• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік

З приходом 2018 увійшли в силу Постанови КМ №883 «Про зміну швидкості автотранспорту під час його переміщення по населеному пункту». Швидкісний режим в Україні був знижений до 50-ти км / год, що в свою чергу викликало дискусії з боку водіїв. Дана заборона не поширюється на вантажоперевезення.
Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік


Обмеження порушень, стягнення за порушення


Новоявлений ліміт зачіпає всі категорії транспорту.
Під час переїзду машиною межі міста, по проїзду її траси, починає діяти постанова, встановлене законом, спрямоване на зниження високого показника допустимої швидкості.

У селищах і невеликих містечках, фіксування швидкості стає дійсним з спецзнака, встановленого на проїжджій частині населеного пункту (табличка з відповідною назвою), що має проходить автотрасу між містами. Правила дорожнього руху в реальності далекі від ліміту до 50 кілометрів на годину.

Згідно зняття показань зі спідометра допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік дорівнює 59-65 км на годину (законодавчо на українських дорогах перевищення швидкості транспорту дозволено на 10 км / ч). Рух автомобіля зі швидкістю 90 км на годину по автотрасі не змінили, а залишили, як і було.

Швидкісний режим в Україні за містом в 2019 році складе у такому значенні: 110 і 130 км / год.
Багато водіїв вважають, що цей лімітований режим - основний дохід для дорожньо-патрульної служби, але всі ці доводи абсолютно порожні.
У Верховній Раді досі не було прийнято ніяких рішень, щодо запиту Міністерства внутрішніх справ, щодо стягнення за невиконання рекомендацій, якщо збільшена швидкість по місту в Україні - 3400 гривень.

Обгрунтованість стягнень за обмеження швидкості України 2019, допустиме перевищення є досить-таки складним заходом. Для встановлення винуватості водія на дорозі повинні бути представлені такі докази, як: відеоматеріал з відеореєстратора або Фотодокумент. Ці аргументи на захист обґрунтованості фактів дорожнім патрулем надається в суд для встановлення покарання порушника. Звітний документ з дороги можуть уявити автоматичні системи, в яких присутні радари, зчитувальні номера автомобілів і їх швидкість під час руху. Вся необхідна інформація передається в комп'ютерну базу.
Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік


Реєстрація швидкості за допомогою ручних радарів


Дія інспекторської служби на дорогах з використанням ручного радара в Україні нелегальна.


Обґрунтованим доказом для адміністративного штрафу є зоровий огляд з показаннями радара без фотодокази та відеозйомки. При подачі апеляції проти того, що призначений штраф за перевищення швидкості в 2019 році, виданого дорожньою поліцією, суд в Україні лояльний до автоводіїв. Це обумовлено тим, що фактів в підтвердженні обґрунтованості покарання немає ніяких, а саме законних фіксаторів швидкості: ручного відео - і фоторадара.

Добре підковані водії в знанні правил дорожнього руху і українських законах вміло користуються своїми знаннями для свого захисту під час суперечок з дорожньо-патрульною службою.

Начальник департаменту української поліції А. Білошицький визнає недолік патрульної служби, в зв'язку з цим на міській території для руху машин по автотрасі буде висунутий режим з ще більшим обмеженням швидкості.

В Україні закон дозволяє вносити зміни в окремих територіальних одиницях за участю дорожньої поліції і самоврядування міста при одностайному рішенні. Зміни подібного плану стосуються будь-якого транспорту (вантажного або автомобільного), які можуть варіювати в зниженні або збільшенні швидкості, спираючись на дорожні покажчики.
Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік


Причини для введення ліміту на дорогах

На скільки можна перевищити швидкість в Україні і чому це питання стало актуальним? Засоби масової інформації віщають часті дорожньо-транспортні пригоди на дорогах з вини воїнів, що викликає хвилювання в українського народу і все це веде до нововведень. До того ж, ще одним приводом для узаконення нововведень європейська модель поведінки на автотрасах.

Європейські країни: Австрія, Німеччина, Чехія, - давно встановили швидкісний режим в 50 км / ч в міській місцевості з 2002 -2010 років.

Австрія першої ввела ліміт на швидкість руху автомобілів, з 1992-го року в Зальцбурзі та Граці при виборі народного голосування це рішення було затверджене законодавчо.

Закон «Про обмеження швидкості руху транспортного засобу в населених пунктах до 50-ти км на годину» затверджений Верховною Радою з 01.01.2018. Припис Кабінету міністрів №883 в Україні діє протягом шести місяців.

Прийнятий офіційно закон на папері не вніс будь-яких змін, що змінюють стандартне допустиме перевищення швидкості на 20 км в Україні. При опитуванні нового покоління дорожнього патруля з'ясувалося, що відсутність базової техніки для реєстрації пересування автотранспорту в якості основного доказу знижує показник ефективності їх роботи в спірних питаннях.

В основному фоторадари поки працюють у вигляді тестування, а їх запуск віщують найближчим часом.
Виходячи з правил дорожнього руху, де в статті № 122 йдеться про перевищення швидкості вище 20-ати км на годину (їх не беруть до уваги), так як відсутня можливість офіційного регістру.

При цьому грошове стягнення за дане перевищення становить 255 гривень донині.
Швидкість вище 50 кілометрів на годину штрафується на 510 гривень, а приведення на трасі до аварійної обстановці - 680 гривень.

Поки що загальноєвропейська практика існує тільки на папері, тому що для легалізації закону в народних умовах немає спецтехніки.

Що очікувати автоводіям при зупинці дорожнього патруля?

Водіїв вантажоперевезень практично ніколи не зупиняють за збільшення швидкості. На автостраді між містами і селами інспектор зупиняє «порушників», грунтуючись на даних ручного радара, що суперечить законодавству.

Через брак технічного оснащення інспектора дорожньої служби не ведуть фотоотчетності, що не несе ніякого адміністративного покарання, якщо таке було, за порушення ПДР.

Деякі водії, які не знають закону, що стосується правил дорожнього руху, невеликий штраф при затримці їх інспектором, намагаючись запобігти велике стягнення в офіційній установі.

Під час зупинки водія в такій обстановці розмову і поведінку з охоронцями закону повинен бути чемним і делікатним. Зухвало відстоювати незаконність дій не варто.


Які документи повинен пред'явити дорожній інспектор при запиті водія?

Будь-який водій під час зупинки його інспектором може попросити його показати документи:


Документи на ручний радар;
Наказ і довіреність на вимір швидкісного режиму;
Документи інспектора по особистісної ідентифікації.


Якщо ви ведете запис розмови інспектора з вами через диктофон, відеореєстратор або фотопристроїв, то повинні його про це повідомити (це ваше право). Якщо співробітник ДПС вважатиме за потрібне залишити замітку в вашому водійському талоні, то в протоколі необхідно в потрібному рядку залишити замітку з вашою думкою і під час судового засідання опротестувати порушення.

Пам'ятайте! Інваліди-візочники, які використовують в якості пересування коляску, теж вважаються учасниками дорожнього руху, тому їм дозволено їхати по проїжджій частині в правому крайньому ряду.

Цей європейський стандарт для людей з обмеженими можливості недоречний в Україні, так як багато водіїв не знають про нього і цілеспрямовано порушують ПДР, наприклад:

Беруть участь у створенні аварійних ситуацій.
Під час паркування або переїжджаючи праву смугу.
Випереджаючи транспорт зліва від себе.


Завдяки розвивається техніці постає питання, пов'язаний з правилами дорожнього руху, щодо такого транспорту, як: гіроскутер, гіроборд, моноколесо, сигвей, електросамокат.
Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік

Згідно з останніми даними, вони можуть досягати збільшення в швидкості, яка може спровокувати аварійну ситуацію під час руху транспорту і ходьби пішоходів.

Найближчим часом буде прийнято остаточне рішення, що стосується цих видів транспорту.
Допустиме перевищення швидкості в Україні на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають