• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов

Сучасні діти можуть вивчити частина англійської мови ще до моменту походу в перший клас. Цьому сприяють різні мультфільм, ПК-гри, книги та інші засоби. Ось тільки ідеально навчитися не тільки розуміти, а й розмовляти по-англійськи, досить проблематично. Для цього слід віддати дитину в спеціальну школу, де він буде перебувати в англомовному середовищі постійно. Благо, що таке оточення можна відшукати відразу в декількох столичних школах України.

Знаючи всі школи Києва 2018-2019 роки з поглибленим вивченням іноземних мов, вдасться знайти підходящий варіант і для своєї дитини. Ну що почнемо!

Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов


Київська міжнародна школа
Знаходиться на Святошинському провулку, 2-А.


Діти навчаються за 12-річною програмою, що діє на території держави з 1992 року. За цей час школярі поглиблено вивчають не лише англійську мову, а можуть розраховувати на успішний вступ до ВНЗ і проходження програми IB міжнародного бакалаврату. Примітно, що навчання проводиться тільки англійською мовою.


Британська міжнародна школа
Адреса установи - вул. Толбухіна, 45; вул. Драгомирова, 1.


Школа володіє двома корпусами, розташованими на Нивках і в Печерську. Загальноосвітній заклад пропонує своїм учням проходить програму навчання українською або англійською мовою - на вибір. Зарахування проходить навіть до 6 років, так як при школі відкрито дитячий садок. Старші класи поглиблено вивчають не тільки іноземні мови, а й природничі науки. Рівень підготовки установи достатній, щоб його випускники змогли отримати міжнародний атестат про повну загальну середню освіти.

Печерська міжнародна школа
Адреса - вул. В. Забіли, 7-А

Черговий представник списку - школа, облаштована за останнім словом технічного прогресу в світі, а тому вона відповідає міжнародним стандартам освіти. Навчання здійснюється на протязі 12 років. Крім звичайної програми, працює арт-секція і атлетичний гурток.

Міжнародний ліцей «Гранд»
Адреса - вул. Жилянська, 38


Особливу увагу установа приділяється, звичайно ж, поглибленого вивчення іноземної мови. Використовується програма «Розмовна англійська», коли з дітками займається носій потрібного мови, або ж весь шкільний курс подається по-англійськи. Крім основного напрямок, приділяється особлива увага вивченню французької, німецької та економіки. При бажанні, можна записатися на бальну хореографію і навіть на шахи. Як доповнення діє кілька спортивних секцій.

Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов


Міжнародна школа «Меридіан»
Адреси установи: пров. Квітневий, 5-А; вул. Копилівська, 55, корп.3; вул. Тираспольська, 43, корп. 2.


Викладання здійснюється на двох мовах - національному та англійською. Згідно з навчальним планом, підвищена увага приділяється гуманітарним наукам, дисциплін науково-природничого циклу, а також фізичної культури і предметів художньо-естетичного циклу.

Спеціалізована школа №155
Адреса - вул. Січових Стрільців, 5


У зазначеному закладі школярі починають поглиблено вивчати англійську мову з 1 класу, хоча викладання проводиться російською. Крім англійської, діти вивчають ще й німецький, а також відвідують економічні курси, пробують себе в театральному мистецтві, футболі та вокалі.

Гімназія «Ерудит»
Знаходиться на вулиці Генерала Тупикова, будинок 27.


У цій гімназії немає менших класів, а навчання стартує з 11-12 років. З самого початку освітня програма побудована на поглибленому вивченні іноземних мов: англійської, французької, німецької. Як доповнення школярі навчаються бізнес-курсу англійської, психології, ділової української мови, хореографії, дизайну, математичного моделювання, а також інформаційних технологій.

Спеціалізована школа №16
Розташована школа за адресою Вулиця Вишгородська, 42/1.


Три основних іноземні мови починають вивчатися школярами ще в 1 класі, хоча по факту школа позиціонує себе як заклад, з поглибленим вивченням тільки англійської мови. Є чимало інших, додаткових дисциплін: танці, ділова англійська, країнознавство, малювання, музика, спортивні та математичні секції, а ще гурток по комунікації.

Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов


Cкандинавська гімназія
Розташовується за адресою вулиця Б. Гмирі, 3-Б.


Учні згаданого закладу можуть відповісти на будь-яке питання, що стосується скандинавських країн, тому що разом з англійським, і німецькою мовою, вивчають ще й фінський, шведська і норвезька. При гімназії відкрито театральний гурток, можна ходити на спортивні секції, навчатися хореографії, грі в шахи або спробувати свої можливості в хорі.

Спеціалізована школа №89
Адреса - вул. Рибальська, 4.


Вступити в школу вдасться тільки після проведення індивідуальної співбесіди з дитиною. Зазначене умова стосується не тільки першокласників, а й тих, хто хоче сюди перевестися. Тут з особливою увагою вивчається англійська мова, французька та німецька. Крім цього проводяться заняття із загальноосвітніх предметів, флористики, бальних танців і співу. Можна спробувати власні задатки в стрілецькому і туристичному гуртку.

Гімназія №178
Місцезнаходження - пр. Повітрофлотський, 22.


Крім поглибленого вивчення англійської мови, в гімназії приділяє достатню увагу математиці, економічним профілем і суспільно-гуманітарних наук. Для дітей також викладається психологія, французький і німецький мову, комп'ютерна графіка, веб-дизайн, методика рішень нестандартних завдань з математики та фізики, економічна географія та інше. Розвинути свої спортивні та творчі задатки допоможуть гуртки з тенісу, вокалу, сучасних танців і східних єдиноборств.

Гімназія №315
Адреса установи - вул. Драгоманова, 27-А.


У стінах гімназії поглиблено вивчається не тільки англійську, але і французьку та німецьку мови. Крім цього в розкладі можна відшукати такі предмети, як хореографія, театральне мистецтво, боротьба, фото, країнознавство, історія і різні гуртки. Ще діти можуть почати більш поглиблено вивчати ті предмети, що подобаються їм найбільше.

Спеціалізована школа №112 ім. Т. Шевченка
Як знайти установа? Адреса - Вул.В.Васильківська, 27-А.


Основа основ - вивчення англійської, німецької та французької мови. Крім цього приділяється особлива увага також таких предметів, як країнознавство, ділова англійська і основи наукових знань. У пріоритеті здоровий спосіб життя школярів, а тому вони можуть відвідувати гурток хореографії або бойових мистецтв.

Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов


Гімназія №143
Місцезнаходження - вул. Богатирська, 25.


Основний напрямок вивчення загальноосвітнього навчального закладу - гуманітарні науки, філологія та математика. Звичайно ж, ніхто не забуває про поглиблену вивченні англійської мови, крім якого не менш важливими вважаються німецький і французький. Крім названих напрямів, шкільна програма складається з наступних дисциплін: філософія, практичне право, комп'ютерні технології, країнознавство, англійська література, екологія рослин, бізнес-курс англійської та інше. Знайти в собі творчі задатки допоможуть викладачі по вокалу, шахів, малювання і хореографії.

Гімназія №48
Точне розташування гімназії - вул. Прорізна, 14.


Основний напрямок спеціалізації - філологія. Задіюється програма по поглибленому вивченню польської, англійської та французької мови. Додатково школярі вивчають: країнознавство, українські етикет, комп'ютерну графіку і авторську програму від ЮНІСЕФ, що стосується життєвого самовизначення.

Ліцей «Інтелект»
Місцезнаходження - вул. Вірменська, 7.


Загальноосвітній заклад грунтується на 3 профільних напрямках: англійська мова з поглибленим вивченням фізико-математичних дисциплін, фізико-математичний і лінгвістичний. Всі школярі в будь-який момент можуть отримати від викладачів ліцею безкоштовну консультацію по будь-яких предметів, особливо з іноземної мови. Всі консультації проходять у формі факультативу. Додатково вивчається наступний перелік дисциплін: ділове мовлення, англійська та американська література, історія США і Великобританії, країнознавство, лексика.

Спеціалізована школа №115 ім. І.Огієнка
Адреса - вул. Кавказька, 10.


Крім поглибленого вивчення англійської мови, в школі проходить практичні уроки з граматики, країнознавства, ділової англійської, а ще французьку та німецьку мову. В як факультатив пропонуються заняття з вокалу, східних єдиноборств і танців.

Спеціалізована школа №125
Знаходиться заклад на вулиці Плеханова, 2.


Наступна столична школа теж займається поглибленим вивченням англійської, німецької та французької мови. Крім цього, в переліку дисциплін присутні: граматика англійської, ділова англійська, американська література, країнознавство та інші предмети. Як доповнення всі школярі можуть розвинути власні творчі задатки, поміщаючи вокал, хореографію, шаховий гурток або вивчаючи мистецтво фотографії.

Спеціалізована школа №137
Адреса - вул. Ентузіастів, 7/4.


Останній представник розглянутого списку - ще одна школа, поглиблено вивчає іноземні мови ще з 1 класу. Крім цього в якості факультативу пропонуються заняття з наступних дисциплін: країнознавство, технічний переклад, англійська та американська література. Ще в школі діє літній табір, де працюють носії англійської мови.

Залишилося тільки визначити, яке саме столичне установа України підійде для більш детального ознайомлення дитини з іноземною мовою.
Школи Києва 2018-2019. З поглибленим вивченням іноземних мов
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають