• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини

Саме з 2014 року в державі почалися вкрай важкі часи. Тоді сталися не тільки державний переворот, але і країна втратила Крим, а Росія почала свої напади на Донбас. Згодом всі ці проблеми збільшувалися і ситуація в Україні загострювалася. Зараз же весь світ стежить за тим, як йдуть справи українців, що їм доводиться переживати. Часто в мережі аналітики і експерти висловлюються про те, чи закінчиться війна на Україні в 2019 році. Але всі сходяться на тому, що поки що передумов для завершення братовбивчої війни немає. Українці вже не соромляться відкрито називати конфлікт війною, адже звільняти землі від терористів протягом довгих років не можна.
Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини


Як впливають бойові дії на життя українців?


Передбачення, коли закінчиться конфлікт на Донбасі, часто вселяє в простих жителів надію на світле майбутнє. Насправді ця тривала війна робить негативний вплив не тільки на жителів окупованих територій, а й всю Україну. Негативний вплив поширюється на геополітичну складову, а також на економіку держави, просте життя українців. Багато людей втратили свою роботу і будинок, від чого були змушені переїхати в інші регіони України, щоб почати нове життя там. Є й ті, хто залишився жити на сході країни, адже іншого виходу просто не було. Вони живуть у вкрай поганих умовах. Треба хоча б згадати те, що протягом довгого часу на сході спостерігалися серйозні проблеми зі стільниковим зв'язком. Час від часу пошкоджуються кабелю зв'язку, а тому прості громадяни просто не можуть зв'язатися зі своїми рідними та близькими протягом довгих днів. Це вже не просто невеликий локальний конфлікт, зараз в нього втягнуті багато інших країн.

Часто про розвиток відносин між державами і момент закінчення бойових дій висловлюються політики, чиновники, політологи, і інші експерти. Є навіть безліч пророцтв і пророкувань від екстрасенсів, ясновидців і астрологів. При цьому різні пророки і ясновидці мають більший кредит довіри, ніж українські політики і чиновники. Але всі останні новини про те, коли закінчиться війна на Україні, не дають бажаних точних відповідей. Прості громадяни вивчають їх для того щоб скласти приблизне уявлення про те, що трапиться протягом наступних декількох років, що зміниться і до чого потрібно бути готовим.

Пророцтва, віщування, прогнози

Ще з подій 2014 року експерти і люди, що володіють надприродними здібностями, публікували свої прогнози та передбачення. Всі вони описували різні варіанти перебігу подій, і поки жоден прогноз не виправдався повністю. Нинішні прогнози і слова експертів теж викликають чимало запитань. З цього можна зробити висновок, що військовий конфлікт буде тривати ще кілька років, а насущні українські проблеми нікуди не подінуться, з ними доведеться боротися.

Політиків прекрасно характеризують вкрай оптимістичні прогнози, ніж закінчиться війна на Україні, які вони роблять майже щомісяця. Вони розповідають, що інфляцію вдасться здолати вже дуже скоро, а в державі спостерігатиметься високий економічний ріст. Але інфляція все ще плаває на рівні 10-12%, а економічне зростання занадто малий для прогресивних змін. Але з приводу конфлікту вони говорять різні речі. Деякі вважають, що війна розгориться з новою силою і з часом вона навіть знайде гуманітарний характер, а інші кажуть, що все повинно закінчитися вже через півроку.

Військові наполягають на тому, що збройне протистояння завершиться приблизно в середині або до кінця 2019 року. Але ніяких подробиць вони не розкривають. Невідомо, чому були визначені саме такі терміни, але часто військові стверджують, що 5 років 0 це вкрай великий термін і пора з цією війною закінчувати, звільняючи Донбас від військ противника.
Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини


Застереження від Павла Глоби

Свій прогноз щодо закінчення війни зробив відомий російський астролог Павло Глоба. Він вважає, що наступ світу відбудеться тільки після 2020 року, але ніяк не в 2019 році. Також він застерігає, що 2014 рік був далеко не найгіршим. Україна може опинитися в жахливій ситуації, якщо зробить один неправильний крок. Величезна кількість бід доведеться саме на 2019 рік. Це будуть дійсно важкі часи, які треба просто пережити. В цей час буде зростати загальне невдоволення жителів країни бідністю, діями влади, інфляцією і іншими речами. Тоді можуть почати масові акції, протести, пікети. Якщо не почнеться діалог між владою і народом, то трапиться чергова революція, яка занурить України в пучину хаосу. Велику роль зіграють ЗМІ, які тільки і женуться за гучними заголовками. Пропаганда буде набирати обертів, але люди зможуть вчасно схаменутися. Не можна допускати розрухи національного масштабу.

Що кажуть інші провісники?

Навіть передбачення ясновидців, коли закінчиться війна в 2019 або в 2020 році не дають точних відповідей.
А тому залишається тільки вивчати різні прогнози і пророцтва, зіставляючи їх з нинішнім і майбутнім.

Олена Зелібора - відомий екстрасенс і вона не раз заявляла про те, що як тільки влада і люди зрозуміють безглуздість цього конфлікту, він буде остаточно завершений. До того момент простими людьми і військовими управлятимуть як звичайними маріонетками для досягнення певної мети. Політики не будуть навіть звертати уваги на число жертв. Це може привести до чергової революції, яка точно стане останньою. Всі зміни дозволять країні розвиватися по-новому і домогтися успіху на міжнародній арені.
Популярний в народі астролог Михайло Левін теж висловився про те, що чекає Донецьк в 2019 році. Він каже, що війна триватиме ще кілька років. Ці роки стануть для України справжнім потрясінням, але по закінченню конфлікту країну чекають позитивні зміни і велике майбутнє. Потрібно просто розібратися в своїх помилках і встати на шлях виправлення.
Олена Курилова славиться своїм незвичайним прогнозом, через якого було складено безліч жартів в мережі. Вона стверджувала, що за часів духовного і економічного занепаду прийде жінка, якій буде під силу налагодити всі справи. Тут варто згадати про Юлію Тимошенко. Зараз велика частина жителів України хотіла б бачити її в якості президента країни. Можливо, так і станеться, а справи країни йтимуть на порядок краще. Решті ж політикам доведеться несолодко. Їм залишиться тільки покинути державу, а їх майно буде повністю конфісковано. Але це далеко не всі пророцтва про те, коли закінчиться війна в Україні 2019 від екстрасенсів.

Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини


Яку інформацію можна відшукати в новинній стрічці?

Останні новини про війну на Україні постійно підігрівають інтерес до конфлікту у простих громадян.
У новинній стрічці мало не щогодини з'являються нові записи про те, що відбувається на сході держави. Преса публікує інформацію про те, скільки загинуло людей, скільки було поранено, як змінюється лінія фронту, чи були нові обстріли. Також друковані видання часто закликають небайдужих допомогти захисникам України, звернувшись до волонтерів. Передавати можна медикаменти, їжу, навіть спорядження, одяг і всякі дрібниці. З плином часу ситуація на лінії фронту розжарюється, а бої стають запеклішою. Найчастіше можна знайти подібні новини:

Російські війська ведуть розвідувальні операції з метою виявлення позицій українських військ. Іноді українці виловлюють розвідників противника і проводять допити. Але все частіше розвідувальна діяльність ведеться за допомогою безпілотних апаратів, які роблять фотографії місцевості в нічний час. Вночі безпілотники вкрай складно виявити, а збити виходить тільки зрідка.
У новинах миготять публікації про те, що на території ДНР і ЛНР спостерігаються проблеми зі стільниковим зв'язком. Компанія Київстар давно втратила свого обладнання, оскільки воно було захоплене окупантами, а тому вона не веде діяльність в цих областях. Схожа історія трапилася і з компанією Лайф. Поки тільки Водафон забезпечує зв'язком Донбас, але недавно був пошкоджений кабель, і зв'язок зник надовго. Є й місцеві альтернативні оператори стільникового зв'язку, але їх обладнання часто виходить з ладу через великої кількості абонентів, що обслуговуються.
Іноді можна зустріти міркування про те, що скоро почнеться повномасштабна війна, адже агресор постійно стягує до українських кордонів свої війська. Тому серед цивільного населення влаштовуються спеціальні навчання, які покликані показати, як саме потрібно діяти в екстрених ситуаціях.
Також публікуються підсумки дня, в яких розповідається про ситуацію на певній території, що там змінилося за добу і чого чекати найближчим часом.


Чи чекати початку чергового світового протистояння?

Не припиняються розмови про те, якими є передбачення про Донбас і про те, чи буде відкритий напад російських військ.
Думки експертів щодо цього питання розходяться. Деякі кажуть, що реальна війна точно не почнеться, це буде лише гри в диверсантів. Інші думають, що незабаром взагалі будуть відновлені торгові і партнерські угоди, в результаті чого Росія і Україна знову будуть друзями. Треті ж думають, що Росія не дарма стягує війська до кордонів і скоро відбудеться вторгнення.

Військові експерти вважають, що плачевна економічна ситуація в Україні не дозволить брати участь в повномасштабну війну, адже на це просто не вистачить грошей. Правда, у Росії більше фінансових можливостей, але вона теж знаходиться в кризовій ситуації. Що стосується появи нової техніки на лінії фронту, то українські політики радять не турбуватися з цієї причини. Справа в тому, що ця техніка знаходиться тут вже давно, вона просто змінює місце дислокації, а це не створює жодної загрози. Збільшення чисельності особового складу поки не передбачається. Виходить, досить складно сказати, чи буде війна Росія-Україна.

Відомий журналіст Марк Фішер закликає якомога менше вірити новинним публікацій. Він каже, що найчастіше публікуються саме ті новини, які повинні привернути увагу людей до друкованого видання, новинному ресурсу. Тому досить часто зустрічаються брехливі статті, які всіляко обманюють простих громадян. Подібні заяви вже неодноразово робили і інші відомі журналісти.

Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини


Слова Ванги

Кілька разів висловлювали свою думку ясновидці, пророки і екстрасенси про те, коли закінчиться військовий конфлікт в Україні. Подібні віщування позбавлені бажаної конкретики, але вони дозволяють скласти певне бачення того, що дуже скоро чекає український народ. Своїм баченням одного разу поділилася відома Ванга. Болгарська цілителька Вона говорила, що братовбивча війна буде продовжувати досить довго, але вона не стане причиною початку війни світових масштабів. Обидва народи вважають, що поруч з ними оселився справжній ворог. Але з часом люди зможуть докопатися до істини і побачать, що насправді поруч живе важливий союзник. Тоді між країнами запанує мир і буде створений новий міцний союз. Очікується, що кінець війни в Україні буде несподіваним для всіх.
Чи закінчиться війна в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають