• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2019

Ім'я людини є своєрідним звуковим кодом його особистості. З давніх-давен до його вибору підходили дуже серйозно і відповідально, особливо це стосувалося представників сильної половини людства, які вважалися продовжувачами роду. Жіночі імена вибиралися насамперед за принципом благозвучності, вони повинні були підкреслити чуттєву природу, внутрішню і зовнішню красу своїх носіїв. Традиції і мода міняються, проте більшість найкрасивіших імен для дівчаток популярні на всі часи.
Мелодійність і краса звучання, походження і значення, поєднання з по батькові та збіги з датами церковного календаря - ось ті критерії, якими керуються батьки при виборі імені для дитини. Вважається, що воно здатне визначити характер і майбутнє життя людини, впливати на стан його енергетики. Ім'я часто сприймається як несвідомо закладається батьками програма долі. Воно може гармонізувати людини, позитивно впливати на формування його звичок і характеру, а може і ускладнити реалізацію особистості. Ім'я підсилює або полегшує родові програми, саме тому не радять називати дитину на честь померлого родича, тим більше трагічно загиблого або пішовшого з життя раніше сроку.

Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2019


Будь-яке ім'я викликає асоціації та емоції, які сприймаються самим носієм і оточуючими людьми на підсвідомому рівні.
Вважається, що похідні від чоловічих імен Олександра і Євгенія наділяють дівчаток сильним характером з чоловічими рисами. Вікторія і Діана, богині перемоги і полювання, надають будь-якій жінці додаткове завзятість, віру в себе і формують бійцівський характер.
Одним з найбільш поширених в Європі в середині і наприкінці минулого століття було ім'я Анна і його варіанти Анаіс, Ані, Анетта, Ганна, Ханна, Енн і інші. У 2019 до найпопулярніших імен дівчаток на території Росії і країн-сусідів відносять Анастасію, Софію та Марію. Наступними в списку йдуть Вікторія, Дар'я, Єва, Поліна і Евеліна. Як і раніше дуже затребувані Олександра, Ангеліна, Вікторія і Єлизавета. Релігійні уподобання батьків позначаються у виборі Троянди, Рут, Сари і Соломії. Давньоєврейське за походженням ім'я Єва давно стало міжнародним, не несе в собі яскраво виражених національних рис і в останні роки знаходиться на піку популярності.
Імена Владлена, Декабріна, Ноябрина і Октябрина пішли в далеке минуле разом з революційними подіями початку ХХ століття. Однак традиція називати дівчаток по місяцю народження або через мелодійного звучання залишилася. Тому, як і раніше великий попит мають імена Березня, Джулія (похідне від «липень») і Ейпріл (квітень).

Найкрасивіші імена для дівчаток в 2019 році

Традиції билин, епосів і російських казок на багато століть визначили популярність імен Алена, Варвара, Ольга і Ярослава. Мода останніх десятиліть пояснює вибір в сторону давньослов'янських традицій у вигляді Болеслави, Владислави, Горислава, Добрава, Злати, Любави, Мстислава і Мирослави, Руслани та насолода. Старовинні імена пестять слух своєю милозвучністю і розумінням сенсу, закладеного в момент творення слів. В уяві наших предків володарка будь-якого «говорить» імені буде не тільки славна чим-небудь, а й мила, якщо її величали Мілані, молода і завзята, якщо її звали Младой.
До популярних останнім роки давньоруським іменах відносять Варвару, Дарину (Дарину), Таїсію, Уляну, Устину і Текле. Вибір цих імен вписується в основні тенденції життя нашого суспільства - поворот в сторону вивчення давньої історії, культури та народних традіцій.

Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2019


Найкрасивіші зарубіжні імена для дівчаток

Вибір батьків часто пояснюється бажанням назвати дитину незвичайним для слуху і місцевих традицій ім'ям, яким називають дівчаток за кордоном. Його власниця з маленьких років привертає до себе підвищену увагу, коли оточуючі дізнаються, що її звуть Віолетта, Інга або Мадлен. Екзотичність звучання і бажання бути оригінальними часто змушує носії імені Поліна змінити його на більш оригінальні Пауліна, Павлина або Паола, Ліля - на Ліліана, Інна - на Інеса.
Не менш екстравагантно для східних слов'ян звучать Аделаїда, Тріада, Сабіна, Амелія, Хлоя або Глорія. Називаючи дівчинку настільки екзотично, її близькі повинні бути готові до того, що в майбутньому при зверненні до неї додаватимуть по батькові, тому Данута Іванівна або Ельвіра Федорівна стануть різати слух своєї немилозвучними.

При виборі незвичного дівочого імені батьки часто керуються світовою популярністю сучасних зірок театру, кіно або літературних героїнь. Так, дитину називають Ніколь або Анжеліна, маючи на увазі голлівудських актрис Кідман і Джолі, Адель або Сандрою в честь відомих поп-співачок, і Ірен як одну з головних героїнь роману Д. Голсуорсі «Сага про Форсайтів».
Кілька десятиліть тому було модно назвати дівчаток Аліса, Вероніка, Ілона, Карина, Кароліна, Сусанна, Регіна, Евеліна і Еммамі. Після шаленої популярності в Радянському союзі французьких фільмів і книг про красуню Анжеліку новонароджених масово назвали в честь цієї «маркізи ангелів» Зараз більшість раніше запозичених імен сприймаються буденно і звично, тому що в якийсь момент стали досить поширеними. Все ще екзотично звучать для східних слов'ян Глорія, Вів'єн, Домініка, Ліліан, Олівія і Урсула, проте вибір в їх сторону батьки новонароджених роблять не дуже часто.
З усіх мов французький - один з найбільш милозвучних, він славиться своєю співучістю і романтичної спрямованістю. Це пояснює популярність таких жіночих імен, як Беатриса, Вівіан, Габріела, Жаклін, Інеса і Шарлотта. Італійський подарував світові і зробив популярними імена, більшість з яких сприймаються зараз як міжнародні: Адріана, Беатріче (Беатрісси), Джульєтта, Ніколетта, Симона, Сусанна і Франческа.
Бажання назвати дівчинку іноземним ім'ям можна пояснити тим, що в сучасному світі відбувається постійна міграція населення, кордони безлічі держав давно відкриті для навчання і проживання на їх території громадян інших країн, культур і віросповідань. Ім'я людини за кордоном буде набагато простіше запам'ятати і вимовляти місцевим жителям, якщо його звучання і написання матиме більш універсальний характер. До таких імен відносять Амелія, Джулія і Джудіт, Кімберлі (в скороченні Кім), Памела (Пам), Сюзанна (Сьюзі).Щасливі імена для дівчаток в 2019 році

Удача і життєвий успіх залежать від маси факторів: особистих якостей, інтуїції, віри в себе і власні сили, явною і незримою підтримки близьких, усього роду і, звичайно, імені людини. Деякі батьки намагаються за допомогою нумерології обчислити оптимальну комбінацію букв в щасливому імені для дитини. Інші вважають, що народжених в зимову пору року дітей, щоб згладити їх можливі суворість і холоднокровність, треба називати мелодійними, теплими і жіночними іменами - Анісія, Зоя, Кіра, Клавдія, Меланія і Яна. «Літніх» дітей намагаються навпаки назвати так, щоб охолодити їх внутрішній запал, наділити старанністю і цілеспрямованістю, роблячи вибір на сторону Анни, Єлизавети, Євдокії і Тетяни.
Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2019

Наймоднішими іменами для дівчаток в 2019 році є що відображають національний колорит Бажена, Добрава, Любава, Мілана, Міліца, Славяна і Сніжана, а до популярних іноземним відносять Жасмин і її варіант Ясмін, Сабіну, Лауру, Ніку, Олівію і Хлою. Всі батьки беруть на себе більшу відповідальність при виборі для дитини імені. На допомогу їм приходить знання його значення, власна інтуїція і проходження загальновизнаних національних і релігійних традицій.
Найкрасивіші і популярні імена для дівчаток 2019
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають