• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку

РВП - це спеціальний дозвіл, який робить повністю легальним перебування і працевлаштування будь-якого іноземного жителя на території Росії. Даний дозвіл має певний термін дії. Даний документ є проміжним і одноразовим. Він дає іноземцю купу можливостей, але також накладає і певні обмеження. Побутують чутки, що вся процедура оформлення проводиться спрощено для громадян України. Але насправді це не зовсім так. До українців застосовується загальна процедура для країн з безвізовим режимом, яка значно простіше, ніж процедура для країн візового режиму, але насправді РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку має набагато більше нюансів, про які потрібно знати.
РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку


Які можливості надає даний дозвіл?


Головне причина, по якій громадяни інших країн оформляють РВП, полягає у вільному працевлаштуванні на правах жителя РФ. Також цей документ дає можливість укладати різного роду договори та контракти, різноманітні угоди. Однак переваг насправді більше, ніж здається на перший погляд. Завдяки дозволу на тимчасове проживання іноземці можуть отримувати безкоштовну медичну допомогу і обслуговуватися в медичних установах. Цей статус дуже сильно нагадує громадянство, тому що він також передбачає отримання ідентифікаційного коду в податковій. Це дозволяє в подальшому отримувати статус юридичної особи або відкривати свій бізнес, виступаючи індивідуальним підприємцем. Документ дає можливість вільно обслуговуватися в банках Росії і отримувати кредити.

Але в деяких питаннях РВП для громадян України з 2019 року не порівняти з громадянством. Наприклад, воно діє лише протягом трьох років. Друга відмінність полягає в тому, що громадянство дає можливість вільно пересуватися по всій країні, а РВП прив'язує людини до того регіону, де воно було отримано і не дає можливість переїхати в інше місце з метою проживання або працевлаштування. З дозволом на проживання іноземцю доступні далеко не всі сфери працевлаштування, наприклад, не можна працювати в правоохоронних органах, державних і військових службах. При цьому не всі доступні росіянам права поширюються на іноземців з даним документом. В іншому ж всі можливості і права однакові.

Тим, хто вирішив отримати даний документ, рекомендується ознайомитися з головними документами, які стосуються міграційного права. При цьому рекомендується стежити за останніми новинами, адже в 2019 році законодавство може бути доповнено новими правками.
РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку


Детальніше про пакет документів


Пакет документів невеликий, але досить ситуаційний. У деяких випадках доведеться подавати додаткові довідки або паперу, виписки. Ось так виглядають обов'язкові документи на РВП для громадян України, згідно з чинним законодавством:

Відповідна заява і її копія, до яких потрібно докласти по фотографії. Форма і зміст заяви регламентується законодавством.
Паспорт рідної держави іноземця та його нотаріально завірений переклад. Якщо немає паспорта, то потрібно представити будь-який інший документ, що підтверджує особу та його переклад.
Сертифікати результатів медичного обстеження, які встановлюють відсутність наркотичної залежності, складних і небезпечних хвороб і ВІЛ-інфекції. Сертифікати необов'язково подавати відразу, їх можна донести протягом місяця з моменту звернення до міграційних органів. Їх копії можна відправити електронною поштою. Однак потрібно пам'ятати, що сертифікати діють лише протягом невеликого проміжку часу.
Сертифікат, який підтверджує успішне складання людиною письмового та усного іспиту з російської мови. Також проводиться іспит на знання російської історії і законодавства країни.


Якщо дозвіл на тимчасове перебування хоче отримати неповнолітня особа, то їй додатково потрібно надавати свідоцтво про народження і його переклад.


Як все відбувається?


Для початку потрібно подати заяву на оформлення цього документа. Це робиться в органах міграційної служби за місцем проживання або перебування. Дуже важливо щоб іноземець одразу подавав документи в тому регіоні, де він надалі буде проживати і працювати. Подавати документи можна і онлайн за допомогою Єдиного Порталу. Щоб в процесі оформлення не виникало помилок, рекомендується додатково ознайомитися з усіма особливостями процесу на сайті органу, куди іноземець буде звертатися із заявою.

Суть в тому, що в кожному регіоні може бути своя процедура подачі документів. Наприклад, в Москві для отримання заповітного документа спочатку треба відвідати сайт ММЦ і записатися на подачу документів. При цьому оформлення можливо тільки за умови особистого відвідування служби людиною з усіма необхідними документами. Більш того, записуватися дозволяється тільки в тому випадку, якщо людина може уявити документ на нерухомість, де він надалі планує проживати. Цим документом, наприклад, може бути виписка з підтвердженням права власності, договір оренди або ж найму.

Найчастіше отримання РВП для громадян України в 2019 році займає чимало часу. Готовність даного документа можна перевірити за допомогою певних онлайн сервісів. Наприклад, це можна зробити через особистий кабінет на сайті ГУВМ МВС. Також потрібно не забувати, що на першому етапі оформлення дозволу знадобиться тільки стандартний пакет документів, а згодом доведеться надавати і інші папери, виписки, довідки.
РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку

Кількість квот

РВП не видається в необмеженій кількості. Суть в тому, що влада держави щорічно виділяють певну кількість квот на отримання цього документа. У 2019 буде виділено не менше 90 тисяч квот. Коли їх кількість буде вичерпано, дозволу перестануть видаватися. Однак законодавством визначається ряд категорій громадян, які мають право на отримання дозволу позачергово і незалежно від квот. До цих категорій відносяться:

Люди, які були народжені в Росії, РРФСР або СРСР і можуть довести даний факт документальним або будь-яким іншим чином.
Іноземці, чиї діти є дієздатними громадянами Росії. Дане правило працює тільки в тому випадку, якщо іноземець недієздатний.
Також дозволяється оформляти РВП по шлюбу для громадян України незалежно від кількості квот.
Іноземці, які проходять служби за контрактом з військовими силами Росії.
Люди, які беруть участь у державній програмі з переселення співвітчизників.
Люди, які інвестують в економіку Росії. При цьому державою встановлюється певна планка, по досягненню якої документ оформляється позачергово.


Ось як отримати РВП громадянину України. Також в ході оформлення доведеться пройти дактилоскопію, медичну комісію, здати всі необхідні іспити. Сам документ підливати не можна, а тому при закінченні його дії доведеться звернутися за отриманням громадянства або дозволу на проживання. В іншому випадку доведеться покинути країну.
РВП для громадян України 2019 спрощеному порядку
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають