• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Чи буде підвищення зарплати поліції в Україні в 2019 році останні новини

Не так давно грошове забезпечення представників поліції було настільки маленьким, що це призводило до серйозного дефіциту співробітників і високому рівню корупції. Реформа цієї галузі призвела до того, що була реорганізована вся поліцейська система, співробітники отримали трохи збільшені латки, було оновлено обладнання, шляхом відкритого і доступного для кожного прийому на роботу була вирішена проблема кадрів. Правда, деякі нововведення виявилися безглуздими і були погано сприйняті громадськість. Зараз знову обговорюється підвищення зарплати поліцейському в Україні, адже грошове забезпечення все ще знаходиться на низькому рівні. А корупція так нікуди і не ділась.
Чи буде підвищення зарплати поліції в Україні в 2019 році останні новини

Формування зарплати поліцейського

Для всіх представників Міністерства внутрішніх справ було встановлено однаковий алгоритм формування зарплати. Виходить, що прибуток поліцейського складається з:

Окладу - найголовніша сума, яка встановлюється відповідно до рангу поліцейського. Саме ця частина підпадає під індексацію.
Надбавки до зарплати за звання. Звання може даватися за вислугу років або за досягнення в службі, особливу діяльність.
Надбавок за вислугу років. Досвідчені фахівці, які прослужили в сфері досить довго все ще залишаються більш цінними кадрами, тому вони можуть розраховувати на підвищену зарплату.
Надбавка за займану посаду. Робота людини визначається саме посадою, а тому вона відіграє велику роль.
Надбавок за ведення роботи в небезпечних для життя умовах, роботу з секретними документами і не тільки.
Інших доплат (преміальні виплати, нагороди, допомоги, виплати за понаднормову роботу).


Основною частиною заробітної плати поліцейського є оклад, а від інших пунктів вже залежить підсумкова одержувана співробітником цифра.

Також раніше обговорювалася скасування індексації. В умовах економічної кризи індексація є ефективним інструментом для поповнення реального розміру заробітної плати. Індексація дозволяє змінювати грошове забезпечення з урахуванням зростання цін на товари і послуги. Як свідчать останні новини про індексацію зарплати поліції України в 2019 році, ця процедура буде проводитися й надалі, адже в країні до цих пір залишається занадто великий рівень інфляції.
Чи буде підвищення зарплати поліції в Україні в 2019 році останні новини


Коли чекати підвищення?

Дуже часто виникають питання щодо того, коли поліції підвищать зарплату в Україні. Представники Міністерства внутрішніх справ поки не надають офіційну інформацію з цього приводу, а тому дата підвищення - це загадка для кожного поліцейського. Також не були озвучені навіть приблизні цифри, на які збільшиться заробітна плата. Представники МВС посилаються на нестабільну економічну ситуацію і на те, що поки незрозуміло, скільки грошей буде виділено урядом на галузь. Однак підвищення обов'язково буде.

Як буде далі розвиватися служба?

На впровадження реформи вже було витрачено близько 30 мільярдів доларів, але поки були реалізовані далеко не всі зміни.
Велика частина грошей витрачається на оновлення автопарку. Постійно закуповуються нові машини, ремонтується старе обладнання. Також гроші йдуть на навчання персоналу. Планується, що поліцейські будуть постійно проходити курси підвищення кваліфікації, навчатися психології. Це дозволить їм більш ефективно справлятися зі своєю роботою і поставленими завданнями. Обов'язковою стане переатестація, адже вона дозволить очистити ряди поліцейських від старих співробітників, які тільки і можуть брати хабарі. У службі залишаться тільки хороші і гідні, досвідчені фахівці. Поряд з тим буде постійно збільшуватися зарплата патрульних поліцейських і представників різних відділів.

Якого підвищення варто чекати?

Поки що заробітна плата патрульний поліцейський досягає 8000 гривень. Глава Національної поліції зазначив, що не може обіцяти різкого підвищення зарплати найближчим часом, адже існуючий фонд латки не дає це зробити. Але підвищення обов'язково трапиться. На жаль, представники МВС не говорили точних цифр. Однак відомо, що незабаром мінімальна заробітна плата поліцейського має зрости до 10 тисяч гривень. Це дозволить успішно працювати в службі новачкам, а також виконання ними всіх робочих завдань. Але якщо враховувати різноманітні надбавки, то зарплата співробітників Національної поліції України 2019 може досягати 15-20 тисяч гривень.

Хороший метод боротьби з корупцією

У цій сфері корупція рівень корупції завжди був одним з найбільш високих. Поліцейські брали хабарі мало не кожен день.
Це, перш за все, було викликано низькими заробітними платами, які не дозволяли нормально жити в умовах економічної кризи і постійного зростання цін на товари і послуги.

Корупція в поліції - це серйозна проблема, яка безпосередньо впливає на ефективність служби. Нерідко завдяки грошам злочинці і порушники легко виявлялися на волі. Тому підвищення заробітних плат співробітникам поліції - це все ще основний метод боротьби з корупційними проявами. Поряд з тим проводитимуться постійні перевірки та переатестація співробітників. Все це повинно привести до підвищення якості роботи поліцейських.
Чи буде підвищення зарплати поліції в Україні в 2019 році останні новини


Чи буде скорочення штату?

Скорочення поліції в 2019 році в Україні - це лише вигадка ЗМІ. Як уже згадувалося раніше, в службі спостерігається серйозна нестача кадрів, з якою потрібно боротися. Скорочення штату буде проводитися лише шляхом переатестації, яка визначить, чи може той чи інший співробітник продовжувати працювати і успішно справлятися зі своїми обов'язками, чи володіє н усіма необхідними знаннями та навичками. Ті, хто просто просиджує штани, будуть негайно звільнені. Але представники МВС наполягають на тому, що на вільне наразі місце швидко знайдуться бажаючі. Тому переживати за скорочення не варто.
Чи буде підвищення зарплати поліції в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають