• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році останні новини

Кожен українець після закінчення трудової діяльності має право на заслужений відпочинок, який йому виплачує держава. Після виходу на пенсію українцеві нараховуються щомісячні виплати. До 2017 вік виходу на пенсію з кожним роком збільшувався. Станом на 2016-2017 жінки йшли на заслужений відпочинок у віці 57-ми років, чоловіки - в 60 років. Виняток становили жінки, що мали п'ятьох і більше дітей, дітей-інвалідів. Вони виходили на пенсію в 55 років. Ще два роки тому мінімальна сума нарахованих виплат становила майже півтора тисячі гривень. Уряд планує зробити осучаснення пенсій в Україні в 2019 році, після чого зміниться система нарахування пенсій, сума виплат, пенсійний вік.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році останні новини


Реформа пенсійної системи

Осучаснення пенсій - введення реформи, яка принесе чимало змін до пенсійної системи. Реформа передбачає нарахування пенсій згідно з робочим стажем. З 2017 року пенсійні виплати будуть нараховуватися за таким принципом:

для виходу на пенсію в 60 років знадобиться більше 25-ти років трудового стажу;
якщо українець до виходу на пенсію працював менше 25 років (від 15 до 25), він вийде на заслужений відпочинок в 63 роки;
маючи менше 15-ти років робочого стажу, українець вийде на пенсію не раніше 65-ти років.


Якщо раніше чоловіки виходили на пенсію раніше представниць прекрасної статі (в 60 років, жінки в 57), то з введенням реформи стать не матиме значення, враховуватися буде тільки наявність робочого стажу.

Деякі люди мають за плечима величезний трудовий досвід, сорок і більше років. В такому випадку він зможе вийти на пенсію коли забажає.

Згідно з пенсійною реформою, трудовий стаж можна буде придбати. Коштувати така послуга буде майже 17 тисяч гривень. Купити можна буде максимум п'ять років робочого стажу.

Завдяки реформі, тепер українці мають можливість працювати, отримувати пенсію одночасно. Раніше люди, що вийшли на заслужений відпочинок, не отримували виплати, їли вони продовжували працювати.

Осучаснення торкнеться також пенсійних виплат. До уваги будуть братися кількість опрацьованих років, сума зарплати за останні три роки. Сума виплат буде підвищуватися разом з мінімальною заробітною платою (індексація). Зараз мінімальна сума щомісячних пенсійних виплат становить тисяча чотиреста дев'яносто дві гривні (на 140 гривень більше, ніж в 2016-2017 роках). Про це повідомляють останні новини про осучаснення пенсій в Україні. Брати гроші на підвищення пенсійних виплат держава планує з бюджету країни, а також з наданих кредитів від міжнародного валютного фонду. Введення реформ було однією з умов надання чергового траншу від МВФ.


Що буде з пенсіями для соціальної групи населення?

Крім щомісячних виплат, які українці отримують після закінчення трудової діяльності, існують ще соціальні пенсії.
До впровадження реформи такий вид виплат отримували державні службовці, судді, науковці. З 2019 року всім перерахованим вище категоріям українців соціальні виплати нараховуватися не будуть. Винятки становят інваліди першої, другої, третьої групи, інваліди дитинства, військові, ветерани АТО.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році останні новини

Крім вступу в силу реформи пенсійної системи, буде осучаснення пенсій в Україні по бюджету 2019. Згідно із заявою представника Міністерства соціальної політики, в наступному році пенсії підвищаться приблизно на двадцять відсотків. Підвищувати пенсію держава планує в два етапи: перше підвищення планується влітку 2019 року (мінімальна сума становитиме 1564 гривні), взимку того ж року пенсіонери отримуватимуть 1624 гривні.
Осучаснення пенсій в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають