• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Підвищення пенсії учасникам бойових дій в Афганістані в Україні на 2019 рік

В Україні для учасників воєнізованої кампанії на території Афганістану в 2019 році буде переглянута соціальна пенсійна виплата. Передбачається підвищена пенсія учасникам бойових дій в Афганістані в Україні на 2019 рік.

Підвищення пенсії учасникам бойових дій в Афганістані в Україні на 2019 рік


Статус для розрахунку виплат

Виходячи з чинного законодавства, спеціальним статусом ветеранів відносяться певні особи:

Офіцерський склад і солдати, що служили в автобатальоне, які розміщувалися на даній території під час ведення боїв військами СРСР.
«Служиві» льотного (авіаційного) складу радянської армії, що проходили стройову в Афганістані або здійснювали польоти над територією цієї держави, в момент проведення бойової кампанії.
Люди, які працювали на території цієї країни в дати бойових атак воєнізованими загонами СРСР, тільки тоді, якщо вони там розташовувалися протягом всього періоду.


За винятком громадян, відряджених штабами згідно з офіційними узгодженим причин.
Громадяни, які звертаються в ПФ, повинні надати «корочку» ветерана військових заходів.

Пільги, передбачені ветеранам Афганістану

Афганцям розроблена спеціальна пільгова програма, яка відноситься до необхідного мінімального медичного обслуговування, обстеження:

Виписка ряду пільгових ліків виключно за рецептами;
Можливість отримати путівки в будинки відпочинку, курорти і санаторії за пільговими умовами.
Безкоштовне і позачергове обстеження в муніципальних лікарняних установах, до яких прикріплений той чи інший громадянин.
Якщо пенсіонеру необхідно поліпшення ЖУ, то він має право отримати житло поза чергою.


Солдатам також надається соціальна знижка 50% на оплату комунальних послуг.

Важливо! Пільги і спецпенсію воїнам-афганцям надають місцеві регіональні влади.

Також вони можуть покластися на грошові надбавки до основної виплати:

Доповнення в сумі, що дорівнює 32% від загальної соціальної пенсії без винятку виплачується всім військовослужбовцям, які брали безпосередню участь у тих чи інших бойових заходах.
Надбавка для тих, хто втратив кінцівку, залишився інвалідом і це підтверджено офіційно комісією ВТЕК.
Також надбавка передбачена військовослужбовцям, у яких є медалі, ордени та інші нагороди.


Підвищення пенсії учасникам бойових дій в Афганістані в Україні на 2019 рік

Працюючі бойові пенсіонери

Працюючим людям похилого віку не потрібно хвилюватися про нелегкому виборі між працею і пенсією.
Згідно з коментарями уряду, обстановка в державі далека від ідеальної, коли розмір пенсії учасникам бойових дій в Афганістані знаходиться на такому рівні, який виключають необхідність у додатковій роботі.

Влада раціонально дає оцінку необхідності людей пенсійного віку продовжувати роботу, якщо вони можуть і хочуть працювати. Віднімати у людей пенсійного віку повноваження купувати пенсію і в той же час працювати, - проблема ніяк не нинішній дня.

Ця звістка підкріплено зараз законодавчою базою, змінами і поправок, що дозволяють придбання пенсій людям пенсійного віку з 1 жовтня 2017 року.
Спочатку може здатися, що обстановка з пенсійним забезпеченням в державі є непоправною, але позначилися певні позитивні характеристики удосконалення в галузі пенсійного забезпечення.

У 2019 проводиться збільшення і перерахунок пенсій військовослужбовцям, будуть поліпшені пільги учасникам бойових дій в Афганістані в 2019 році в Україні.

Грошові виплати за обіцянками уряду будуть підвищуватися в 3 етапи. Всього рік тому військовослужбовці отримали надбавку 50% до попередніх пенсій, і саме сума виплат збільшилася на 1500 гривень.

У 2019 збільшена пенсія ще на 75% до попередніх виплат, тобто на 750 гривень більше попередніх значень.

На третьому етапі з 2020 року військовослужбовці отримають пенсії, які будуть рівні 100% від початкових виплат.


Розрахунок пенсій в 2019 році

Розраховуючи остаточну суму, враховується загальний дохід, стаж військової служби і вік, у скільки років виходять на пенсію ветерани Афганістану.

Співробітниками ПФ використовується, в розрахунку конкретної суми, та ж схема, яка застосовується при розрахунку соціальної допомоги ветеранам ВВВ. Процедура проводиться в ПФ інспекторами, адже кожна ситуація індивідуальна, є відмінність при розрахунках в зв'язку з вислугою, віком.

До остаточної суми додають 32% від соціальної допомоги, в 2019 році це дорівнює близько 1 тис. Грн, середній розмір буде залежати від стажування за часом. Це означає, що в документах громадянина має бути присутня запис про проходження небезпечних, гарячих точок.

Пенсійне забезпечення має відповідати стандартному встановленого рівня мінімального прожиткового мінімуму. Ця сума може різнитися виходячи з того, де регіонально живе пенсіонер. Коли протягом всієї процедури розрахунку підсумок виходить менше, тоді місцеві органи влади повинні повністю компенсувати суму, якої бракує.

Громадяни, які належать до групи інвалідів, отримують відповідну допомогу, якщо пробули в зоні військової кампанії протягом усього часу несення служби.

Громадянам, які по ЛТЕК мають підтверджену інвалідність отримують підвищену суму в 2019 році. Конкретна сума може різнитися залежно від групи.

На самому початку року мінімальний показник грошової виплати відповідає приблизно 3,5 тис. Грн. На даний момент ведеться робота щодо змін індексації пенсії. З 1 лютого збільшилися страхові нарахування приблизно на 3.7%.
До цього дня йдуть суперечки про те, що потрібно або непотрібно було вести бойові дії в Афганістані радянськими військовими і яка пенсія у афганців в Україні 2019 буде гідною. За фактом визначено лише те, що військовослужбовці, які брали в них безпосередню участь, повинні розраховувати на те, щоб держава виплачувала їм гідну пенсію.
Підвищення пенсії учасникам бойових дій в Афганістані в Україні на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають