• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік

Щороку одне з найвідоміших світових видань Форбс становить свій список найуспішніших підприємств, найбагатших людей, найдешевших напрямків для подорожей, найбільших кредиторів та інші цікаві рейтинги. Всю інформацію журналісти і редактори видання детально перевіряють і отримують з різних джерел. На особливу увагу заслуговує і новий список Форбс Україна 2019. Хоча він дуже схожий на торішній варіант видання, проте дає українцям можливість дізнатися: які багаті стають ще багатшими і що змінюється в країні.
ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік


Перше місце - Рінат Ахметов

Як дає зрозуміти рейтинг найбагатших українців, лідером списку є Рінат Ахметов. За роки президентства Порошенко ця людина не тільки не втратив свого впливу в країні, а й неабияк збільшив свої доходи. У світовому рейтингу Ахметов успішно перенісся на 274 місце, що на 64 ближче до світового лідерства, ніж в попередньому списку.

Загальний статок цього підприємця оцінюється в 6 млрд. Доларів. Народився він в 1966 році в родині небагатого шахтаря. Володіючи підприємницьким талантом і скориставшись можливостями того часу, в 90-х роках він починає викуповувати виробничі активи. Ахметов є власником компанії ДТЕК, володіє найбільшою в країні вітрової електростанцією, видобувними шахтами, підприємствами, що займаються нерухомістю, фінансами, транспортом, роздрібною торгівлею і телекомунікацією. Рінат Ахметов в минулому був народним депутатом і протягом багатьох років залишається президентом футбольного клубу «Шахтар».

ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік


Друге місце - Костянтин Жеваго

Ті, кого цікавить, хто з українських мільярдерів потрапив до рейтингу Forbes, повинні дізнатися і про Жеваго. Цей український олігарх бізнесом почав займатися ще в студентські роки. У 19 років йому доручили посаду фінансового директора ЗАТ «Фінанси і кредит». Останній проіснував до 2015-го року, а потім збанкрутував. Тим часом, Жеваго не став від цього біднішими. Сьогодні з його ім'ям пов'язують більше 60 різних підприємств. Найбільшою серед них є компанія Ferrexpo. Саме її багатієві вдалося вивести на Лондонську фондову біржу. Сьогодні олігарх вкладає свої кошти також в промисловість, фармацевтику, фінансові установи. Як і попередній мільярдер, Жеваго володіє футбольним клубом: йому належить до 50% ФК «Ворскла».

У ТОП-100 найбагатших людей України Жеваго потрапив зі станом 1,6 мільярда доларів.

Третє місце - Юрій Косюк

Як показує досвід Косюка, прибутковим в Україні виявився і бізнес на продуктах харчування. Свого часу він вивчав технологію приготування харчових продуктів, однак свій стартовий капітал він заробив на транспортуванні меблів, а згодом і газу з Туркменістану.

В кінці 90-х Юрій Косюк зайнявся перепродажем зерна, а потім внесок свої кошти в організацію і розвиток МХП - найбільшого в країні підприємства з виробництва м'яса птиці. У 2008 році компанія була виведена на Лондонську фондову біржу. Сьогодні Косюку належить 65% акцій цієї компанії.

З ім'ям Косюка пов'язано чимало скандальних історій і судових позовів. Хоча сам він свого часу займав такі посади як народний депутат і радник президента, тим часом звинувачувався в рейдерських захопленнях підприємств.

На рахунках у цього багатія зараз понад 1,4 мільярда доларів.

ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік


Четверте місце - Віктор Пінчук

Мабуть, жодного українця не здивував і той факт, що в рейтинг Forbes: «100 найбагатших людей України 2019 року» увійшов і Віктор Пінчук.
На початку 90-х зять президента Кучми заснував компанію «Інтерпайп». У наші дні це вже дуже впливова бізнес-група, яка зосереджена на виробництві металевих конструкцій. Крім цього, під контролем підприємця знаходиться чимало інших компаній і підприємств, в тому числі і в сфері виробництва (Дніпропетровський ремонтний завод), телекомунікації (телеканали «Новий», «М1», «СТБ», газета «Аргументи і факти»).

З початком війни на сході країни і після окупації Криму, бізнес Пінчука добряче скоротився і втратив численні прибутку. Одним з найбільших скандалів, пов'язаних з ім'ям цього олігарха, є приватизація «Криворіжсталі». Після судового рішення і тиску громадськості підприємство довелося повернути в державну власність. Як і попередній багач, Пінчук може похвалитися станом в 1,4 мільярда доларів.

ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік


П'яте місце - Геннадій Боголюбов

Будучи за освітою інженером-будівельником, Боголюбов на початку 90-х не міг не скористатися привабливим в той час для бізнесу кліматом і разом зі своїм товаришем Ігорем Коломойським почав підприємницьку діяльність. «Старт» вдалося заробити на продажу комп'ютерної техніки. Накопичивши непоганий капітал і об'єднавшись з деякими іншими успішними бізнесменами того часу, Боголюбов стає співзасновником неофіційною комерційної групи «Приват». До сих пір ця бізнес-група фактично повністю контролює весь феросплавний ринок країни. Крім цього, Боголюбов також має у своїй власності і кілька підприємств з нафтопереробки, видобутку марганцевої руди. Як відомо, Боголюбов є одним із засновників системного банку Приватбанк. Ще в 2007-му році ця людина займала 17-е місце серед найвпливовіших людей країни. У 2019 м його стан оцінюється в суму 1,2 млрд. Доларів.

Шосте місце - Ігор Коломойський

Дуже епатажний, дуже амбітний і активний Ігор Коломойський відомий багатьом українцям, як власник Приватбанку. Як і Геннадій Боголюбов, свого часу він був одним з співзасновником групи Приват. Хоча в 2016 році найуспішніший банк країни були націоналізований, між тим, під впливом Коломойського все ще залишається цілий ряд підприємств, в тому числі: Нафтохімік, Укрнафта. Як і багато інших мільярдерів країни, він цікавиться футболом, і навіть придбав два клуби - «Кривбас», «Дніпро».

У список «найбагатші люди України 2019 за версією Форбс» Коломойський входить до суми 1,1 мільярда доларів.Сьоме місце - Новинський Вадим

Свій бізнес Новинський розвиває відразу в двох країнах: Україні та Росії.
Основний прибуток бізнесмен заробив завдяки Смарт-Холдингу. Такий, як відомо з офіційних джерел, сьогодні має активи в різних напрямках економіки:

• машинобудівництво;

• будівельні матеріали;

• фінансовий сектор;

• судно будівництво;

• АПК;

• будівництво;

• гірничо-металургійний комплекс.


Новинський отримав громадянство завдяки Віктору Януковичу. За Севастопольському округу пройшов до Верховної Ради. У 2014-му році він голосував за так звані «диктаторські закони». Сьогодні є лідером фракції Опозиційний блок. На своєму рахунку має понад 1 млрд. Доларів.

Найбагатші в світі

Forbes нарахував в Україні сім доларових мільярдерів в 2019 році, в світі, звичайно ж, багатіїв значно більше.
Найбагатшою людиною в світі в 2019-му році за версією видання стає Арно Бернар. Цьому французькому бізнесмену сьогодні належить понад 60 брендів. На його рахунках понад 76,5 млрд. Доларів. Він є батьком п'ятьох дітей, і активно цікавиться мистецтвом, бере участь в благодійних акціях.

Мексиканському бізнесменові Карлосу Слім належить більш, ніж 64 мільярди доларів. З ними він і займає друге місце в списку. Основні його активи зосереджені в холдингу Grupo Carso.
ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік

У трійку лідерів увійшов і Амансіо Ортега. Свій стан іспанець заробив на роздрібній торгівлі та легкої промисловості. В даний час йому належить 6750 магазинів в 88 країнах світу. Його сумарний прибуток оцінюється журналістами Форбс в 62,7 млрд. Доларів.
ТОП-100 найбагатших людей України в списку Форбс (Forbes) на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають