• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини

Не обходиться ні на одному підприємстві і ні в одному закладі, установі або організації без такого фахівця, як бухгалтер. Саме ці фахівці здійснюють управління і розподіл основних грошових потоків установи, стежать за нарахуванням заробітних плат іншим працівникам. Клопіткою і дуже відповідальною виявляється ця робота, адже порахувати потрібно все до копійки. Звичайно, багатьох представників цієї професії цікавить: коли бухгалтерам підвищать зарплату в Україні.
Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини


Скільки отримує бухгалтер?

Варто сказати, що оклад бухгалтера може дуже істотно відрізнятися на різних підприємствах і в установах. Як правило, в приватних компаніях такі працівники дуже цінуються, тому отримують мінімум 8000 гривень. Зарплата головного бухгалтера в Україні, звичайно, ще більше. На багатьох великих корпораціях цей фахівець отримує від 9-10 тисяч гривень на місяць. Ті ж бухгалтери, яким доводиться також бути представником власника підприємства в податковій інспекції, можуть розраховувати, як мінімум, на 15-18 тисяч гривень на місяць.

Що ж стосується державних установ, то перспектива тут не така райдужна. Середній оклад працівника бухгалтерії 5-6 років. Оскільки керівник відділу в державній установі повинен виконувати не тільки свою ділянку роботи, але також нести відповідальність за розподіл завдань між рядовими бухгалтерами, а також відповідає за якість роботи всього відділу, то отримує він в бюджетній установі приблизно на 1-1,5 тисячі гривень більше , ніж рядовий співробітник віділу.
Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини


Чого чекати в 2019 році?

Як дають зрозуміти останні новини і офіційні документи уряду, підвищення зарплати бухгалтерам в Україні 2019 обов'язково відбудеться. І справа тут не тільки в самих фахівцях бухгалтерського відділу, але в зміні схеми нарахування заробітних плат. Як відомо, для визначення оптимального окладу для працівників різного рівня і професій державою вводиться тарифна сітка. У ній вказані різні розряди (від 1-го до 25-ти), а також коефіцієнти, що відповідають кожному розряду. Від того, яким буде найменший, тобто 1-й, розряд залежить заробітна плата і всіх інших. Чим складніше і відповідальніше є робота людини, тим, відповідно, більший розряд присвоюється.

Тарифна сітка дозволяє розрахувати, на яку заробітну плату зможе розраховувати той чи інший фахівець в 2019 році.

Бухгалтерам, як стає відомо від чиновників, присвоюється в тарифній сітці 7-й розряд. При цьому не має значення, яку освіту у працівника, і який у нього стаж. Тобто завдяки розрядами можна виділити самі посади.

Для сьомого розряду з 01.01.2019 пропонується коефіцієнт 1,54. Мінімальна ставка для фахівців першого розряду буде з січня 2019 го року становитиме тисячі дев'ятсот двадцять одна гривні. Таким чином, обчислити оклад бухгалтера можна за схемою:

1921 × 1,54 = 2958 грн.


З 2020 го року, як обіцяють чиновники, мінімальний оклад становитиме 2073 гривні, а для бухгалтерів, відповідно, 3192 грівні.
Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини

Зарплата бухгалтера

Варто сказати, що суха ставка не тотожна поняттю заробітної плати. Це тільки той грошовий мінімум, який обов'язково нараховується працівнику. Крім цього, в загальну зарплату також варто додати і деякі інші частини.

Премії. Такі можуть нараховуватися бухгалтерам в кінці року за умови, що відділ працював успішно і пройшов всі перевірки. Також премії можуть нараховуватися за успішну роботу кварталу і, відповідно, успішне складання квартальної документації. Іноді бухгалтерам налічують, так звані, разові премії. У більшості випадків це пов'язано з днем ​​бухгалтера або днем ​​установи, галузі.
Доплати. Такі стосуються заслуг безпосередньо окремої особистості. Їх нараховують, наприклад, за понаднормову роботу, виконання своїх обов'язків у святкові або вихідні дні. Доплати гарантуються також кожному працевлаштованому офіційно особі, якщо з певних причин на мінімальну заробітну плату протягом місяця йому не вдалося заробити.
Надбавки. Можуть нараховуватися за виконання бухгалтером додаткового обсягу роботи, тимчасову заміну іншого працівника, стаж тощо.


Додатково до заробітної плати також додаються відпускні або лікарняні, якщо такі мали місце протягом останнього місяця.

Індексація

Останні новини в індексації зарплати бухгалтерам в Україні в 2019 році не вказують на конкретні цифри.
Дізнатися їх можна буде вже на початку 2019 го року. Цей показник безпосередньо залежить від рівня інфляції. Оскільки уряд активно бореться з цим негативним економічним явищем, то зрозуміло, що і рівень індексації, швидше за все, не буде таким високим в 2019-му році, як в минулому.

Чи буде скорочення?

Не менш цікавим і актуальним для працівників бюджетної сфери залишається питання чи буде скорочення бухгалтерів в 2019 році в Україні. З огляду на започатковані ще в 2018-му році зміни, можна припустити, що в 2019-м продовжаться скорочення тих бухгалтерів, які зараз зайняті в системі освіти. На зміну будуть створюватися так звані центри обліку. Це будуть штати фахівців, які будуть здійснювати фінансове управління відразу великою кількістю бюджетних освітніх установ. Таким чином, центри обліку будуть об'єднувати школи, садочки кількох районів відразу.

Що ж стосується скорочення бухгалтерського обліку в сфері медицини, то про нього взагалі мови йти не може. Навпаки, фахівців цього напрямку в міських поліклініках потрібно буде більше. Це пов'язано з більшою самостійністю медичних центрів.
Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини

У приватних компаніях власники самостійно приймають рішення про те скорочувати фахівців відділу чи ні. Звичайно, це безпосередньо залежить від розвитку бізнесу.

Зарплата бухгалтера за кордоном

Для того, щоб об'єктивно оцінити рівень заробітної плати бухгалтера в Україні слід вказати також на суми, які отримують середньостатистичні фахівці цього напрямку в зарубіжних країнах:

Польща - від 900 євро;
Чехія - від 1000 євро;
Португалія - ​​від 1100 євро;
Ізраїль - від 2400 євро;
Німеччина - 2333 євро;
Ірландія - 1600 євро;
ОАЕ - вiд 2800 євро;
Франція - від 2068 євро.
Чи буде підвищення зарплати бухгалтера в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають