• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Кожен з нас прагне хоч на мить підняти завісу таємниці і заглянути в майбутнє. Такий інтерес легко пояснити, адже сьогодні ми живемо в час стрімких змін, коли неможливо передбачити майбутні зміни. Щодня спалахують і дозволяються конфлікти, держави набувають і втрачають свої території, а наукове співтовариство то і справа презентує чергову революційну новинку. Простому обивателю легко загубитися в такому вирі подій, не кажучи вже про прогнозування майбутнього.
Не дивлячись на всю неймовірність фактів передбачення, у нашому світі все-таки іноді з'являються люди, які володіють цим приголомшливим даром. Таких дивовижних екстрасенсів не зустрінеш на вулиці і не побачиш в метро. Вони народжуються вкрай рідко, і ведуть за собою тисячі послідовників.
На сьогоднішній день відомо лише кілька людей, які по-справжньому великим талантом ясновидіння, пророцтво яких вже збулися. Незважаючи на те, що жили ці провидці багато років тому, бачили вони через століття і часто пророкували ті події, які відбуваються зараз з нами.
У даній статті ми зібрали найцікавіші передбачення щодо Української держави, від найбільш авторитетних провидців минулого. Деякі з них є позитивними, інші говорять про протилежне, але, тим не менш, вони є й остаточну істину встановить тільки час.

Загальні тези


Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців

У світлі останніх подій, що відбуваються в Україні, все більше людей цікавляться подальшою долею цього прекрасного держави. Людям хочеться знати, коли ж, нарешті, закінчиться тривалий військовий конфлікт, налагодиться економічна ситуація, а політики перестануть брехати і почнуть працювати на благо людей, а не для власної наживи.
Мало хто знає, але ця криза, як і його закінчення, давно були передбачені, і кожен, хто зміг правильно розшифрувати пророцтва наперед здогадувався про можливості настання нині відбувається.
Незважаючи на деякі розбіжності, більшість найбільш шанованих віщунів погоджуються в одному, що Україна як держава збережеться, зміцніє і розквітне з роками. Природно, для цього громадянам цієї держави належить пережити безліч негараздів і встояти перед натиском недоброзичливців, але в підсумку, нагородою за титанічні зусилля стане велика і розвинена країна.

Пророкування Ванги


Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців


Болгарська ясновидиця Ванга , є однією з найвідоміших і впізнаваних віщунок останнього часу. Незважаючи на придбану в дитинстві повну сліпоту, вона добре бачила долю кожної людини і завжди допомагала слушною порадою, кожному паломнику, який прийшов до неї з проханням.
Іноді ця дивовижна жінка, пророкувала майбутнє цілим народам, і ці пророцтва, як правило, збувалися. Першим її прогнозом стало точне визначення часу початку другої світової війни, після чого тисячі людей по всьому світу увірували в її дар.
Вангелія до самої смерті приймала потребують допомоги. За всі роки її будинок відвідало кілька сотень тисяч осіб, і всі ці люди залишилися, безмірно вдячні сліпий провидиці.
Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Україні болгарська провидиця пророкувала дуже складний, тернистий шлях. Вона передбачала кривавий конфлікт всередині країни, сказавши такі слова: «Трапиться війна і багато людей постраждає. Нещастя наваляться звідусіль. Багато народів торкнеться конфлікт. Люди зубожіють, будуть ходити без одягу не знайдуть для себе ні палива, ні світла».
У той же час ясновидиця, віщує і закінчення кризи: «Злодіяння закінчаться, прийде мир і благополуччя, коли до влади стануть чесні правителі». Експерти впевнені, що ці слова адресовані саме до 2019 році , який і стане переломним в історії України.
Крім всього іншого, Вангелія передбачила швидкий розпад однієї з Східно-європейських країн, але конкретна держава не назвала. Відомо тільки те, що ця держава поблизу Чорного моря і з'єднана з декількох різних частин.

Пророкування Нострадамуса


Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Нострадамус – один з найвідоміших і найзагадковіших провидців в історії людства. Жив він у Європі ще кілька століть тому, але написані ним роботи до сьогоднішнього дня розбурхують розум і фантазію більшості людей. У своїх катренах містик в завуальованій формі описав майбутнє більшої частини світових держав, і як стверджують дослідники, багато з його прогнозів вже збулося.

Україні Нострадамус наказав одну з центральних ролей у процесі зміни світового порядку. Він стверджував, що саме ця країна, повинна стати першопричиною і головним поштовхом до впровадження нової політичної системи. Хоча провісник у своїх роботах і ухиляється від прямих назв держав, експерти впевнені, що саме це він описує в своїх катренах.

Пророкування Мольфарів


Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців

Карпатські Мольфари є однією з найбільш давніх і могутніх каст провісників. Протягом століть вони оберігали мудрість наших предків і користувалися цими знаннями, для того щоб передбачати майбутні як окремих людей, так і цілих народів. На жаль, у наш час складно знайти справжнього носія цих традицій, тим не менш, високо в горах ще зустрічаються люди, здатні дати чіткі відповіді на найпотаємніші питання.
За твердженням Мольфар, діючий криза в Україні триватиме рівно п'ять років, після чого держава повністю отстроится, і в його долі почнеться новий «золотий» період. Вороги, бажаючі розчленувати державу, самі постраждають від своїх злодіянь і втратять набагато більше, ніж забрали. Закінчиться все тривалим миром, у якому всі будуть рівними.
Прогнози для України на 2019 рік: пророцтва екстрасенсів і ясновидців
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають