• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Нові штрафи ПДР в Україні 2019. Таблиця

Останнім часом трапляється все більше дорожніх пригод. Основні причини - нетверезі водії за кермом, перехід дороги в неправильному місці, їзда без прав. Покарання за порушення правил дорожнього руху (ПДР) буває різною, найчастіше, якщо аварія обійшлася без смертельного результату, це штрафи. Щороку влада переглядає види, суму неустойки за порушення дорожнього руху. В кінці 2018 го були розглянуті нові штрафи ПДР України 2019.
Нові штрафи ПДР в Україні 2019. Таблиця


Коротко про правила дорожнього руху автомобілем

Існує кілька правил обережності, дотримуючись яких, уникнути аварії набагато простіше. це:

Перше правило говорить: завжди треба пропускати вперед пішохода, особливо на світлофорі. Як відомо, червоний колір означає заборону на їзду, в цей час пішоходи переходять дорогу. Останнім часом точиться багато суперечок про те, чи можна їхати на жовтий колір. Також перед пішохідним переходом, зеброю, обов'язково потрібно зупинитися, проїжджати на зебру, коли дорогу переходять люди, не можна.
Існує два види розмітки на дрогах: одинарна суцільна, подвійна. Перший вид дорожньої розмітки розділяє рух машин на дві протилежні сторони, також дана смуга служить для того, щоб відокремити стоянки міського транспорту від траси. Другий вид дорожньої розмітки призначений для поділу трьох і більше ліній руху. Рухатися по зустрічній на такій лінії розмітки не можна, перетин лінії може позбавити людину права водити автомобіль.
Третє правило стосується їзди в різних населених пунктах. У селах, селищах міського типу максимальна швидкість їзди не повинна перевищувати шістдесят кілометрів на годину, при виїзді з такою місцевості машина може їхати максимум дев'яносто кілометрів, на великих трасах дозволяється розганяти машину до ста десяти кілометрів на годину.
Їхати потрібно так, щоб мати якесь відстань між транспортами, котрі їдуть попереду, позаду машини. Їхати дуже близько до машини навпроти заборонено.
Паркуватися в непризначених для цього місцях також не можна. Іноді в недозволених для паркування місцях ставлять спеціальні знаки «Парковка заборонена». Залишати автомобіль можна на стоянках міського транспорту, на місцях для інвалідів, на тротуарі.
Під час поїздки в нічний час доби включати дозволяється тільки ближнє світло фар, габарити потрібні для паркування машини.
Водити машину людям, які не мають прав, нетверезим водіям, заборонено.


Деякі любителі проїхатися «з вітерцем» нехтують правилами дорожнього руху. Для того, щоб закликати таких водіїв до відповідальності, владою були затверджені нові штрафи 2019. Сума за деякі правопорушення змінилася в два, три рази.
Нові штрафи ПДР в Україні 2019. ТаблицяВ яких випадках позбавляють прав

Права на водіння будь-якого транспортного засобу забирають представники патрульної поліції при наявності порушення з боку водія. Права можуть забрати в декількох випадках:

водій став винуватцем в порушенні правил дорожнього руху, що стало причиною аварії на дорозі;
якщо людина за кермом порушив правила пересування на дорозі, проігнорував вимогу поліцейських зупинитися;
водій машини проїхав по залізниці, незважаючи на заборонений сигнал;
людина за кермом спеціально або випадково став винуватцем аварії, внаслідок якої були пошкоджені інші автомобілі, чуже майно, державні об'єкти на тротуарі.


Якщо водій став причиною нещасного випадку на дорозі, він буде змушений не тільки заплатити штраф, позбутися прав, а й понести покарання у вигляді взяття під варту. Подальшу долю винного буде вирішувати суд.


Нові штрафи 2019: що змінилося

З початком 2019 року водіям потрібно бути особливо уважними, добре стежити за дорогою, за швидкістю їзди, паркувати в машину тільки в призначених для цього місцях, завжди мати з собою документ, що підтверджує право водіння, сідати за кермо в повному здоров'ї, а головне - тверезим. Причиною такої пильності є підвищення суми штрафів в два, а деякі в три рази.

Сума неустойки збільшиться в таких випадках:

водій їхав на машині зі швидкістю, яка перевищує норму;
людина стала причиною аварії на дорозі, втік з місця ДТП;
власник машини їхав без необхідних документів;
людина за кермом знаходився в неадекватному стані (був нетверезий, вживав наркотики).


Таблиця нових штрафів ПДР в Україні 2019 виглядає так:

Нові штрафи ПДР в Україні 2019. Таблиця


Якщо коротко, то за перевищення швидкості водій заплатить 3400 гривень замість 510, таку ж суму доведеться віддати за те, що людина сховалася з місця аварії, не повідомивши в поліцію, швидку допомогу. Якщо під час аварії стався смертельний випадок з вини втік водія, його чекає не тільки адміністративне покарання, а й кримінальне у вигляді позбавлення волі. Їзда без прав обійдеться в 10 200 гривень при першому порушенні, в два рази більше (40 800) при повторній їзді без прав. За алкоголь за кермом суму штрафів визначає суд. Рішення про процес нарахування штрафів приймається терміном від трьох місяців до одного року.

Штрафи ПДД України 2019 без прав будуть залежати від того, в який раз правопорушник був помічений без прав. Якщо водій був зупинений співробітниками поліції, і він не мав при собі посвідчення, йому випишуть штраф в розмірі десяти тисяч двісті гривень. Вдруге, якщо водій забув права, був позбавлений їх, ситуація повторилася протягом року, він змушений буде сплатити 40 800 гривень.

У 2019 му зміняться також правила паркування. Залишати автомобіль категорично не можна в таких місцях:


на коліях для поїздів, трамваїв;
на тротуарах, зебрах для пішоходів;
на зупинках міського транспорту, мостах, тунелях;
біля проведення укладання асфальту, інших видів дорожніх робіт;
в місцях, де немає зустрічного роз'їзду для інших машин.


Штрафи на парковку в недозволених місцях уряд поки що не переглядав. Зараз сума неустойки водіям, що проїхали, залишили автомобіль в недозволеному місці, становить чотири сотні двадцять п'ять гривень.

Штрафи також будуть виписуватися шоферам, що їздили без шолома, ременя безпеки, техогляду. Неустойку будуть платити водії, що залишили машину на стоянці для людей з обмеженими можливостями.
Нові штрафи ПДР в Україні 2019. Таблиця
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають