• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Економіка України на сьогоднішній день на 2019 рік

Останнім часом економіка України знаходиться не в кращому стані. Кілька років тому економісти говорили про можливий дефолт. Тоді країну врятував транш від валютного фонду. У 2019 держава очікує ще один кредит. Причиною такої економічної ситуації в країні стала корупція, підняття цін на продовольство, комунальні послуги. На економіку також впливає ситуація на Донбасі, майбутні президентські вибори, які повинні відбутися в кінці березня. Якщо брати до уваги всі перераховані вище події, всіх хвилює, яка економіка України на сьогоднішній день на 2019 рік?
Економіка України на сьогоднішній день на 2019 рік

Економіка України, чинники впливу на економічну ситуацію

Існує кілька факторів-ризиків, які впливають на економіку країни. це:

майбутні вибори;
підняття цін на продовольчі товари, речі першої необхідності в той час, коли зарплати залишаються колишніми (інфляція);
зростання валового продукту;
інвестування.


На думку експертів в галузі політології, економіки, вибори, які повинні відбутися в кінці березня 2019 го, сильно вплинуть на стан українських підприємств. Бізнес зараз знаходиться в невизначеній ситуації, підприємці бояться зробити будь-які кроки. Такі дії негативно впливають на ситуацію в країні. Також, як повідомляють в центрі Розумівка, протягом усієї передвиборної програми, політики будуть намагатися контролювати деякі сфери діяльності. Це може привести до неможливості підняття бізнесу, його зростання.

Уже кілька років активно підвищується вартість продуктів, товарів першої необхідності, сильно піднялися тарифи на комунальні послуги в той час, як зарплати, пенсії, інші соціальні виплати залишаються колишніми. Експерти прогнозують, що інфляція (зростання цін) з кожним роком буде знижуватися: в 2019-м році дані будуть складати 10,7 відсотків, в 2020-м - 8,3, в 2021-м - 7,4. Таке можливо тільки після виборів, коли країна вибере свого лідера.

Валовий продукт - основа економіки. У минулому 2018 році показник валового продукту зріс з трьох відсотків до трьох з половиною відсотків, ближче до 2019 ому показники знизилися до трьох цілих однієї десятої відсотка. За словами фахівців, ВВП України в 2019 році зростає з 3,1 до 4-ох.

Ще одним ризиком для української економіки є відсутність інвестування з боку зарубіжних підприємств. Останнім часом скоротилися поставки українських товарів за кордон. Показники експорту знизилися до шести відсотків.

Прогнози експертів

В кінці грудня 2018 го був прийнятий бюджет. Економіка України на сьогоднішній день 2019 цифрах згідно з прийнятим бюджетом така:

10008 мільярдів - загальні доходи країни;
1094 - плановані витрати;
зростання валового продукту з трьох до чотирьох відсотків;
виплати по кредитах на наступний рік складуть 1,3 трил. гри .;
мінімальна зарплата - 4173;
сума, необхідна для української сім'ї - тисяча вісімсот п'ятьдесят три грн., з першого липня - до 1936 грн.


Деякі політологи, експерти зробили деякі припущення, що стосується розвитку країни. Прогноз економіки України на 2019-2021 роки такий: показник ВВП в доларах становитиме трохи більше дванадцяти відсотків, в українській валюті - від трьох з половиною до чотирьох відсотків. У грошовому еквіваленті це 2,8 мільярда доларів. На думку експертів, з кожним роком будуть знижуватися ціни на продукцію: в кінці 2018 року вартість товарів знизиться на 9,5, на початку 2019 го - на 7,4, в 2020-м - на 6, в 2021-м - на 5 відсотків.
Економіка України на сьогоднішній день на 2019 рік

Були названі основні фактори, які можуть перешкодити розвитку економіки: відмова в наданні кредиту від міжнародного фонду, припинення постачання українських товарів за кордон, загострення військового конфлікту на Донбасі, спад курсу української валюти.
Економіка України на сьогоднішній день на 2019 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають