• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році

З введенням безвізового режиму українцям стало набагато простіше подорожувати. Для вільного перетину кордону з країнами Європи залишилося лише одна умова - наявність закордонного паспорта. Але насправді багато жителів України не залишають межі своєї держави, тому що вважають, що оформити закордонний паспорт вкрай складно. Насправді так було кілька років тому через корумпованість певних установ. Але останні зміни помітно спростили процедуру, виключили корупцію і будь-упереджене ставлення, а тому тепер отримати заповітний документ стало легко. При цьому важливо не тільки знати, як відбувається процедура оформлення, але і як відстежити закордонний паспорт в Україні 2019.
Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році

Де краще оформляти закордонний паспорт?

Багато турфірм і сайтів рекомендують оформляти цей документ у спеціальних агентствах. У деяких випадках вони навіть спеціально брешуть своїм клієнтам про складність отримання закордонного паспорта. Це робиться тому, що подібні турфірми безпосередньо співпрацюють з агентствами і отримують від кожного клієнта невелику вигоду. Однак насправді процедура отримання ідентична, але в агентствах вона буде коштувати як мінімум у кілька разів більше. Навіть при зверненні в спеціалізоване агентство доведеться їхати у відділення міграційної служби, фотографуватися, надавати відбитки пальців і розписуватися. Тому краще відразу звертатися в державну структуру і не витрачати дорогоцінний час.
Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році


Що потрібно для оформлення закордонного паспорта?

Оформити біометричний закордонний паспорт в 2019 році може будь-яка людина, що має статус громадянина України. Процедура доступна громадянам будь-якого віку, навіть немовлятам. Процедура повністю добровільна, але платна. Якщо паспорт робиться для дитини, то він дійсний лише чотири роки. Для осіб, яким вже виповнилося 16 років, термін дії документа становить десять років.

Щоб оформити закордонний паспорт, потрібно обов'язково зібрати пакет документів. Це вкрай просто, адже він не містить якихось складних пунктів, довідок. Знадобиться лише взяти з собою:

Паспорт громадянина України. Необхідно не тільки взяти з собою оригінал, але ще і зробити копію всіх сторінок, ідентифікаційний код. Насправді ідентифікаційний код необов'язковий, але деякі структури все ще вимагають його. Однак можна відмовитися надавати код, посилаючись на встановлений владою чіткий пакет необхідних документів. Якщо паспорт оформляється для дитини, то знадобиться свідоцтво про народження і його копії.
Попередні закордонні паспорта, якщо вони є, але їх термін вже закінчився.
Квитанція про оплату послуг. Реквізити, порядок оплати і повну вартість можна дізнатися в самої міграційній службі. Оплата відбувається в найближчому терміналі або банку.
Якщо людина є переселенцем із зони військових дій, то потрібно додатково надати відповідну довідку.


Якщо згадувати минулі роки, то потрібно було приносити з собою ще й довідку про несудимість, військовий квиток, ідентифікаційний код. Дуже важливо знати, що тепер при оформленні людиною документа міграційна служба не перевіряє, чи є у нього якісь заборони на в'їзд. Про це людина дізнається вже тільки при перетині кордону на пункті контролю.
Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році


Як виглядає вся процедура?

Зараз вже не обов'язково самостійно приходити в службу і ставати в велику чергу. Зайняти чергу і відстежити готовність закордонний паспорт в Україні можна онлайн. Необхідно зайти на сайт відділення служби і зайняти чергу, зробивши запис на відповідний час. Ось тільки місця дуже швидко закінчуються і не завжди виходить записатися заздалегідь. Але це дуже зручно, якщо людина перебуває десь за містом.

Є й інші варіанти, наприклад, запис за допомогою терміналу. Суть полягає в тому, що людина заздалегідь приїжджає в потрібно відділення служби і за допомогою спеціального терміналу займає чергу на потрібний йому день. Але ніхто не виключав живу чергу в відділенні. Потрібно просто приїхати на місце і якщо залишиться вільний час, то людина зможе отримати талон. Це вкрай незручно, але дуже швидко.

Насправді рекомендується все робити через офіційний сайт служби, адже це швидше і простіше за все. На ньому ж і проводиться перевірка готовності закордонного паспорта в Україні онлайн. Як тільки була зайнята чергу або отриманий талон, потрібно здійснити оплату послуг. Після цього з квитанцією і всіма документами потрібно прийти на призначений час. Представники служби зроблять фотографію, візьмуть відбитки пальців. Зараз паспорт робиться протягом двадцяти робочих днів, але в деяких випадках можливі затримки. Залишається просто відстежувати його готовність і вчасно забрати документ, тому що він зберігається лише протягом кількох місяців.


Як відстежити заповітний документ?

Тепер треба розібратися в тому, як дізнатися, чи готовий закордонний паспорт в Україні.
Насправді процедура дуже проста і співробітники ДМС пропонують ознайомитися з алгоритмом дій під час оформлення. Спочатку потрібно зайти на сайт ДМС і ввести свої дані, вибрати тип документа, який буде відслідковуватися. Там вводиться ім'я, прізвище, по батькові, номер і серія паспорта. Після цього система надає користувачеві його сторінку, де і можна подивитися, на якій стадії знаходиться закордонний паспорт. Зручно те, що не потрібно проходити якусь додаткову реєстрацію, вводити додаткові дані.
Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році

Якщо система показує повідомлення «документи прийняті», що на даному етапі проводиться перевірка особистих даних людини, чи немає підстав для відмови у видачі документа. Можуть бути й інші статуси, які повідомляють про відправку паперів, їх перенаправлення. Якщо на сторінці видно статус «документ доставлений до територіального підрозділу», то можна сміливо йти до відділення ДМС і забирати свій закордонний паспорт. Статус паспорта перевіряється раз на добу. За допомогою сайту також можна дізнатися, чи є якась затримка видачі закордонного паспорта в Україні в 2019 році.
Як відстежити закордонний паспорт в Україні в 2019 році
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають