• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Розмитнення мото в Україні в 2019 році. Калькулятор

Автомобілісти вже давно користуються тим, що істотно був знижений акцизний збір при розмитненні, а сама процедура стала набагато дешевше. Але любителів мототранспорту теж цікавить питання про вартість розмитнення, адже зараз купувати автотранспорт за кордоном набагато вигідніше і зручніше. Ось чому мотолюбителів цікавиться, скільки буде коштувати розмитнити мотоцикл в Україні 2019 і як можна розрахувати величину майбутніх витрат.

Відразу варто сказати, що зміна величини акцизного збору ніяк не торкнулося мототехніки і багатьох інших видів транспорту. Збір був зменшений лише для легкових автомобілів, що належать у зовсім іншій категорії. Ось тільки засмучуватися через це не варто, тому що якщо взяти до уваги те, які нині обсяги двигунів у мототранспорту, то платежі виходять не такими вже й великими.
Розмитнення мото в Україні в 2019 році. Калькулятор

Платежі при розмитненні

Для початку варто згадати, що для більшості видів мототранспорту акцизний збір становить всього лише 0,062 євро за кубічний сантиметр об'єму двигуна. Якщо провести невеликі розрахунки, то можна виявити, що не тільки за мопед, а й за справжній спортивний мотоцикл доведеться заплатити не так вже й багато, хоч і різниця між ними суттєва. До того ж для мотоциклів немає ніяких вікових рамок і розділень. Виходить, що на вартість розмитнення не впливатиме вік транспортного засобу.

В цілому, процедурі розмитнення мотоцикла будуть супроводжувати кілька платежів і зборів в точності, як і при розмитненні автомобільного транспорту. Доведеться сплатити мито, вже згаданий акцизний збір, а також податок на додану вартість. Але ще доведеться платити за реєстрацію транспортного засобу, за проходження комісії і сертифікацію. Грошей коштує навіть транспортування мотоцикла з-за кордону, а тому це все треба обов'язково враховувати.
Розмитнення мото в Україні в 2019 році. Калькулятор


Як вирахувати приблизну суму грошових витрат?

Кожному, хто приблизно хоче вирахувати ціну придбання мотоцикла і його оформлення, обов'язково стане в нагоді калькулятор розтаможка мото в Україні в 2019 році. Як показує практика, вручну вираховувати все вкрай незручно і можна легко наробити помилок. Справа в тому, що не у кожної людини є можливість звернутися до оцінювача за інформацією. Також потрібен доступ до специфічного акцизного таблицями. Необхідно розрахувати податок на додану вартість, який складе 20% від вже отриманої суми. У цьому всім можна легко заплутатися, а невірна сума може легко збити з пантелику.

Ось тому краще надати всі розрахунки сервісу, який вмить видасть приблизну вартість розмитнення. Єдина проблема калькулятора полягає в тому, що він не враховує попутні витрати, начебто витрат на транспортування мотоцикла з іншої країни. А тому такі речі доведеться враховувати вже самому. Однак калькулятор все одно є більш точним інструментом, який допоможе приблизно визначити, скільки ж насправді буде коштувати пригнаний гарненький мотоцикл.

Транспортування мототранспорту

Окремо потрібно поговорити про транспортування мототранспорту, адже на це теж йде чимало коштів. Все залежить від того, який саме спосіб його транспортування вибере власник. Людина може самостійно поїхати за своїм мотоциклом, забрати його і приїхати на ньому назад. Але найкраще перевозити його на спеціальному причепі, ось тільки тоді доведеться їхати за мотоциклом на своєму особистому автомобілі. А є й інший варіант. Можна замовити транспортування у спеціальних компаній, благо таких на ринку зараз більш ніж достатньо. Ось тільки дістати в своє розпорядження мото з Європи без розмитнення 2019 за допомогою таких компаній просто неможливо, адже ніхто за те братися не буде.

Насправді послуги подібних компаній вкрай зручні. Не потрібно зайвий раз морочити собі голову. Компанії без всяких проблем в найкоротші терміни в цілісності й схоронності доставляють мототранспорт з інших країн. Ціни на таку доставку варіюються в залежності від самого мототранспорту, від країни, з якої він буде доставлятися і багатьох інших факторів.
Розмитнення мото в Україні в 2019 році. Калькулятор

Звідки найвигідніше приганяти мотоцикли?

Купити мото без розмитнення можна, але потім все одно доведеться проходити через цю процедуру, інакше будуть постійно виникати певні труднощі. Тому мотолюбителів намагаються якомога більша зменшити всі супутні витрати. Як показує практика, найкраще приганяти мотоцикли з країн Європи, адже там мито задоволена низька. Також досить вигідно привозити мототранспорт з країн, що входять до ЄАВТ. Там мито взагалі становить приблизно 1%.

Ось так буде виглядати в 2019 році розмитнення. Мотоцикл з Європи приганяти набагато краще, адже це буде набагато швидше і простіше. До того ж різниця в екологічних стандартах дозволяє українцям дешево закуповувати хороший транспорт, яким в Європі вже користуватися не можна.

Калькулятор розтаможка мото в Україні тут https://auto.ria.com/rastamozhka-avto/calculator/
Розмитнення мото в Україні в 2019 році. Калькулятор
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають