• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Реєстрація юридичної особи в Україні 2019

Юридична особа являє собою організацію, фірму або ж компанію, яка має свою власність, господарство, веде в установленому порядку справи, може набувати і здійснювати права, а також є позивачем або відповідачем в суді. Юридична особа повинна реєструватися в установленому законодавством порядку.

Незважаючи на те, що сама процедура завдяки проведеним реформам стала значно простіше, реєстрація юридичної особи 2019 все ще має чимало підводних каменів, про які обов'язково потрібно знати.
Реєстрація юридичної особи в Україні 2019

Детальніше про процедуру реєстрації

Насправді процедура реєстрації юридичної особи не така проста, як здається на перший погляд. Вона вимагає не тільки величезних тимчасових витрат, але і довгого збору різного роду довідок та документів, відвідування купи різних інстанцій. Потрібно проявити максимум скрупульозності, щоб впорається з усім самостійно. Найчастіше у підприємців немає на це часу або вони не хочуть витрачати свої сили. В такому випадку можна звернутися в спеціальну компанію, яка здійснює реєстрацію за певну плату. Відмінною рисою таких компаній є максимально стислі терміни. У деяких випадках вся процедура проходить всього за добу. Але звертатися рекомендується тільки в відомі і перевірені компанії, які надають подібні послуги вже далеко не один рік. Правильно обрана компанія - це запорука простий і оперативної реєстрації за оптимальну ціну, а також індивідуальність підходу до справи.
Реєстрація юридичної особи в Україні 2019

Як відбувається реєстрація юридичної особи в Україні

Все починається саме з вибору найменування організації або ж компанії. В українському законодавстві є чіткі правила щодо того, яким має бути назва. Воно повинно бути українською мовою, але також передбачати найменування на різних мовах. Також при потребі в статуті компанії можна передбачити скорочене найменування компанії. Тут все суто індивідуально, треба лише не забувати про рамки, встановлені законодавством. Тому рекомендується відразу ознайомитися з відповідним розділом.

Наступне, що потрібно врахувати - це вимоги до засновників. Реєстрація підприємства в Україні 2019 дозволяє наявність не більше ніж сотні засновників. Однак на ділі вимоги щодо цього пункту можуть бути різні. Все залежить не тільки від обраного регіону, але і від трактування положень чинного законодавства.

Третій етап передбачає вибір адреси реєстрації організації або компанії. До цього питання потрібно підходити з розумом, тому що є шанс витратити гроші даремно. Перш за все, реєструючи юридична особа, людина повинна бути впевнений, що вся адресована йому пошта і документи прийдуть за потрібною адресою, а не будуть повертатися назад відправнику. Тому потрібно звертати увагу на терміни оренди, можливий переїзд та інші нюанси. Якщо з часом доводиться все ж міняти адресу, то це супроводжується перереєстрацією всіх документів компанії. Тому реєстрація підприємств в Одесі або ж в Києві повинна передбачати такі нюанси, адже перереєстрація варто вже дуже недешево.

Далі йде вибір роду діяльності. Насправді підприємство може займатися чим завгодно. Але щоб пройти процедуру реєстрації потрібно вибрати код виду діяльності згідно з КВЕД. Актуальна реєстраційна форма дозволяє вибирати один основний і п'ять додаткових пологів діяльності. Всіх їх потрібно позначити спеціальним кодом з чотирьох цифр. Що стосується питання про систему оподаткування, то тут все індивідуально. Підприємець повинен сам зробити вибір, виходячи з роду своєї діяльності. Тому не потрібно, наприклад, братися за сплату ПДВ, якщо діяльність компанії не передбачає цього.
Реєстрація юридичної особи в Україні 2019

Які документи знадобляться?

Як показує практика, саме збір документів часто є найбільшою проблемою. У цьому випадку допомога в реєстрації підприємства з боку спеціалізованих компаній може вже дуже стати в нагоді. Перед тим як відправитися до реєстратора, потрібно скласти протокол загальних зборів засновників і статут підприємства. Перший документ підтверджує, що компанія створюється на законних підставах в умовах загальної згоди.

Другий же документ повністю регулює порядок роботи компанії, взаємини співробітників, клієнтів і не тільки. Рекомендується заздалегідь зробити копію статуту, тому що потім він не повертається на руки. Але це ще далеко не все. Надаються персональні дані засновників, заяву про реєстрацію, заяву про застосування тієї чи іншої форми оподаткування. Якщо процедурою оформлення займається спеціалізована компанія, то доведеться скласти нотаріальне доручення.
Реєстрація юридичної особи в Україні 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають