• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Як загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу

Незалежно від віку, у кожної людини є мрія чи заповітне бажання. Хтось марить про підвищення по службі, хтось про зустрічі великої і чистої любові, а у кого-то є зовсім незвичайні бажання, які так і залишаються в мріях. Ще в давнину людей цікавила таємниця, яка могла допомогти у виконанні найзаповітніших бажань. Багато свята супроводжувалися безліччю обрядів і таємничих ритуалів, які допомагають перетворити мрію в реальність. Найбільш підходящим часом для ворожінь і ворожби завжди вважався Новий рік, коли землю відвідують різні таємничі істоти.

Момент зустрічі старого і нового року завжди вважався самим таємничим і загадковим періодом, який обіцяє щось абсолютно нове і магічне. Не випадково, навіть в сучасному світі це свято пов'язують з чарами і чудесами. Способів, як загадати бажання на Новий рік 2019 досить багато. Деякі з них більше схожі на веселий святковий ритуал, а деякі цілком серйозні, що вимагають дотримання правил.

Ворожіння на бажання давно перетворилися у святковий обряд, який супроводжує всі різдвяні свята. Найчастіше гадають для розваги, але новорічні бажання володіють особливістю збуватися, тому саме час скористатися цим, та здійснити свою мрію.

Як правильно вибрати бажанняЯк загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу
Багато знають з практики, що дуже часто не збуваються навіть самі прості бажання. При цьому деякі, які здаються практично нездійсненними, збуваються з дивовижною точністю. Від чого залежить виконання бажань і чи можна зробити так, щоб будь-яка мрія перетворилася в реальність?

Насправді, способи і ритуали, які використовують у новорічну ніч для виконання бажань, не відрізняються особливою складністю і дають практично 100% позитивний результат. Проте слід врахувати, що вони діють тільки на «правильні» бажання. Саме тому, перед ритуалом слід згадати про правила вибору бажання.

Знаючи ці прості секрети, можна виконати практично будь-яку мрію:


 • Формулюючи прохання, не можна використовувати майбутнє або минуле час. Мрія повинна стати реальністю, а це значить, що вона буде «працювати» тільки в теперішньому часі. Не використовуйте формулювання типу: «нехай буде так», «щоб стало чи з'явилося щось». Правильним буде фраза: «я радий, щоб маю це» і т. д.

 • Другим, не менш важливим правилом є розуміння того, що ви просите. Не обіцяйте нічого натомість здійснення бажання, не ставте умови і не використовуйте негативні порівняння. Прохання повинна звучати максимально просто і зрозуміло, без жертовних епітетів і критичних тверджень.

 • Дуже добре зважте всі наслідки того, що ваше бажання стане дійсністю. Дуже часто мрія здається бажаною тільки з-за того, що вона так і залишається не реалізованою. Уявіть собі, що ваше бажання вже здійснилося. Які емоції ви відчуваєте? Дійсно ваші уявлення були такими ж? Матеріалізувати бажання зовсім не складно, тому добре подумайте над тим, чи воно справді вам так необхідно. Якщо бажання двозначне, абстрактне, яке не дає заряду позитиву, краще відмовтеся і придумайте інше. • Самі перевірені способи  Як загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу
  Після того, як ви вже придумали бажання, саме час приступити до магічного ритуалу. Не забувайте про те, що Новий 2019 рік буде проходити під заступництвом Жовтої Земляний Свині. Саме це доброзичливе й позитивне тварина буде багато в чому впливати на те, щоб ви отримали бажане. Під час обряду ви можете взяти в руки фігурку Порося або малюнок Свині, які стануть вашим талісманом.

  Під бій курантів  Підготуйте невеликий шматочок паперу, бажано жовтого кольору, і напишіть на ньому своє бажання. На столі поставте пляшку шампанського, келих і запалену свічку. Коли годинник почнуть відраховувати останню хвилину старого року, потрібно спалити папір з написаним бажанням, висипати попіл в келих з шампанським і встигнути випити вміст до останнього удару курантів.

  Лист Діду Морозу  Головним господарем торжества є Дід Мороз. Цей дивовижний персонаж не тільки дарує малюкам подарунки та здійснює дитячі мрії. Він цілком може посприяти у виконанні бажань для дорослих. Найпростіший спосіб — написати зимового чарівника лист, в якому дуже детально викласти своє прохання.

  Якщо ви будете дотримуватися всіх правил і правильно сформулюєте свою думку, ваше бажання неодмінно здійсниться. Запечатайте лист у конверт і сховайте в саме затишне місце, або надішліть її поштою чарівникові. Якщо є можливість, або ваше бажання настільки важливе, ви можете доставити конверт Діду Морозу особисто, відправившись на зимових канікулах в його резиденцію.


  Чарівні ліхтарики  Щоб мрія здійснилася, їй необхідно подарувати крила. Вони віднесуть вашу мрію в руки чарівника, який виконає ваше бажання. Візьміть звичайний паперовий ліхтарик, скажіть йому своє бажання, запаліть свічку і відпустіть в небо. Такий ритуал можна проводити як напередодні Нового 2019 року, так і в перший день, 1 січня.

  Карта бажань  Цей спосіб підійде для тих, у кого кілька важливих бажань. Підготуйте аркуш паперу і, використовуючи прості візерунки, намалюй свою мрію або напишіть словами. Можна знайти підходящі картинки в журналі, акуратно вирізайте їх і наклеюйте на карту. Після того, як карта буде готова, загорніть її в трубочку, перев'яжіть червоною або золотистою стрічкою, адже цей рік буде проходити під знаком Земляний Свині, і повісьте на ялинку. Після Різдва зніміть сувій з картою і заховайте. Коли бажання здійсняться, скажіть «спасибі» і спаліть карту.

  Незнайомець  Якщо ви вирішили зустріти Новий рік 2019 у веселій компанії, ви можете загадати бажання на незнайому людину. З допомогою незнайомця ви легко зможете здійснити свою мрію, якщо докласти мінімум зусиль. Сформулюйте бажання, вимовте його про себе 3 рази і підійдіть до нової людини, з яким познайомилися тільки на святі.

  Цей спосіб має одну особливість — незнайомець повинен бути веселим і позитивним. Якщо у вашої компанії виявився мовчазний чоловік, який вам не дуже доброзичливо налаштований, загадайте бажання іншим способом. Потримайте незнайомця за руку 12 секунд, цього часу буде достатньо, щоб мрія почала здійснюватися.

  Листівка талісман  Напередодні свята купіть листівку, яка припаде вам до душі. Якщо на ній буде зображено символ наступаючого року, ви зможете використовувати листівку ще і в якості талісмана. Можна купити листівку із зображенням вашого бажання, якщо воно матеріальне.

  Напишіть на листівці побажання самому собі, привітайте з виконанням мрії і відправте за своєю адресою. Зберігайте щасливий талісман протягом усього року. Таким же чином ви можете допомогу виконанню бажання ваших близьких. Привітайте їх з новим роком таким оригінальним способом.

  Вісім апельсинів  Новорічний ритуал на виконання бажань дуже часто використовують в Китаї. Вважається, що апельсини — сонячні плоди, які символізують щастя і процвітання. Напередодні Нового року купіть 8 апельсинів — вибирайте круглі соковиті плоди без пошкоджень і ознак псування.

  Перед входом в будинок, відкрийте пакет і киньте апельсини через поріг. Постарайтеся кинути фрукти таким чином, щоб вони розкотилися в різні сторони, можна кидати по одній. Коли всі апельсини будуть у домі, привітайте себе з здійсненням своєї мрії, а також побажайте собі здоров'я, успіху і матеріальних благ. Увійшовши в будинок, зберіть апельсини і покладіть їх в плетений кошик. Протягом перших семи днів Нового року даруйте по одному апельсину самим близьким для вас людям. Восьмий апельсин залиште собі і з'їжте його. Якщо ви зробите все правильно, бажання почнуть виконуватися вже в найближчі дні.

  Традиційні бажання  Як загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу
  Якщо ваша мрія має цілком реальний характер, можна скористатися старовинними способами. Загадувати бажання на здоров'я і любов, на матеріальні блага і удачу допоможуть традиційні народні ритуали.

  Любов  У Новий рік дуже часто молоді люди загадують бажання, пов'язані з особистим життям. Якщо ви мрієте залучити в своє життя любов, вам допоможе цей простий спосіб. Приготуйте кольоровий хустку або шарф, бажано жовтого кольору, і 7 свічок. Накиньте хустку на плечі і зручно сядьте біля столу. Одну свічку поставте в центр, а решта розташуйте по колу.

  Центральна свічка символізує вас, решта — це ваші близькі і кохана людина. Якщо ви мрієте про кохання чоловіка, запаліть першу свічку праворуч і піднесіть долоні до вогню. Тримайте руки так, щоб відчувалося тепло, але полум'я не обпікало. Подумайте про те, яким ви хочете бачити свого обранця, уявіть його поруч і запам'ятайте відчуття. Погасіть свічку і залиште її до виконання бажання. Точно також загадуйте бажання на любов родичів, друзів і колег, не забувайте про себе.


  На удачу  Багато хто мріє бути щасливим та успішним у справах. Цей спосіб допоможе вам піднятися по кар'єрних сходах, домогтися успіху в справах і інших починаннях. Якщо ваше бажання — удача, вам знадобиться талісман. Візьміть аркуш паперу і намалюйте пику Порося — символу 2019 року. Покладіть малюнок на середину столу, подумайте про те, як цей помічник завжди буде допомагати вам досягати успіху. Скажіть про себе три рази бажання: «мене завжди чекає успіх і удача у всьому». Сховайте талісман в кишеню або сумочку, і носіть його завжди з собою.

  Поради  Як загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу
  У давнину вірили, що бажання, як і звичайний предмет, потребує свого особливого місця. Іноді мрія не збувається тільки з-за того, що для неї у вас в квартирі або у вашій душі немає вільного простору. Пустіть бажання в своє життя — наведіть порядок напередодні свята. Пам'ятайте про те, що чистими повинні бути не тільки речі, але і ваша душа. Якщо ви посварилися, обов'язково помиріться, якщо взяли в борг, віддайте. Не бійтеся викидати непотрібні речі, якими не користувалися більше 6 місяців — ви прекрасно обходилися без них і значить, вони зайві.

  Щоб ваші бажання збувалися, ви повинні бути до цього морально і психологічно готові. Напередодні свята проведіть ритуал переосмислення себе і своєї мрії. Візьміть аркуш паперу і постарайтеся написати всі важливі події, які відбувалися з вами протягом усього минулого року. Поруч напишіть свої бажання, не забувайте і про тих, які вже здійснилися або перестали бути актуальними.

  Постарайтеся згадати все позитивні емоції і відчуття, які ви відчували в найбільш радісні моменти. Не зайвим буде згадати і ті події, які передували появі бажання.

  У багатьох випадках здійснити мрію можна своїми руками, не вдаючись до магічного ритуалу. Просто дуже добре подумайте над тим, що може вам заважати. Іноді мрія ходить поруч з вами, і її треба просто дізнатися.
  Як загадати бажання на Новий рік 2019: способи і правила ритуалу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають