце під стару обробку — можна навіть маленьку меблеву ручку круглої скобою);
 • металеві кільця, старі ключики, замочки, зажимчики та інший хламчик – довільно;
 • коричнева фарба в балончику;
 • чорна фарба акрилова матова;
 • коричнева нитка товста;
 • чорний маркер;
 • маленька хрестовина під ялинку, довга палиця, майже по сумі діаметрів всіх куль;
 • якийсь різдвяний декор на капелюх – свято все-таки можна бутоньерочку з гостролиста і пуасенттией, просто пучок лапок ялинки. Щось придумаєте, загалом!
 • з інструментів – канцелярський ніж, ножиці, швейна машинка (щоб хутро брала) або руками – голка з ниткою, термоклеевый пістолет, губка.
 • Що ж Почнемо несподівано – з пошиття капелюхи! Там все просто: з бордового фетру вирізаємо коло, приблизно в півтора рази більший, ніж діаметр кульки для голови. І довжиною в довжину його кола смугу десь 20 см шириною (за готовим, якщо сильно на морду сповзе — обріжемо). Сострачиваем кінці циліндра, і пристрочуємо його обличчям до обличчя до кола. Вивертаємо, краї злегка розтягуємо – нам потрібен ефект пошарпаності. Тепер підкладаючи руку, або на коліні, потихеньку обертаючи виріб, чорної акриловою фарбою губкою злегка даємо тінь – повинен вийти ефект бруду. Беремо тканину з гусячими лапками, вирізаємо з неї смугу довжиною, як довжина кола, що дорівнює зрізу голови приблизно на третині (простіше від діаметра голови взяти 2/3 від них розрахувати довжину окружності – це і буде довжина нашої смужки). Вона повинна бути неширокою – сантиметрів п'ять, не більше. Сострачиваем її і одягаємо на капелюх так, щоб вона розташовувалася всередині циліндричної частини, розправляємо складки – буде сильно присобрано. Кріпимо для надійності термоклеєм. Всередину до смуги набиваємо синтепон. Збоку на стрічку-«лапки» клеїмо шестірню, по ній циферблат від розібраного будильника – щоб виступали частини, було добре видно. На шестірню чіпляємо кільце з тонкого ланцюгом. До іншого кінця кола приклеюємо або прикручуємо кільце металеве зі склом від будильника (якщо вийде меншого розміру вклеїти друге всередину – честь вам і хвала. Якщо воно буде ще і від лупи – взагалі тема!).
  Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
  До противооложной кільцю стороні на монокль приклеюємо круглу меблеву ручку або що знайшли у вигляді зажимчика на ніс. До речі, про ніс! Це взагалі дитяча забава: з помаранчевого фетру робимо конус (згорнули лист кулечком, проклеїли, обрізали, низ зрізали на рівне), набиваємо його синтепоном туго і малюємо маркером характерні ризики. Поки відкладаємо, як і капелюх. Тіло Нижню частину сніговика зрізаємо так, щоб хрестовина могла всередині цілком сховатися. Прорізаємо для неї місце за розміром, розмітивши олівцем після прикладання до зрізу. Тепер в кулю протикаємо дірку так, щоб палиця туди влізла. Насаджуємо, для надійності заливаємо клеєм палицю в хрестовині. Беремо шматок хутра та трохи більшого розміру, ніж діаметр кулі, шиємо сферичний чохол з пелюсток (довжина пелюстки дорівнює довжині половини кола, а сума всіх ширін пелюсток повинні давати окружність). Надягаємо. Якщо є порожнечі, заповнюємо синтепоном, слідкуючи, щоб низ стійко стояв на площині. Зашиваємо верхівку, трохи збризкуємо з балончика з коричневою фарбою весь куля. Аналогічно працюємо з середнім шаром і з останнім – головою. Тепер шиємо пелеринку. Завдовжки на 10-15 сантиметрів меншою, ніж довжина кола середнього кулі і заввишки майже з нього, вирізаємо з хутра смугу, підверніть її край, приклеюємо і прошиваємо декоративно рідкісним швом коричневою ниткою по всьому периметру. У подогнутую одну з довгих сторін протягуємо білий шнур. На одну зі сторін (ближче до переднього куточку) наклеюємо внапуск шестерні, диск від телефону або що там ще кріпимо до цього колечку і вішаємо товсту ланцюг з безліччю підвішених колечок, на яких бовтаються ключі і інші дрібниці. Коричневою фарбою збризкуємо дармовіс, особливо налягаючи на зону шестірень і краю підлогу – можна навіть розтерти рукою. З гусячих лапок шиємо ще одну таку саму, але, на п'ять сантиметрів довше і на пару з кожної сторони – ширше, пелеринку, і з вивороту підшиваємо до хутра. Тепер все це можна призібрати на мотузочці і пов'язати між середнім шаром і головою. Другий кінець колечка від товстої ланцюжка пришиваємо десь у надрах підкладки (між хутром і нею), щоб не було видно зовні. На горло ж зав'язується шарф із залишків тканини «гусячі лапки». Фінішним штрихом приклеюємо сніговикові ніс і очі, нахлобучиваем капелюх, монокль клеїмо до голови, а його затиск – до носа. Ось такі вироби у нас вийшли для шкільної виставки на цей раз. І ми дуже здивуємося, якщо ви з ними не займете перше місце!

  Відео  Новорічні вироби 2019 своїми руками в школу на конкурс: покроковий майстер-клас з фото
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають