• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019

Незважаючи на тривалу економічну кризу, інфляцію і нестабільну військову ситуацію в країні, Україна все ще залишається привабливою для інвесторів. Українці готові платити за товари і послуги, однак, важливо вдало вгадати, що саме цікавить населення зараз. Не варто, радять фахівці, вкладати занадто багато грошей в бізнес ідеї для початківців в Україні в 2019 році. Доцільніше вибрати для розвитку напрямок з мінімальними вкладеннями і на ньому зрозуміти особливості вітчизняного ринку.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Як вибрати нішу?

Замислюючись на тим, який бізнес краще відкрити в Україні, варто також звернути увагу на кілька ключових моментів
, які допоможуть визначитися з напрямком діяльності.

1. Попит. Хоча цікавих ідей багато, далеко не за всі товари і послуги українці готові віддавати свої «кровно зароблені». Тому, важливо вибрати те, що зараз актуально, або актуально завжди.

2. Конкурентоспроможність. Важливо реально оцінити свої можливості, проаналізувати ринок і просуватися в тому напрямку, де конкуренти не набагато сильніше.

3. Прибутковість. Прорахувати свій заробіток потрібно заздалегідь. При цьому важливо обчислити всі можливі витрати, в тому числі і на транспорт, пересилання (якщо така є), оренду приміщення тощо.

4. Перспектива. Не варто братися за реалізацію ідей, які будуть мати короткочасний попит, адже в такому випадку бізнес довго не проіснує. Варто вловити загальні тенденції, які захоплюють суспільство і поступово посилюються.

5. Новизна. Більше шансів на успіх буде у того, хто запропонував не сотий варіант «Спінера», а щось реально цікаве і відмітна.

Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Найбільш оплачувані ніші

Дізнатися, топ бізнес ідей в Україні, що приносять найбільший прибуток, зовсім нескладно. Досить поглянути на статистику заробітних плат і пропозиції на сайтах вакансій.

Не секрет, що найбільше в наші дні в Україні отримують фахівці сфери IT:

• програмісти - від 3 тис. Дол .;

• інтернет-маретологи - від 2 тис. Дол .;

• UX-дизайнери - від 1500 тис. Дол .;

• копірайтери - від 500 дол.


Все стрімкіше розвивається інформаційний бізнес. Українці готові вчитися і платити за це чималі гроші. Досить часто фундаментальні курси і конференції повністю замінюють собою навчання в вузі. За одне тільки заняття тривалістю о 2 годині лектор може отримувати 300-400 доларів з групи.

Непогано заробляють і перекладачі. Їх заробітна плата починається з 1000 доларів. Якщо ж мова перекладу маловідомий в Україні (наприклад, арабська, китайська), то розраховувати можна і на більший заробіток.

Завжди актуальною залишається сфера торгівлі. Чим велику клієнтську базу має менеджер, і чим краще він вміє продавати, тим більшу суму грошей, звичайно, він може отримувати. Середня сума - 1000 доларів.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Актуальні бізнес-ідеї

Варто більш детально розглянути питання про те, чим вигідно займатися в Україні в 2019 році.

Варіант №1. Туристичний гід.


Незважаючи на ще досить непросту ситуацію на сході країни, українці, якщо довіряти статистиці, все ж набагато більше подорожують. При цьому збільшується попит не тільки на курортний відпочинок, а й на дводенні подорожі по містах України. Всі, хто проживає поруч з обласним центром, або в невеликому історичному містечку, можуть заробляти на історіях.

Важливо вдало скласти маршрути екскурсій, дізнатися якомога більше цікавих легенд про те, чи інший об'єкт, і натренувати свою дикцію. Клієнтів можна отримувати завдяки своїй сторінці в соціальній мережі, власним сайту, або ж, домовившись з туристичними фірмами.

Варіант №2. Утилізація відходів.

Називаючи ідеї бізнесу з мінімальними вкладеннями, про це варіант точно не варто забувати. Все, що знадобиться на перших порах, це автомобіль. Його можна і орендувати. З огляду на відсутність потужних заводів з утилізації в країні, така ідея просто приречена на успіх.

Щодня на сайтах оголошень з'являються повідомлення про старих диванах, пральних машинках, сервантах даром. Людям не хочеться возитися з мотлохом. Тим часом, якщо грамотно все організувати, то кошти можна отримувати двічі. Перший раз - за вивезення «барахла», другий - за його реалізацію. Старі меблі можна перепродувати або розпорошувати і продавати на дрова. Старі пральні машинки, духовки і інша техніка можуть знадобитися в майстерні для деталей. Також їх можна здати на металобрухт.

Варіант №3. Реставрація фото.

Це чудовий і перспективний варіант для тих, хто розбирається в цифрових технологіях. Вивчивши такі фоторедактори, як Фотошоп або Корелов, з легкістю можна впоратися з відновленням старих знімків. Навчившись на цьому, з часом можна пропонувати і додаткові послуги, зокрема: редагування фото, створення фото-історій, виготовлення фото-буків тощо.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Варіант №4. Послуги по редагуванню.

Редагування або написання текстів - дуже прибуткові бізнес ідеї 2019 Україна на дому. Кількість сайтів в мережі тільки збільшується. Отже, збільшується і потреба в оптимізованих сторінках. Якісні продають тексти - на ціну золота. Крім того, і реферати та курсові роботи в вузах також ніхто не відміняв.

Варіант №5. Клінінгова компанія.

У сучасному дуже динамічному світі часу на все не вистачає. Жителям мегаполісів доводиться максимально вдало структурувати свій графік. Тому, на прибирання та догляд за будинком часу дуже бракує. За прикладом зарубіжних сусідів, українці все частіше вдаються до послуг професійних прибиральників. Така ідея не потребує серйозних вкладень.

Для більшої кількості клієнтів, можна пропонувати не тільки певні роботи по дому, типу миття вікон або прибирання, а й суміжні послуги, які як: винесення сміття, покупка продуктів, доставка питної води тощо.

Варіант №6. Допомога з переїздом.

Іншою цікавою і прибутковою ідеєю для жителів мегаполісу можна назвати бізнес на переїзді. Така робота підійде чоловікам, які володіють власним автомобілів (бажано вантажним) і мають фізичну силу, щоб допомогти з перевезенням меблів.

Варіант №7. Догляд за дітьми.

Така робота завжди затребувана, адже влаштувати дитину в садок в обласному місті України - справа дуже нелегка. Сприяє розвитку бізнесу і прийнята урядом постанова про допомогу матерям новонародженим. Ті батьки, які вирішили вийти на роботу ще до завершення декретної відпустки, в 2019 році будуть отримувати від держави гроші (по 500 грн.) На няню.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Варіант №8. Консультант з енергозбереження.


Ніша порівняно нова, але дуже актуальна в умовах постійного підвищення цін на газ і електроенергію. Ідеально підійдуть такі ідеї для бізнесу в маленькому місті, селищі або місті. Щоб почати таку роботу потрібно для початку дізнатися всі нюанси теплозбереження в будинку, а також придбати спеціальний пристрій для визначення тепловтрат.

Варіант №9. Дієтолог.

Культ ідеального тіла хоча і відходить поступово назад, проте бути привабливими і худенькими жінки ніколи не перестануть хотіти. Дієтолог - той фахівець, який зможе скласти найбільш вдалий раціон для кожної окремої людини. Витратити кошти доведеться на курси, а також на оренду офісу.

Варіант №10. Перегін автомобілів.

Хоча розмитнення в Україні сильно подорожчала, все ж хочеться за хорошими автомобілями так і не припинилася. Щоб переганяти автомобілі потрібно добре розбиратися в транспорті, документах (право власності, генеральна довіреність) і знати іноземну мову.

Варіант №11. SEO-компанія.

Seo-фахівці - ті люди, які добре розбираються в пошукових системах і можуть забезпечити сайту розташування в ТОПі (перші три місця в пошуковій видачі). Не секрет, що ті інтернет-магазини, які потрапляють в ТОП, і отримують найбільшу кількість клієнтів.

Стати з «сеошник» порівняно нескладно: можна або самостійно перечитати доступну в мережі літературу по цьому напряму, або вчитися на спеціальних курсах з підготовки таких фахівців.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Варіант №12. Оранжерея.

Називаючи кращі бізнес ідеї 2019 українському в селі, не можна не назвати ті, які безпосередньо пов'язані з використанням землі. На продаж можна вирощувати і огірки і помідори, проте вирощування та продаж квітів принесуть куди більше грошей.

Як показує досвід багатьох вітчизняних молодих бізнесменів, великим попитом послуги флористів користуються в ресторанах, торгових центрах, а також на заправках. Саме там і слід шукати своїх клієнтів.

Варіант №13. Манікюрний салон.

З появою на ринку гель-лаку всіх українок просто полонило бажання стати власницею розкішного манікюру. І дійсно, стильний манікюр, який не втрачає свого ідеального образу протягом місяця, - це дуже зручно. Та й взагалі з «БЮТ» сферою в наш час тісно пов'язані прибуткові свіжі ідеї для малого бізнесу. Корекція брів, косметологія, педикюр, шугарінг, ламінування або нарощування вій-найбільш популярні послуги.

Варіант №14. Блогінг.

Блоггер - професій майбутнього. Розповідаючи про ті чи інші продукти, про своє життя, піднімаючи будь-які актуальні для суспільства теми, цілий ряд простих українців поступово перетворилися в лідерів думок. Соціальні мережі та сервіси в цьому неабияк підіграли. Стаючи популярним блогером і маючи на своїх сторінках велику кількість активних передплатників, можна розраховувати на вигідні пропозиції від рекламодавців.

Варіант №15. Послуги дрона.

Хоча ще кілька років тому дрон був абсолютною новинкою і більшою мірою асоціювався з військовою технікою, досить швидко він здобув собі новіше використання. Такий апарат активно використовується для створення красивих відео і фото «з висоти», а також для «авіа-реклами». Почати бізнес нескладно: потрібно закупити кілька якісних дронів і створити свою сторінку в соціальній мережі для реклами послуг.

Хоча ще кілька років тому дрон був абсолютною новинкою і більшою мірою асоціювався з військовою технікою, досить швидко він здобув собі новіше використання. Такий апарат активно використовується для створення красивих відео і фото «з висоти», а також для «авіа-реклами». Почати бізнес нескладно: потрібно закупити кілька якісних дронів і створити свою сторінку в соціальній мережі для реклами послуг.

Варіант №16. Виготовлення солодощів, випічки тортів.

Запитати «що вигідно виробляти в Україні» стоїть біля кондитерів. Уже кілька років поспіль представники цих професій користуються великою популярністю. Торти з вафельними картинками і тематичними міні-фігурками з мастики стають основною «родзинкою» будь-якого свята: чи то день народження, чи то весілля, хрестин, корпоративу, дня матері. Спробувати або подарувати солоденьке можна практично з будь-якого приводу. Деякі талановиті кондитери вже встигли стати і відомими блогерами, веб-майстрами, лекторами на кулінарних курсах і майстер-класах.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019


Варіант № 17. Курси.


Все частіше замість багаторічного навчання в вузах, українці вибирають короткострокові курси. Такі, по суті, дають всі необхідні знання, щоб отримати професію вже і зараз. Свої курси можна пропонувати, якщо добре орієнтуєтеся в якийсь ніші. Це можуть бути кулінарні курси або курси флористів, програмістів, фотографів тощо. Все, що знадобиться, - хороша реклама і погодинна оренда приміщення.

Варіант №18. Послуги фотографа.

Професійні фотосесії - то, чим цікавиться вся молодь. Просто неможливо уявити собі блогера, який не користується послугами фотографа кілька разів на місяць. Крім цього, все більше сімей замовляють для себе фотосесії.

Працюючи в парі з візажистом, перукарем, можна пропонувати тематичні комплексні фотосесії. Якісний професійний фотоапарат - «маст хев» в такому випадку.

Варіант №19. Вулична їжа.

Багато бізнесменів стверджують, що найприбутковіший малий бізнес в Україні можна побудувати на вуличній їжі чи напоях. Відкрити можна як стаціонарні точки, так і перевізні. Перекусити корисним і смачненьким, тепленьким люблять все. Головне - зробити хорошу рекламу і готувати дійсно смачну і якісну їжу. Альтернативним варіантом може стати кав'ярня на колесах.

Варіант №20. Онлайн консультант.


З огляду на величезну кількість інтернет-магазинів, хороші продавці без роботи точно не залишаться. Бути онлайн-консультантом - значить добре орієнтувати в товарі, психології покупців, методиках продажем. За якісну роботу власники магазинів готові ділитися хорошим відсотком.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019

Фахівці, які вміють шукати клієнтів в різних куточках мережі, отримують нову професію, - фахівці з лідогенераціі.

Звичайно, названий перелік варіантів далеко не повний. Ідеї ​​для розвитку власного бізнесу можуть бути найрізноманітнішими. Важливо реалізовувати їх з вірою в свій успіх і з дотриманням вітчизняного законодавства.
Який бізнес краще відкрити в Україні. Бізнес ідеї 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають