• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
 • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Осінні канікули 2019-2020 навчального року у школярів

Відомості про плановане відпочинку розрізняються. Так, серед вітчизняних шкіл процвітає тенденція самостійно встановлювати терміни майбутніх шкільних канікул, не виходячи за межі рекомендованого державою графіка понад норми. Так, держава вимагає, щоб цей час обов'язково вкладалося в визначений по тривалості період.

Коли почнеться відпочинок


На осінні канікули відводиться час з понеділка, 29 жовтня 2018 року по неділю, 11 листопада, а зимові канікули допустимо організовувати під час з понеділка, 31 грудня 2018 року, завершуючи його у неділю, 13 січня 2019 року. Навесні відпочинок проводять, зокрема, з понеділка, 18 березня 2019 року, у неділю, 31 березня, та ін.
Осінні канікули 2019-2020 навчального року у школярів

Плани освітньої політики ясні. Про терміни вже відомо заздалегідь. Відповідно, в межах даних дат Міністерство освіти вимагає організовувати шкільні канікули в майбутньому році. Ці рекомендації і візьмуть на озброєння більшість директорів російських середніх шкіл.
Всі чекають канікул в традиційний час. Як правило, їх оголошують восени, і це чи не найулюбленіше час відпочинку для учнів. І серед тих, хто давним-давно пішов за межі стін школи, пригадують часи відпочинку з теплотою в очах. Перерва у навчальному процесі — довгоочікуване явище і для учнів, і для їхніх батьків. Восени ж наступають перші з них, вони є чи не найбільш очікуваними.
Вже практично всі зрозуміли, що є певна закономірність: в різних навчальних закладах цей період припадає на різний час. Невідповідність відбувається із-за своєрідного процесу навчання, прийнятого в кожній конкретній школі. У навчальному році виділяють чотири частини — чверті, або три триместри. Коли кожна з них завершується, обов'язково необхідно організувати невелику перерву. В 2018-2019 навчальних роках традиція не зміниться. У закладах з навчанням по чвертях мінімум, який відводиться на відпочинок восени — один тиждень. Зазвичай відпочинок починається з понеділка і закінчується, відповідно, неділею. Так керівництво спрощує процедуру розподілу навантаження, і з'являється можливість допомогти учням в адаптації. Вони охочіше втягуються в навчання після перерви.
Якщо заклад дотримується четвертний системи навчання, то перші канікули проводять в жовтні, в більшості випадків на останній тиждень місяця.
В майбутніх роках канікули будуть проводитися в тому ж порядку. Відпочинок же планується на 29 жовтня. У той же час, з датою початку другої чверті нерідко знаходяться невирішені питання.
У період осінніх канікул 2018-2019 навчального року організовують таке свято, як День народної єдності. Свято є державним, його люблять і цінують. Одночасно, обов'язково призначається загальний вихідний. Його відзначають 4 листопада, в неділю. Як вимагає закон, перенесення святкових днів призначається на вихідні, наступний після свята день — понеділок 5 листопада. Відповідно, осінні канікули будуть на день довше. Замість семи днів учням належить відпочивати цілих вісім. І до цього необхідно додати офіційні вихідні, що передували початку відпочинку. Це — субота 27 жовтня (у школах з пятидневкой) та неділю 28 жовтня. Тобто, відпочинок в осінній період складе дев'ять або цілих десять днів. Період осінніх канікул в 2018-2019 році настане з 29 жовтня по 5 листопада включно. Завершальна дата навчання в першій чверті припадає на 26 або 27 жовтня. Початковий день другої чверті — 6 листопада.

Шкільні плани: навчання та відпочинок


Осінні канікули 2019-2020 навчального року у школярів
З приходом нового навчального року в Росії відзначають День знань, і наші школи вже готові відкрити свої двері. Стартує наступний навчальний рік.
Час початку осінніх канікул, за традицією, починається наприкінці жовтня. Нормальна тривалість — 7-8 днів. За правилами, вибирають дату Дня народного єднання. Якщо він близький до дати навчального року, то вдається продовжити канікули, як це було в 29017 році.
Якщо заклад воліє четвертну систему навчання, то час перших канікул припадає на жовтень, в більшості випадків, на останній тиждень місяця. Правило поширюється і на осінні канікули 2018-2019 коли відпочинок починався 29 жовтня. Питання несподівано виникли з датою початку другої чверті.
Для осінніх канікул 2018-2019 навчального року випав і важливе свято — День народної єдності. Він зазвичай є загальним вихідним. Святкують його 4 листопада, в неділю. Зазначимо інші особливості:

 • Час осіннього відпочинку в 2018-2019 році — в період з 29 жовтня по 5 листопада.

 • Для першої чверті — 26 або 27 жовтня.

 • Початок другої чверті також довелося на 6 листопада.

 • Тривалість зимових канікул — 2 тижні.


 • Початок — за кілька діб до завершення календарного року. Їх прийнято починати одночасно з новорічними урочистостями, вони однакові для всіх росіян. Січневий міні-відпустка — це унікальна нагода провести час з сім'єю, заздалегідь плануючи спільні поїздки.
  У триместровых школах правила дещо інші. Ці освітні установи дотримуються різних програм, їх мета — проводити зимові перерви в заняттях, і бажано в один і той же період. З кожним сезоном учням виділяють а етапи відпочинку.
  Важливо пам'ятати про непередбачені обставини, за яких прийнято стверджувати наказ щодо скасування шкільних занять. Це — непередбачений відпочинок, але іноді і він цілком передбачуваний. Для дорослих ці причини нерадісні, але для дітей це не привід ходити в школу. До таких причин відносять:

 • заморозки, при зниженні температури навколишнього середовища нижче -25°С для початкової школи, а для старшокласників до -30°С;

 • зниження стовпчика термометра в будівлях не нижче +18°С;

 • перевищення рекомендованого показника епідемпорога щодо сезонних вірусних захворювань;

 • відчутний вітер, раптовий ожеледь, небезпечні паводки, будь-які природні катаклізми на місцях.


 • Осінні канікули 2019-2020 навчального року у школярів
  Більш детально про весняних канікулах ми розповімо вам у нашому матеріалі.
  Осінні канікули 2019-2020 навчального року у школярів
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають