• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Вибори президента України в 2019 році. Кандидати

У 2019 очікується саме довгоочікуване політична подія - вибори нового українського правителя. У наступному році українці будуть вибирати не тільки нового Президента, а й парламентаріїв до Верховної Ради. Вже відомі імена кандидатів, які братимуть участь в гонках, політологи почали активно обговорювати їх шанси на перемогу. Вибори Президента України в 2019 році, дата яких вже також всім відома, повинні підняти економіку країни, розвивати інфраструктуру. Так думають багато політологів країни.
Вибори президента України в 2019 році. Кандидати


Дата, процедура проведення

Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня, в неділю. Процедура проведення не змінилася. Всі виборні дільниці відкриються о восьмій годині ранку, закриються о восьмій вечора.

Розрізняють три види Президентських виборів:

заплановані;
дострокові;
повторні.


У наступному році будуть проводитися чергові вибори. Такий вид гонок передбачає проведення виборів з причини закінчення терміну чинного Президента країни. Згідно з Конституцією України, Президента обирають один раз на п'ять років. Глава країни має право на повторний термін. Саме такий вид виборів очікується в наступному році.

Дострокові вибори проводяться з кількох причин:

якщо правитель помер;
якщо Президент подав у відставку;
Президент не може виконувати свої обов'язки за станом здоров'я;
в випадки імпічменту.


Подібний вид президентських перегонів поки не передбачений. Чинний керівник країни балотується повторно на ще один термін.

Повторні вибори проводяться, якщо під час заповнення бланка були порушені правила, в бюлетені були відзначені більше двох політиків.
Повторний раз в список можуть увійти не всі кандидати, тільки ті, які набрали найбільше голосів. Найчастіше на повторні вибори висуваються два політика, які набрали однаковий відсоток (+ -5%) голосів. Це - другий тур виборів.

Згідно конституційного законодавства, якщо в першому турі два кандидати набрали майже однаковий відсоток голосів. Якщо брати до уваги майбутні вибори, які відбудуться в останню неділю березня 2019 року, лідери перегонів - Порошенко, чинний керівник України, Тимошенко, лідер партії «Батьківщина». Саме ці два політика, згідно онлайн-опитуванням українців, мають всі шанси пройти у другий тур.
Вибори президента України в 2019 році. КандидатиХто балотується?


На виборну гонку, найочікуваніша політична подія, балотуються представники «Батьківщини», «Солідарності», «Радикальної партії», «Опозиційного блоку», «Самопомічі», а також представники шоу-бізнесу.


Кандидати в Президенти, список: Кандидати в Президенти, список
Вибори президента України в 2019 році. Кандидати


Гриценко Анатолій Степанович 1957 го року. Це представник політичної діяльності, представляє політичну організацію «Гражданська опозиція». Брав участь у виборній гонці 2010-х, 2014 х років. Від 2007 до 2012-го представляв «Народну самооборону». Двадцять чотири місяці, з 12 до 14 року значився в організації «Батьківщина». У 2005-им був Міністром оборони. У попередніх гонках за лідерство Гриценко був останнім в рейтингу.
Тягнибок Олег Ярославович, уродженець Львова, народився в 1968-му році. Його діяльність як політика почалася в 1991 році, коли Тягнибок створив свою націоналістичну партію. Депутатом політик став через чотири роки в 1998-му році. Кандидатом у Президенти стає вдруге. У 2012-му році політику вдалося пройти в парламент у складі «Свободи».
Бойко Юрій Анатолійович (1958) - активний діяч політики, який, починаючи з 2006-го року, займав різні державно важливі посади: з 2006-го по 2007-ий, а також 2010-ий рік - міністр енергетики, 2010-ий-2012 -ий - міністр палива, 2012-ий 2014-й - міністр вугільної промисловості. Починаючи з 2014-го - член, голова опозиційного блоку.
Садовий Андрій Іванович (1968 г) - виходець з організації «Самопоміч», мер Львова. Брав участь у виборній гонці 2012 2014. Пройшов до парламенту в складі своєї організації «Самопоміч».
Білецький Андрій Євгенович народився в 1979 році, українці дізналися про нього в 2014-им роком як лідер двох організацій, які входили в «Правий сектор». Це - соціально-національна асамблея, партія «Патріот». У 2014 році вступив в Національну гвардію, був командиром полку «Азов», був учасників бойових дій в зоні АТО.
Порошенко Петро Олексійович, 1965 року народження - діючий глава країни, став відомий як власник великої фабрики з виробництва шоколаду «Рошен». Був активістом Майдану в 2014-им роком, в цей самий період був обраний главою держави. Є лідером блоку Петра Порошенка «Солідарність».
Вакарчук Святослав Іванович 1975 року - співак, лідер відомої рок-групи Океан Ельзи. Відомий в країні як один з найбільш патріотичних особистостей серед українських співаків. У виборах бере участь вперше.
Вибори президента України в 2019 році. Кандидати


Тимошенко Юлія Володимирівна (1960 рік) - найбільш непередбачуваний, на думку політологів, кандидат. Діяльність в якості народного депутата політик початку 1997-му році. У 1999-му - віце-прем'єр-міністр. У 2005-му році, за часів уряду Віктора Ющенка, а також в 2010 році була другою після Президента важливою політичною особою в країні (займала пост Прем'єр-міністра) .. Також Юля відома як глава організації «Батьківщина».
Зеленський Володимир Олександрович 1978 року - одна з найяскравіших особистостей України. Комік, провідний, актор, лідер гумористичного шоу «95 квартал» вперше виявив бажання взяти участь у виборних перегонах.
Ляшко Олег Валерійович 1972 року відомий своїми політичними висловлюваннями. Раніше працював кореспондентом. У 2006-2007-их роках входив до складу «Батьківщина» під керівництвом Юлії Тимошенко. У попередніх виборах до парламенту посів третє місце на голосуванні, увійшов до Ради як очолює Радикальну організацію.
Рабинович Вадим Зіновійович (1953 рік) - депутат країни від «Опозиційного блоку». Крім діяльності політика, він також є великим бізнесменом, провідним. З 2016-му Рабинович вийшов з фракції «Опозиційний блок», створивши нову організацію «За життя».


Рейтинги

Що стосується виборів Президента 2019, то недавно відразу на декількох сайтах було проведено опитування на тему: «За кого ви б проголосували, якщо вибори відбулися вже сьогодні?». Результат підтвердив думку політологів.

Рейтинг кандидатів виглядає так:


перше місце - діючий Президент України Петро Порошенко (17,6%);
друге місце - лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко (11,8);
третє місце - Юрій Бойко з 3,9%;
четверта сходинка рейтингу - Анатолій Гриценко (3,8%);
п'яте місце - Святослав Вакарчук (3,7%);
шоста ступінь - Олег Ляшко (3%);
сьома позиція - Вадим Рабинович (2,5%);
восьме місце - Андрій Садовий (1,1%);
дев'яте - Олег Тягнибок (0,5%)
десяте - Андрій Білецький (0,3%).

Вибори президента України в 2019 році. Кандидати

Так виглядає рейтингова таблиця кандидатів майбутніх виборів. Хоча недавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Зеленський. Вакарчук можуть об'єднати свої сили. Тоді у них є все шанс зайняти перші місця в рейтингу.

Політологи впевнені в наступному: буде другий тур виборів, в який пройдуть Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, але більше шансів на перемогу все-таки у чинного Президента.
Вибори президента України в 2019 році. Кандидати
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають