• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей

Святкування нового року часто проходить не тільки в сімейному колі. Астрологи рекомендують зустріти рік Жовтого Земляного Свині у великій і галасливій компанії. Символ 2019 року відрізняється веселою вдачею та добродушним характером, тому не варто проводити весь час тільки сидячи за святковим столом. Конкурси — прекрасний варіант дозвілля, який підійде для розваги як самих близьких членів сім'ї, так і в компанії малознайомих людей.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Новорічне свято пройде цікаво і весело, якщо в його програму включити безліч веселих тематичних конкурсів. Веселі ігри розбавлять атмосферу на корпоративі, або на ранку для дітей. Щоб свято вдалося на славу, програму заходу бажано продумати заздалегідь. При необхідності підготуйте реквізити і, звичайно, веселі сувеніри та подарунки, якими будуть нагороджуватися переможці!

Веселі конкурси для дітейКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Малюки не люблять довго сидіти на одному місці, тому більшість ігор і розваг мають бути рухливими. Підбираючи варіант дитячого конкурсу, враховуйте вік і характер дитини.

Улюблені казкові персонажіСамим цікавим і веселим конкурсом для дітвори стане змагання на знання героя популярних казок, мультфільмів та дитячих фільмів. Ведучий повинен запропонувати кожному учаснику вибрати з заповітного мішечка записку з назвою (ім'ям або псевдонімом) героя: Снігова королева, Муха-цокотуха, Снігуронька, Вінні-Пух та ін. Діти повинні зобразити свого героя, щоб інші змогли його вгадати. В якості заохочення не забудьте подарунки для всіх учасників гри.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Прикрашаємо ялинкуМалюків можна розважити більш спокійним розвагою. Запропонуйте дітям вирізати новорічну сніжинку і намалювати картинку, якими можна буде прикрасити новорічне деревце. Журі обирає переможця за кількістю ялинкових прикрас. За бажанням, конкурс можна урізноманітнити, додавши нові завдання. Щоб зацікавити малюків, подарунки та сюрпризи, які вони отримають, розмістіть на новорічній ялинці, або покладіть в мішок до Діда Мороза.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


ЗагадкиКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Веселий конкурс з загадыванию і отгадыванию загадок на новорічну тему. Ведучому потрібно розділити всіх учасників свята на дві команди. Кожна команда по черзі загадує загадки протилежній команді і, в свою чергу, відповідає на їхні запитання. Та команда, яка дасть більше правильних відповідей, і придумає більшу кількість своїх загадок, визнається переможцем.Хто швидше прикрасить ялинкуКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Цікава рухома гра підійде для дітей будь-якого віку. Розділіть бажаючих взяти участь у змаганнях на дві команди. Кожній з них видається великий аркуш паперу, на якому необхідно намалювати ялинку. Якщо гра проводиться для діток молодшого віку, малюнки можна заготовити заздалегідь.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Картинку потрібно покласти на стіл, а кожному гравцеві роздайте кольорові фломастери або олівці. Діти з кожної команди повинні по черзі прикрашати ялинку — намалювати один предмет (іграшку, гірлянди, дощик). Та команда, яка закінчить наряджати ялинку швидше, отримує призи. Конкурс дуже веселий і азартний, до якого можуть підключитися і батьки малюків.

Складаючи план заходів для дитячого ранку, можна придумати безліч цікавих спортивних змагань. Так як діти люблять рухливі ігри, для них підійдуть конкурси: швидше нарядити ялинку, наздогнати Сніговика та інші.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Тематичні конкурси для дорослихКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Варіантів дорослого дозвілля дуже багато, тому можна вибрати практично будь веселий конкурс. Найчастіше план заходів складається в залежності від місця святкування та кількості гостей.

Вгадай-каДля дітей старшого віку або у студентській компанії можна запропонувати дуже веселий конкурс, який безсумнівно всіх розсмішить. Ведучому потрібно приготувати кілька карток з витягами з кумедних прислів'їв, пісень або казок. Потім вибрати бажаючих і запропонувати їм навмання, в перевернутому вигляді, вибрати картку.

Завдання: якомога точніше зобразити мімікою і жестами сенс висловлювання, щоб донести його до інших гостей. Переможе той, хто швидше і точніше зобразить вказану фразу, а також той, хто вгадає.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Символ рокуТак як новий 2019 рік буде проходити під знаком Жовтого Земляного Свині, логічно буде включити в програму свята цей веселий і смішний конкурс. Всі присутні повинні постаратися без слів зобразити головного покровителя наступаючого року. Переможця в цьому конкурсі два: хто вгадає, і хто краще зобразить Порося.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Дід Мороз і СнігуронькаКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Веселий конкурс для тих, хто мріє приміряти на себе костюми будь новорічних персонажів. Конкурсне завдання полягає в тому, що потрібно уявити улюблених казкових персонажів у незвичайному амплуа. Для початку запропонуйте конкурсантам зобразити Діда Мороза і Снігуроньку в незвичних для них образах: співака естради, спортсмена, танцівниці, кухарі та ін. Не забудьте вручити приз самому креативному і артистичній учаснику!

Ігри та розваги для всіхКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Поетичний конкурсСенс цього конкурсу — придумати риму до новорічних словами. Ведучий заздалегідь пише будь-які слова, пов'язані з святом: ялинка, іграшки, Дід Мороз і ін. Вони поміщаються в красивий червоний мішечок, з якого учасники повинні будуть обрати з закритими очима по 3-4 записки.

Кожен учасник повинен буде придумати риму до заданого слова. Наприклад, Ялинка — полку, іграшка — подушка і т. д. Переможця обирають глядачі або самі учасники. Конкурс можна продовжити, і запропонувати учасникам скласти вірші з отриманими рифмованными фразами.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


СкарбничкаКонкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Відмінне рішення для будь-якої компанії. Варіацію цього конкурсу можна придумати і для дітей. Суть завдання — накопичити якомога більше грошей на свято. На столі перед учасниками ставиться велика скарбничка у формі символу року — Жовтої Свині, а поруч розкладаються банкноти і металеві монети різного достоїнства. Конкурсантам зав'язують очі пов'язкою, і включають таймер. За певний проміжок часу потрібно наповнити свою скарбничку. У кого більше грошей, той і оголошується переможцем.

Так як конкурс святковий і жартівливий, учасники конкурсу не повинні знати, що гості будуть створювати їм перешкоди. Вони будуть всіляко їм перешкоджати, підміняючи банкноти цукерками, мандаринами або іншими частуваннями. Їх конкурсант повинен буде з'їсти.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей


Смачні ворожінняКонкурс можна провести прямо за святковим столом. Запропонуйте гостям прийняти участь у веселому ворожінні, і дізнатися про те, що чекає їх у майбутньому році. Якщо ви готуєтеся до заходу заздалегідь, спечіть великий і красивий пиріг, в середину якого покладіть монетку, ґудзик та інші дрібні предмети. Можна замінити їх на невеликі записочки з короткими побажаннями.

Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
Намагайтеся розташовувати сюрпризи таким чином, щоб вони потрапляли в окремі шматочки. Якщо компанія велика, краще всього використовувати різдвяні пряники імбирні або домашнє печиво. Тлумачення предметів придумайте всі разом за столом.

Рецепт щастяКоли гості вже трохи втомляться, можна провести ще один веселий конкурс, сидячи за святковим столом. Запропонуйте своїм друзям скласти свій унікальний секрет, який принесе всім сидячим за столом щастя й удачу в майбутньому році. Не забувайте про те, що 2019 рік буде проходити під знаком Жовтого Свині, тому додайте трохи гумору і жартів.

Один з учасників повинен буде записати загальний рецепт щастя, і прикрасити їм новорічну ялинку. Не забувайте про подарунок — нагородіть їм учасника, чий рецепт буде самим цікавим.

Музичний


Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
У веселій і дружній компанії можна придумати безліч цікавих конкурсів. Можна влаштувати змагання на самий смішний тост – запропонуйте гостям вигадати побажання на будь-яку букву алфавіту. Відмінним доповненням до свята буде пісенний конкурс.

Тут може бути кілька варіантів:


 • Запропонуйте гостям згадати всі пісні про новий рік, в яких зустрічається певне слово.

 • Можна замінити одні слова іншими, і запропонувати учасникам заспівати знайому усім пісню на новий лад. • Новорічний  Цей конкурс вимагає від учасників певної уваги і зосередженості, але дуже цікавий і веселий. Він підійде як для підлітків, так і для дорослих. Не забувайте і про малюків, вони також зможуть взяти участь у веселому змаганні.

  Ведучий пропонує згадати 12 місяців року. Гості діляться на 4 команди по сезону: весна, літо, осінь і зима. Кожній групі по черзі дається по три завдання, яке асоціюється з обраним часом року:


 • Учасники повинні згадати всі відомі імена людей, пов'язані з певними місяцями.

 • Другим завданням потрібно заспівати пісню чи розповісти вірш. Підійдуть тільки ті, в яких є згадка часу року або місяця.

 • На третьому завданні кожна група повинна згадати фільми, в назву яких входить назва сезону або місяця: «Сімнадцять миттєвостей весни», «Ленін у Жовтні», «Осінній марафон» та ін. • Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
  Збираючись святкувати новий рік, не забувайте про організацію дозвілля ваших близьких і гостей. Чим цікавіше організовано свято, тим більше теплих спогадів залишиться на весь найближчий рік.
  Конкурси на Новий рік 2019: ігри та розваги для дорослих і дітей
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають