• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять

Довгий час соціальні виплати, а також допомоги від держави залишалися на колишньому рівні, але зараз влада активно переглядає їх розміри і намагається поступово їх збільшувати. Стороною не оминули й дитячі виплати, які обіцяють стати в кілька разів більше. Ось тільки чимало є ще чимало громадян, які не знають, як можна оформити ці виплати і що потрібно для цього зробити. Тому часто виникають питання про те, куди слід звертатися, які потрібні документи, через скільки приходять дитячі гроші після оформлення та чи можуть вони бути анульовані.
Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять


Що це взагалі за виплати?


Дитячі гроші являють собою ряд виплат, які надаються сім'ям, матерям в тій чи іншій ситуації. Нинішня сімейна політика, яка ведеться в Україні, дозволяють жителям країни отримувати такі види допомоги:

Грошові допомоги при вагітності.
Виплати за народження дитини.
Грошові допомоги на дитину, якій ще немає трьох років.
Соціальні виплати матерям, які виховують дитину самостійно.
Допомоги громадян, які вирішили усиновити дитину.


Всі ці види допомоги дозволяють українцем отримувати дитячі виплати певного розміру. Отримані гроші повинні спрямовуватися на забезпечення належних умов проживання для дитини.
Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять


Звернення в інстанцію і подача документів

Перш ніж приступити безпосередньо до оформлення виплат, потрібно розібратися, куди саме слід звертатися.
Матерям або батькам необхідно звертатися в органи соціального захисту за місцем проживання. Однак в деяких випадках, коли батьки офіційно не працевлаштовані, то їм потрібно звертатися до фонду соціального страхування населення.

Далі йде подача документів. Як тільки пакет паперів буде сформований, він передається в органи соціального захисту. Всі документи ретельно перевіряються співробітниками інстанції протягом десяти днів. По закінченню цього терміну людина, що подавав заяву на оформлення допомоги буде сповіщений про рішення інспекторів. Рішення передається у вигляді звичайного телефонного дзвінка або ж письмового повідомлення. Незалежно від того документ з рішенням комісії буде доставлений людині, яка хоче оформити виплати на дитину в 2019 році в Україні згідно з новим законом. Також можна дізнатися статус заявки онлайн на офіційному сайті органів соціального захисту.

Як показує практика, батьки найчастіше отримують відмову через пред'явлення неповного або неправильного пакета документів. В такому випадку припуститися помилки можна дуже просто, а в деяких випадках краще звернутися до фахівців, які допоможуть зібрати всі документи і правильно їх оформити. Перед подачею пакет паперів повинен обов'язково перевірятися. До цього питання краще ставитися з усією серйозністю, щоб потім не довелося подавати заяву повторно.
Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять


Які потрібні документи?

Для початку треба знати, що існують певні тимчасові рамки. Наприклад, звертатися із заявою для оформлення допомоги годі й пізніше, ніж через рік після народження дитини. Для кожної допомоги існують свої терміни. Детальніше про них можна дізнатися у представників органів соціального захисту.

А тепер потрібно докладніше поговорити про те, які потрібні документи для оформлення дитячих грошей в Україні. Крім вже згаданої заяви, пакет паперів повинен містити:

Ксерокопію документів людини, на якого буде оформлятися допомогу. Батьку чи матері дитини необхідно надати ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду.
Свідоцтво про шлюб або ж свідоцтво про розлучення.
Довідка або документ, де вказується місце прописки людини, який в подальшому буде отримувати грошові кошти.
Відповідну виписку з реєстру про те, що дитина офіційно з'явився на світло.
Реквізити людини, який буде отримувати допомогу. Це може бути простий рахунок в банку, куди саме і будуть щомісяця зараховуватися гроші.


Крім того, нерідко будуть підвищувати дитячу допомогу. Влада постановила, що допомоги будуть регулярно переглядатися, а тому з часом їх величина лише зросте.

Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять


Коли влада може анулювати допомогу?

Перш ніж розбиратися, коли прийдуть дитячі гроші 2019 Україна, потрібно знати про всі випадки, коли ці виплати можуть бути анульовані. Отже, гроші не будуть виплачуватися в наступних випадках:

Якщо батьки дитини витрачають отримані від держави гроші не за призначенням. Зазвичай це відбувається у випадках, коли дитина недостатньо забезпечується батьками для нормального психічного і фізичного розвитку. Тоді спеціальна комісія приймає рішення про скасування виплат. Мінімальний термін, через який можна повторно подавати заяву на оформлення становить лише три місяці, але точний термін встановлюється в індивідуальному порядку.
Коли батько, на якого була оформлена допомогу від держави, було вирішено батьківських прав. Зазвичай таке рішення приймається судом внаслідок звернення представників органів захисту дітей. Зазвичай позбавляють батьківських прав відразу батька і матір, а тому надалі утриманням дитини буде займатися держава, якщо ніхто з близьких родичів не захоче оформити опікунство.
Коли батьки позбавляються волі на будь-який термін. Тоді дитина, як правило, відправляється в дитячий будинок, але родичам дозволяється оформляти опікунство.
Якщо дитина гине. У таких випадках можуть також порушуватися кримінальні справи, якщо органи соціального захисту виявлять неправомірні дії з боку батьків.
Якщо співробітники органів соціального захисту виявляють, що надані їм дані є помилковими.
Коли виявляється будь-яке шахрайство, в результаті якого людина отримує кілька виплат від держави на одну дитину.


Потрібно знати, що представники служб ще з 2015 року мають повне право на контроль сімей, які отримують допомогу від держави. Уповноважені інспектори можуть влаштовувати перевірки майже в будь-який час. Вони можуть перевіряти не тільки те, куди йдуть гроші, а й реальне матеріальне становище сім'ї, в якому стані знаходиться дитина, не фіктивні документи. Будь-які порушення можуть призвести до втрати виплат. До того ж батьки дитини зобов'язуються подавати будь-яку інформацію щодо змін у складі сім'ї, змін заробітних плат, окладів і не тільки.

Внаслідок виявлених порушень кошти будуть вилучатися згідно з державним законодавством і рішенням суду. При цьому можуть бути накладені додаткові штрафні санкції.

Порядок виплат соціальної допомоги

А ось тепер потрібно докладніше розібратися в тому, коли дадуть дитячі та як нараховується допомога.
Тут потрібно уточнити, що кожен вид грошових нарахувань має різні терміни виплати. Наприклад, батьки, яким держава ще не виплатило одноразову допомогу за народження дитини, не повинні особливо хвилюватися, адже зазвичай виплати приходять протягом двох або навіть трьох місяців.

Якщо трапилося так, що сім'я раптом переїхала в інше місто або змінила вулицю, то в органи соціального захисту необхідно обов'язково передати відповідну інформацію. Тільки після цього кошти будуть нараховуватися вже відповідно до нового адресою.

Також часто виникають питання щодо того, як дізнатися коли прийдуть дитячі гроші, якщо вони не були призначені з вини самого одержувача. Детальніше про це можна дізнатися в самих органах захисту за місцем проживання. Але найчастіше там відповідають, що гроші починають приходити по закінченню як мінімум трьох місяців з моменту подачі заяви. Але якщо якісь проблеми з'явилися через помилки співробітників служби, то гроші можуть нараховуватися без якихось затримок і перенесень, все буде приходити вчасно.

Проходження процедури онлайн

Насправді досить часто українці цікавляться, як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році віддалено.
Справа в тому, що зараз далеко не у кожного вистачає часу на відвідування різних інстанцій і стояння в чергах. Саме тому була спеціально розроблена система, яка дозволяє проходити процедуру оформлення онлайн. Вона доступна з будь-якого пристрою, а тому тепер виплати можна оформити, перебуваючи навіть вдома або в офісі. Для цього треба лише відвідати офіційний сайт Міністерства соціальної політики і заповнити відповідну форму. Ось тільки це задоволення не безкоштовне. В сумі доведеться заплатити приблизно 100 гривень або трохи більше. Але це ідеальна можливість заощадити власний час за такі гроші.
Як оформити дитячі гроші в Україні в 2019 році. Коли приходять
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають