• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Кращі біржі криптовалют 2018-2019

Феноменальні стрибки вартості біткоіна поняття криптовалюти відомим для широкого кола громадськості. Навіть далекі від біржових торгів люди стали ближче знайомитися з цієї цифрової монетою і вивчати можливість заробити, використовуючи різницю в курсі. Для цього потрібно знати кращі біржі криптовалют 2018-2019 років, щоб правильно і безпечно розпорядитися своїми коштами.

Особливості вибору криптовалютной біржіЩоб ігри з курсом валют принесли дохід, потрібно з особливою ретельністю підійти до вибору біржі. Різні люди мають відмінне думка про найкращої біржі криптовалют, але щоб зробити правильний вибір потрібно почати з вибору критеріїв оцінки.
Кращі біржі криптовалют 2018-2019
У цілому, спочатку потрібно визначити в якому порядку будуть вибудовуватися дані критерії:


 • надійність;

 • торговий обсяг біржі;

 • простота використання;

 • особливості верифікації;

 • реальне розташування біржі;

 • розмір стягнутих комісійних;

 • наявність російськомовного інтерфейсу;

 • наявність звичних способів виведення коштів;

 • оптимальний або широкий набір торгових пар;

 • необхідність покупки крипти за фіатні кошти.


 • Крім цього кожен трейдер може сам доповнювати перелік критеріїв при оцінці обраної криптовалютной біржі. До того ж важливі для однієї людини критерії можуть бути зовсім незначущими для іншого. Для прикладу можна взяти наявність інтерфейсу на російську і висновок на Вебмані або Ківі. Для новачка такі вимоги будуть важливими, а досвідченому гравцеві можуть бути зовсім непотрібними.

  З цієї причини необхідно спиратися на особисті критерії, доповнюючи або виключаючи будь-які пункти із запропонованого переліку. Хоча навряд чи комусь прийде в голову прибирати пункт надійності обраної біржі. Це один з найбільш вагомих критеріїв, обов'язкових для гри з криптовалютами.

  Важливо! При виборі біржі для торгівлі криптовалютой варто розуміти, що гучне ім'я і його часте згадування в позитивних відгуках не гарантує надійність. Є ряд бірж, що мали в минулому бездоганну репутацію, але пізніше зазнали хакерської атаки. За фактом біржі були зламані а вкрадені гроші користувачів, тому варто завжди 2 а то і 3 рази перевіряти актуальність інформації при вибір місця торгів.


  Крім надійності в більшості випадків другим критерієм стає розмір комісії. Особливо це важливо для гравців з малими або, навпаки, з дуже великими обсягами. Інші критерії кожен має відповідно до власних вподобань. Як вже було сказано вище, навіть ідеальну минулого біржу потрібно перевіряти на благонадійність і повноцінність функціонування. Навіть якщо це одна з кращих бірж криптовалют 2018-2019 років, то в будь-який момент це може змінитися.

  Поки в число кращих входять такі ресурси:


 • Binance.

 • Bitfinex.

 • Exmo.

 • Bitflip.

 • Livecoin. • Крім цього не варто забувати, що розвиток і популяризація порталів криптовалют може відбуватися надзвичайно швидко. Ця стрімкість призводить до того, що в перелік кращих бірж можуть вноситися зміни, аж до повної зміни списку із-за появи більш зручних і функціональних торгових майданчиків.

  Binance  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  У свій час активна реклама в інтернеті біржі Binance допомогла цьому ресурсу в найкоротший час стати неймовірно затребуваним. Менш ніж за 1 рік свого існування китайський портал Binance змогла вибратися в лідируючу трійку бірж за обсягом торгів. Мільярдного обсягу торгів біржі вдалося досягти менше, ніж за 5 місяців. Ближче до року існування біржі добовий оборот став перевищувати 6 млрд американських доларів.

  Сама Binance заявляє, що здатна пропускати близько 15 мільярдів ордерів в секунду, має зручний інтерфейс, в тому числі і російськомовний варіант, а також допускає висновок без верифікації до досить серйозних сум. Мова йде про 2 ВТС, суми більше цього значення і до 100 биткоинов виводяться з підтвердженням особистості. Єдиним негативним нюансом біржі є тимчасова зупинка реєстрацій. Творці ресурсу не планували настільки неймовірний наплив користувачів, тому початкове обладнання просто не розрахована на такі навантаження. Призупинення реєстрації дозволяє іншим користувачам повноцінно використовувати біржу, а її творцям проводить апгрейд. Після заміни обладнання реєстрація буде відновлено.

  Bitfinex  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  Бітфінекс є ще одним азіатським дивом. Ця гонконгська біржа з'явилася в 2013 році і впевнено тримається у лідерах, хоча до свого китайського побратима Бинанс їй далеко. Добовий обсяг торгів у Bitfinex всього лише близько 700 млн доларів. При цьому репутація біржі поки відмінна, незважаючи на відсутність ліцензії для роботи з криптовалютами. Багатьох гравців такий факт не зупиняє, до того ж біржа заявляє про безпеки, що підтверджується справами.

  Безпека виражається в таких моментах:


 • шифрування пошти.

 • прив'язка до IP-адресою.

 • Двофакторна ідентифікація.


 • При цьому біржа підтримує російську мову, що до вподоби російським користувачам, хоча багатьох не радує розмір комісій. Останній факт відноситься до недоліків ресурсу, також як і складність верифікації. Підтвердження особистості на Bitfinex проходить довго і клопітно, але це не є мінусом. Такий підхід варто віднести до реальної турботи про безпеку користувачів.

  Також плюсом біржі є наявність різних способів введення/виведення коштів, у тому числі і в доларах США, а не тільки в популярних криптовалютах. До мінусів ж варто віднести не саму комфортну техпідтримку і не дуже скромний відсоток комісії при виведенні в доларах. В іншому біржа заслужено належить до 1 з кращих.

  Exmo  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  Назвати цю біржу найкращої змушує велику кількість користувачів, успішно використовують за призначенням даний ресурс. Біржа підтримує 10 мов, що дозволяє користуватися нею з комфортом. До того ж тут можливі безкоштовні криптокошельки, фиатный обмін і торги, безліч валютних пар і різноманітні варіанти введення/виводу. Особливо багатьох радує варіативність висновку — тільки фіатних валют 5 штук. Крім цього є безліч варіацій криптовалютного виводу.

  Біржа Exmo зареєстрована у Великобританії, тому всі користувачі в обов'язковому порядку підкоряються англійському законодавству. Це означає, що будь-який користувач дає право на обробку персональних даних тощо. В діях біржі немає корисливого умислу — це лише один з кроків боротьби з злочинними видами доходів. В іншому Exmo цілком позитивний ресурс — добовий оборот понад 4 млн доларів, безліч каналів зв'язку та щодо активна техпідтримка.

  Bitflip  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  Зовсім юний портал, встиг стати популярним в російських і українських користувачів. Біржа запустилася влітку 2017 року і відразу потрапила під шквальний вогонь критики. Сам факт російського походження криптовалютной біржі в одних викликав просто збентеження і легке недовіру, інші ж почали висловлюватися про явно шахрайської основі ресурсу. На ділі це виявилося не так. За неповний рік роботи добовий оборот біржі виріс більш ніж в 10 разів, але ніхто не зник з цими грошима. Ресурс продовжує функціонувати, набираючи обертів.

  Самим головним бонусом біржі є її надійність — ніхто не намагався її зламати, а організатори розкрили свої імена та адреси. Також до плюсів можна віднести можливість введеннявиводу з найпопулярніших у росіян електронних гаманців фіатних і криптовалютных грошей Webmoney, Qiwi, Яндекс-гроші та інше. Ще одним достоїнством є повноцінний російський інтерфейс, а не його перекладна версія, хоча є й англійський варіант. Серед мінусів низька швидкість виведення фіатних валют і поки ще зависокі комісії.

  Livecoin


  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  Лайвкоин є ще одним російським криптовалютным ресурсом. На думку користувачів біржа Livecoin більш ніж надійна, але все ж має основу для зберігання, ніж для торгів. Багато досвідчені трейдери відзначають якісь торгові нюанси, неочевидні починаючим гравцям, при цьому такий підхід на надійність біржі ніяк не впливає.

  Добові обороти в цій біржі досить скромні, хоча способів введеннявиводу безліч. Те ж саме можна сказати і про варіанти зв'язку з адміністрацією і техпідтримкою. Поки що біржа не є неймовірно популярною, але володіє високою надійністю, що пророкує їй хороше майбутнє.

  Персоналізація вибору кращої біржі


  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  Користувачам варто пам'ятати, що ряд іноземних бірж, зокрема американський і європейських ресурсів, обмежують доступ осіб з ряду країн. Та ж американська криптовалютная біржа Bittrex в березні 2018 року заборонила доступ для громадян країн, що перебувають під ембарго, введеного США. При цьому можливе блокування акаунтів і для осіб, які проживають на таких територіях, але є громадянами інших країн, не які перебувають під санкціями.

  Виходячи з цього складно вибрати кращі біржі криптовалют 2018-2019 років. Точніше, навряд чи ряд реально хороших ресурсів можна рекомендувати за вищевказаною та інших причин. Тому для повноцінної роботи з будь криптовалютной біржею важливо не тільки вивчати сторонні рейтинги з описами ресурсів, але і самостійно аналізувати актуальність даних. Важливо запам'ятати, що поняття кращої біржі — індивідуально. Це призводить до того, що під кожної людини ресурс підбирається персонально, враховуючи потреби і можливості користувача, принагідно демонструючи високу надійність і хорошу репутацію.

  Також не варто забувати, що в Топ-5 кращих криптовалютных бірж останніх років не могли увійти дуже якісні і надійні ресурси через їх юності або скромного добового обсягу торгів. Цей пункт теж говорить про персоналізації вибору — одному користувачу потрібна велика й відома біржа, іншого ж влаштує маленька, але надійна.

  Відео про криптовалютных біржах  Кращі біржі криптовалют 2018-2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають