• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Розмитнення авто в Україні 2019 останні новини. Вартість

Зараз покупка автомобіля за кордоном більш вигідна, ніж придбання транспортного засобу на українських номерах. Саме тому водії привозять авто з інших країн і проходять процедуру розмитнення. Розмитнення дозволяє поставити транспортний засіб на облік і в подальшому їздити на ньому без якихось обмежень. Оскільки купувати машину за кордоном стало вкрай популярно, політики вирішили вносити певні зміни в цю процедуру. Останні новини про розмитнення авто в Україні викликають чимало інтересу у тих, хто хоче пригнати авто з Польщі, Румунії чи інших країн Європи.

Розмитнення авто в Україні 2019 останні новини. Вартість


Що це взагалі за процедура?

Якщо не вдаватися в особливі подробиці, то розмитнення автомобіля являє собою легалізацію транспортного засобу на території України. В ході даної процедури фахівці роблять повну перевірку документів на автомобіль, а також перевіряють його технічну складову, відповідність всім стандартам. Розмитнення транспортного засобу можна провести особисто, але багато українців вдаються до послуг спеціалізованих компаній, які приганяють авто і займаються проходженням цієї процедури. Але в такому разі водієві слід обов'язково переконатися, що все було зроблено за правилами і легально.

Після того, як водій пройшов процедуру розмитнення і відвідав всі необхідні інстанції, він може нарешті зареєструвати свій автомобіль. Як показує практика, без допомоги хороших фахівців можна наробити купу помилок, якщо не підходити до цієї справи серйозно.

Чому розмитнення стало таке популярне?

У цьому питанні велику роль грає ціна транспортного засобу, а також сама вартість розмитнення авто в Україні в 2019 році.
Справа в тому, що в тій же Литві чи Польщі автомобілі в кілька разів дешевше, ніж в Україні. У такому випадку навіть з урахуванням всіх витрат виявляється, що при простій покупці машини в Україні витрачаються суми, які в кілька разів більше.

Майже щороку український уряд вносить певні поправки в процедуру розмитнення. Додаються і прибираються різні податки, з'являються нові платежі і не тільки. Зараз щоб визначити точну суму витрат необхідно враховувати кілька податків, а також попутні витрати, які являють собою, наприклад, транспортування авто.

Згідно з чинним законодавством, приганяти транспортні засоби дозволяється юридичним і фізичним особам. Якщо компанія постійно приганяють автомобілі, то це розцінюється як комерційна діяльність. В результаті при отриманні транспортного засобу людина може самостійно зайнятися розмитненням або ж замовити послугу проходження даної процедури у одного з безлічі компаній. Як показує практика, набагато дешевше самостійно приганяти автомобіль з-за кордону і проходити всі процедури, але на це доводиться витрачати чимало часу і зусиль. До того ж в процесі можуть виникнути певні проблеми з документацією, які спричинять за собою додаткові витрати. Якщо зайвий головний біль не потрібна, то краще скористатися послугами компаній. Щоб визначитися з вибором компанії, краще в декількох місцях розпитати, скільки коштує розмитнення авто в Україні 2019.
Розмитнення авто в Україні 2019 останні новини. Вартість


Вартість розмитнення автомобіля

Перед тим, як купувати автомобіль і приступати до розмитнення, майбутні водії зазвичай намагаються розрахувати всі свої витрати. Справа в тому, що це не так просто, якщо не було вирішено звернутися в спеціалізується компанію. Для початку потрібно врахувати основні податки і збори. Вирахувати все вручну не так вже й просто, а тому простіше використовувати спеціальний калькулятор розмитнення автомобіля в Україні. Ця програма можна легко відшукати в мережі Інтернет. Воно вмить проводить всі розрахунки і видає точну суму вартості розмитнення, в яку входить:

1. Податок на ввезення транспортного засобу. Цей податок не є фіксованим, а тому його величина змінюється в залежності від того, якими технічними характеристиками володіє автомобіль. Найчастіше цей податок становить всього лише 10% від загальної вартості автомобіля. Але існують особливі ситуації, коли величина стягнення може бути більше або навіть менше зазначеного порога. Якщо людина хоче розмитнити велике транспортний засіб з об'ємом двигуна більше п'яти літрів, то для нього величина податку складе близько 20%. Якщо планується розмитнити малолітражку, то тоді доведеться платити близько 6% від вартості автомобіля. Для електромобілів ставка встановлена ​​на рівні 8%. Згодом ставки можуть змінюватися, а тому варто стежити за цим.

2. Акцизний збір також є непостійним стягненням, а тому його розмір змінюється в залежності від певних чинників. На величину акцизного збору впливає літраж двигуна транспортного засобу і вид використовуваного палива. До того ж значення має потужність двигуна і вік транспортного засобу. За останні роки сума акцизу серйозно змінювалася, адже він постійно переглядається. Але зараз справи йдуть так, що за малолітражний автомобіль, який був випущений після 2010 року, доведеться сплатити не більше 100 євро.
3. Останнє стягнення - податок на додану вартість. Він розраховується в залежності від акцизного збору та податку на ввезення і становить 20% від їх загальної суми.


Раніше існувала маса інших податків і зборів, наприклад, спеціальне мито, податок на утилізацію, імпортний збір. Але всі вони були згодом скасовані. Звичайно, влада може придумати і нові податки, але в такому випадку суспільство буде повідомлено про це. Тому залишається тільки стежити за останніми новинами.

Багатьох також цікавить пільгова розмитнення. Справа в тому, що вона все ще доступна водіям, однак пільги не поширюються на транспортні засоби, пригнані з країни, яка є агресором. Ясна річ раніше таке можливістю користувалися жителі західних областей, але зараз ситуація дещо змінилася.

При проведенні розрахунків варто не забувати про те, що можуть бути супутні витрати, які калькулятор ніяк не врахує. Якщо людина вирішила особисто привезти авто і розмитнити його, то також потрібно враховувати витрати на пересування, бензин, їжу і не тільки.

Як знижувалася вартість розмитнення

Якщо правила розмитнення автомобіля в Україні всім зрозумілі, то варто приділити особливу увагу питанню вартості даної процедури.
Справа в тому, що раніше за розмитнення треба було заплатити чималу суму, але дії активістів, а також рішення політиків значно знизили її вартість.

Все почалося з того, що приблизно в 2016 році автомобілісти влаштували кілька акцій протесту. Вони вимагали зниження вартості розмитнення. Спочатку акції ігнорувалися, але з часом вони ситуація змінилася. Зараз поступово приймаються законопроекти, які як раз і націлені на зниження загальної вартості процедури. Правда, справа просувається не так швидко, як хотіли водії. Однак уже ціна розмитнення авто з ЄС становить не 5-6 тисяч євро, а лише кілька сотень або навіть менше.

Однак при ввезенні автомобіля все ж треба звертати увагу на певні нюанси. Значення має екологічний стандарт. Згідно останніх новин, він повинен бути не менше Євро-5. У той же час з початку 2019 року в Європі буде діяти стандарт Євро-7. Також поступово буде здійснюватися перехід на електричні автомобілі. При цьому якщо водії планує продати транспортний засіб протягом наступного року, йому все одно доведеться оплатити розмитнення повністю.
Розмитнення авто в Україні 2019 останні новини. Вартість


Чи можна не вдаватися до розмитнення?

Згідно з чинним законодавством, транспортний засіб може не проходити процедуру розмитнення протягом цілого року.
Водієві просто дозволяється їздити на іноземних номерах. Але по закінченню цього терміну на нього вже будуть накладатися штрафні виплати і обмеження. Завдяки таким умовам по країні їздить маса автомобілів на литовських і польських номерах.

Також часто виникають питання про те, чи можливе скасування розмитнення авто в Україні в 2019 році. Поки ніякої офіційної інформації дотичного цього не було. Більш того, у правоохоронних органів немає можливості контролювати транспортні засоби на іноземних номерах, а тому розмитнення - це обов'язкова до проходження процедура і скасовувати її немає ніякого сенсу.
Розмитнення авто в Україні 2019 останні новини. Вартість
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають