• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Митний калькулятор авто 2018 у Україні. Розрахунок

З кожним роком темп життя звичайних українців серйозно змінюється. Зараз справа йде так, що особистий автомобіль - це вже не розкіш, а повсякденна потрібна. А тому жителі країни стали все частіше шукати дешевий автотранспорт. Купувати автомобіль в Україні вкрай дорого, а тому люди стали приганяти машини з сусідніх країн, де вони набагато дешевше. Але кожний транспортний засіб, що має іноземні номери, потрібно обов'язково розмитнити, після чого його можна буде поставити на облік в Україні. Зараз розмитнення є вже не такий дорогий процедурою, а тому вона дуже популярна. Правда, водії хочуть заздалегідь знати, яку суму краще відкласти на проходження даної процедури. Саме тому вони використовують спеціальний митний калькулятор авто 2019 Україна.

Варто знати, що раніше процедура розмитнення стояла вкрай дорого. Водіям доводилося викладати зі своєї кишені кілька тисяч євро, якщо вони хотіли кататися на транспортному засобі з іншої країни. Однак сталося чимало змін, а тому зараз ця процедура стала набагато простіше і вже не потребує таких грошових витрат. Очікується, що ціна на розмитнення буде знижуватися і далі, але не обійдеться без певних обмежень, які будуть встановлюватися в залежності від привезеного транспортного засобу. Окремо варто згадати те, що тепер привозити автомобілі з Росії заборонено, так як вона вважається агресором.

Митний калькулятор авто 2018 у Україні. Розрахунок

Що являє собою митний калькулятор і навіщо він потрібен?

Митний калькулятор з Німеччини в Україну або інших країн - це спеціальний додаток, що дозволяє з великою точністю встановити суму, яку доведеться сплатити для розмитнення автотранспорту або мототранспорту. Зазвичай такі сервіси являють собою набір спеціальних формул і алгоритмів, які дозволяють врахувати всілякі чинники, серед яких вид транспортного засобу, об'єм його двигуна, автопробіг і не тільки. Також враховується навіть те, на яке особа в подальшому буде реєструватися автомобіль або мотоцикл. Ось чому митний калькулятор мотоциклів 2019 і автомобілів так популярний і настільки часто використовується.

Яку інформацію потрібно вносити в цей калькулятор?

Використовувати калькулятор розмитнення авто з США або інших стан не обов'язково. Маючи всю інформацію на руках, можна самостійно встановити приблизну вартість розмитнення. Але навіщо витрачати свій особистий час, якщо все можна зробити за лічені хвилини, використовуючи спеціальний додаток. До того ж даний калькулятор майже не робить помилок. Однак йому все ж потрібна певна інформація:

Вартість транспортного засобу. Вказати потрібно саме оцінну вартість, оскільки вона як раз береться до уваги при проведенні всіх розрахунків і навіть перевіряється співробітниками митної служби.
Тип двигуна, який встановлено в транспортному засобі, а також тип використовуваного палива, об'єм двигуна. Однак у випадку з електромобілями потрібно брати до уваги і потужність самого двигуна.
Також певне значення має вік автомобіля або ж мотоцикла і його пробіг, оскільки з сусідніх країн українці майже завжди привозять старі авто. Класифікація в такому випадку виглядає наступним чином: нові транспортні засоби, ТС віком від 5 років, кошти віком від 5 до 10 років і більше.
Якщо людина вирішила зайнятися розмитненням вантажного автомобіля, то йому доведеться додатково вказувати максимально допустимий його вага з повним вантажем.
Якщо процедуру проходить мототехніка, то буде потрібно просто вказати обсяг двигуна, тип палива і оцінну вартість мотоцикла.

Митний калькулятор авто 2018 у Україні. Розрахунок


Податки і збори, які доведеться сплатити в процесі


Всі вищевказані дані використовуються при розрахунку сум податків або зборів, які сплачуються під час проходження процедури. Розрахунок митних платежів при ввезенні автомобіля в митному калькуляторі дозволяє отримати інформацію про наступні стягнення:

Про податок на ввезення транспортного засобу. Це нефіксований збір, який змінюється в залежності від типу автомобіля та об'єму його двигуна. У більшості випадків ставка цього податку становить цілих 10%, але для електромобілів вона встановлена ​​на рівні 8%. Що стосується малолітражок, то для них податок на ввезення взагалі дорівнює 6%.
Про акцизний збір. Акцизний збір теж не фіксований і залежить від інших характеристик транспортного засобу, які були вказані вище.
Про ПДВ. Даний податок визначається як п'ята частина від суми двох попередніх зборів. Виходить, що податок на додану вартість не такий вже і великий.


Варто знати, що раніше податків було набагато більше. Але з часом влада вирішила їх скасувати. Серед таких податків варто згадати імпортний збір, податок на утилізацію автомобіля і спеціальне мито. Раніше вони являли собою лише незрозумілі додаткові витрати, але зараз від них вже вдалося позбутися.Які документи обов'язкові при проходженні даної процедури?

Як тільки людина визначив вартість всієї процедури, використавши калькулятор розмитнення авто в Україні, він приступає безпосередньо до дій.
Але до цієї справи варто поставитися серйозно. Якщо якогось документа не буде вистачати, то доведеться просто відкласти процедуру розмитнення до того моменту, коли всі папери будуть в порядку. Пакет документів включає наступні папери:

Заява від власника транспортного засобу про те, що він хоче розмитнити його.
Технічний паспорт автомобіля або мотоцикла, в якому вказуються всі важливі технічні параметри.
Ксерокопії документів власника транспортного засобу. У більшості випадків достатньо ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду.
Також потрібно уявити дві копії декларації про розмитнення.
Договір про покупку автотранспорту або мототехніки.
Будь-якого документа, яким затверджується вартість транспортного засобу. Це може бути простий чек, але краще взяти з собою висновок оцінювача, щоб не було зайвих питань і проблем.


Як показує практика, якщо відразу зібрати всі необхідні документи, то можна швидко і без проблем пройти всі процедуру, а не чекати по кілька місяців.
Митний калькулятор авто 2018 у Україні. РозрахунокПереваги при покупці мототехніки


Варто знати, що митний калькулятор в 2019 році в Україні можна використовувати не тільки для розрахунків, які стосуються автомобільного транспорту, а й для будь-якої мототехніки. Це особливо актуально в нинішній час, адже українці все частіше стали приганяти з інших країн саме мотоцикли. Це було викликано більш вигідними умовами, адже для мототехніки встановлені не такі високі тарифи. Калькулятор дозволяє врахувати наступні параметри:

Вартість послуг оцінювача, які найчастіше надаються на митниці.
Ціну документа про те, що мотоцикл відповідає всім вимогам, які вказані в чинному законодавстві України.
Оціночні дії фахівців.
Об'єм двигуна мототранспорту та використовуваний вид палива.

Важливо що, законодавство поки не регулює вік мотоциклів, які привозяться з інших країн. Виходить, будь-який мототранспорт може бути навіть старше 2000 року випуску і це ні до чого не приведе. Виходить, що знаючи, як розрахувати розмитнення авто або мото, можна вкрай швидко пройти цю процедуру без зайвих проблем.

Митний калькулятор в 2019 році в Україні тут https://auto.ria.com/rastamozhka-avto/calculator/
Митний калькулятор авто 2018 у Україні. Розрахунок
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають