• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Нові тарифи 2019 Водафон в Україні офіційний сайт

Одним з перших, найбільш популярним оператором стільникового зв'язку є стартовий пакет Водафон. За все своє існування оператор кілька разів міняв назву, змінювалися спонсори, власники. Залишалися незмінними тарифи, акції, які полегшували життя простих людей. Уже з'явилися нові тарифи 2019 Водафон в Україні, офіційний сайт якого доступний всім користувачам. Саме на сайті можна замовити тариф, акцію, змінити тарифний план, поповнити рахунок, скористатися будь-який інший послугою.
Нові тарифи 2019 Водафон в Україні офіційний сайт


Трохи з історії тарифного плану


Новий оператор Водафон вперше з'явився на українській території в 1992 році. Спочатку існував як загальна компанія Українського Мобільного Зв'язку. У 2010 році компанія офіційно змінила назву на ЮМС України. Пізніше даний оператор називався інакше: СІМ-СІМ, ДЖИНС, ЕКОТЕЛ, МТС. Через три роки, в 2013-м, відбулося засідання акціонерів, на якому було прийнято рішення про приєднання компанії до макрорегіонального філії. Через події в Україні 2014 го дана подія було відкладена.

Номерні коду, з яких зазвичай починаються всі мобільні номери, також з кожним роком змінювалися. Першим кодом, яким користувалися ще абоненти СІМ-СІМ - п'ятдесят, пізніше для зручності використовувався номер 95. Мобільний номер починався з 050, 095. Пізніше код змінився на 66, 99 (дані цифри були кодовими номерами пакетів ДЖИНС), ЕКОТЕЛ носив код 99. У 2015 році компанія МТС пописує договір з британським підприємством мобільного зв'язку Водафон, отримує право використовувати міжнародний бренд Vodafone.

З кожним роком з'являлися нові акції, послуги, тарифи Vodafone (Водафон) .
Нові тарифи 2019 Водафон в Україні офіційний сайт

Послуги оператора

З 2015 року, коли з'явився бренд Водафон, користувачі пакетом пропонувався наступний перелік послуг:

смс-повідомлення на е-мейл адресу (дозволяє користувачеві відправити текстове повідомлення абоненту на е-мейл адресу, для цього спочатку повідомлення слід ввести адресу пошти, сам текст, відправити на номер 1010);
відправка повідомлення на пошту з додатковою функцією, транслітерацією, автоматичним перекладом латинського тексту на текст кирилиці українського, російського мови (для цього необхідно надіслати смс на номер 10101, 10102, в залежності на яку мову буде перевалитися текст);
транслітерація зі скасуванням переведення деяких слів (іноді не потрібно переводити весь текст на українську, російську мову, для цього слово необхідно з обох сторін виділити гратами);
адресна книга використовується, якщо користувач часто відправляє повідомлення на е-мейл іншого абонента (щоб кожного разу не вводити адресу електронної пошти, можна ввести адресу е-мейла в адресну книгу, для цього потрібно створити смс з адресою пошти, відправити sms на номер 101050N) ;
смс-експрес відправляється в лічені секунди, при цьому на телефоні друга, якому був відправлений текст, повідомлення не зберігається;
заборонені виклики (якщо абонент бажає заборонити деякі вхідні, вихідні дзвінки, він може скористатися функцією заборона виклику, яка налаштовується в самому телефоні, в настройках).

Всі послуги, представлені вище, доступні всім абонентам Водафон. Вартість кожної послуги відповідає тарифному плану, тобто, додаткової плати не передбачено. На офіційному сайті компанії можна побачити, замовити нові тарифи Водафон в Україні.


Тарифи

Офіційний сайт пропонує найбільш популярні, часто використовувані тарифи Vodafone Україна 2019:

СуперНет Стар;
СуперНет Про;
Водафон СуперНет Unlim;
Family Плюс;
Девайс S.


Водафон СуперНет Стар підтримує інтернет формату 3G, 4G, на місяць видається 4 гігабайти. Варто тариф 65 гривень на місяць. У пакет також входять безлімітний вхід в соціальні мережі, безкоштовні дзвінки в межах країни на оператори Водафон. Закордонні дзвінки коштують 50 копійок за хвилину (при поповненні кожному користувачеві даються 65 хвилин безкоштовних дзвінків в іншу країну).

СуперНет Про
- тариф, який дає вісім безкоштовних Гігабайт в місяць, безлімітний вхід в соціальні мережі, сто хвилин на дзвінки іншим українським абонентам, 30 хвилин безлімітних дзвінків в інші країни. Коштує послуга 85 гривень на місяць.

Водафон СуперНет Unlim за 115 грн. дозволяє користуватися безлімітним інтернетом, скористатися послугою Vodafone Music строком на три місяці. На дзвінки за кордон виділяється 30 безкоштовних хвилин, на дзвінки з користувачами інших мереж - 150 хвилин.

Family Плюс дозволяє користуватися безкоштовним інтернетом, мессенджігом, входом в соціальні мережі цілі чотири тижні. В місяць на мобільний інтернет видається 500 Мегабайт. Дзвінки за кордон будуть коштувати 5 грн. за 10 хвилин, виділяється також 30 хвилин на розмови з іншими абонентами.

Девайс S - найдешевший тариф, всього 45 грн. у місяць. Інтернет 2G - безлімітний, 3G, 4G - 50 Мегабайт в день. Пакет послуг також включає 50 хвилин на дзвінки оператора Водафон, на номери інших операторів - 50 копійок на місяць. Існує ще тариф Девайс M (50 грн. На місяць), Девайс L (90 гривень). Більш детальну інформацію про надання послуг, підключенні можна ознайомитися на сайті мобільного оператора.
Нові тарифи 2019 Водафон в Україні офіційний сайт


Тарифи Водафон Україна для Донецької області


Оператор Водафон діє по всій території України. Найбільш вигідні тарифи МТС в Україні для Донецької області в 2019 році:

Unlim 3G Плюс пропонує такі послуги: безлімітний інтернет, безкоштовні дзвінки на мережу Водафон, сто хвилин для розмов з іншими користувачами, 60 грн. для дзвінків за кордон. Вартість - 75 грн.
Тарифний план Ред XS, S, M, L за 70 грн. в місяць призначений для людей бізнесу, підприємців, пропонує такі послуги: 12 Гігабайт Інтернету в день, безлімітний вхід в соціальні мережі, безлімітні дзвінки в межах мережі, від 25 до 75 хвилин для дзвінків за кордон.
Девайс S, M, L: інтернет до 50 на чотири тижні, безлімітний вхід в соціальні мережі, 50 хвилин в день для дзвінків на Водафон, інші мережі. Вартість тарифу - 50 гривень.


Перераховані вище тарифні плани використовуються не тільки в Донецькій області, а й по всій території країни.
Нові тарифи 2019 Водафон в Україні офіційний сайт
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають