• 20:36 – Красиві дати для весілля в 2022 році для одруження 
  • 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 20:38 – Модні сумки весна-літо 2019 – тенденції, тренди, кольори, новинки 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 

Вибори в Україні в 2019 році: парламентські і місцеві

Кожні чотири роки український народ обирає нового правителя державою. Минулі вибори відбулися в 2014 році. Тоді Президентом був обраний Петро Порошенко. Чи оберуть його на наступний термін, поки залишається невідомим. Зараз серед політиків йде активне обговорення, хто стане наступним правителем країни. Багато політологів запевняють, що резидент залишиться колишнім, чинний глава країни буде перевибран на наступний термін. Багатьох цікавить питання, коли вибори в Україні на 2019 рік, дата цієї важливої політичної події вже відама.
Вибори в Україні в 2019 році: парламентські і місцеві


Вибори Президента 2019: дата проведення, кандидати

Вибори в Україні в 2019 році відбудуться 31 березня, в неділю.
Всі політики активно готуються боротися на виборчих перегонах. Точний список кандидатів ще не відомий, відомо тільки кілька претендентів, які вже підтвердили свою участь. До них відносяться:

Юлія Тимошенко;
Анатолій Гриценко;
Юрій Бойко;
Олег Ляшко;
Вадим Рабинович;
Андрій Садовий;
Валентин Наливайченко;
Михайло Добкін.


Раніше в різних джерелах з'являлася інформація, що до кандидатів приєднається також Володимир Зеленський, лідер українського гумористичного шоу «Квартал 95», Святослав Вакарчук, соліст групи «Океан Ельзи». За підсумками опитування, саме Вакарчук є улюбленцем українського народу, займає перше місце. Співак ще не підтвердив свою участь, тим не менш, він займає лідируючі позиції.

Хто точно стане офіційним кандидатом, так це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Серед політиків-кандидатів вона займає перші місця в таблиці рейтингу.

Найменше шансів, на думку політологів, очолити країну у глави міста Львів Андрія Садового. Він займає останнє місце рейтингу.

Вибори в парламент 2019

Наступні парламентські вибори в Україні 2019 відбудуться 27 жовтня. Згідно з опитуванням українців, таблиця лідируючих сил, які мають намір пройти в Раду, майже не змінився. За підсумками попереднього всеукраїнського опитування, пройдуть такі партії, як:

Батьківщина;
блок Опозиційний;
партія радикала Олега Ляшка;
«Солідарність»;
«Самопоміч».


Лідером партії «Батьківщина» є Юлія Тимошенко. Свою роботу в стінах Верховної Ради України партія почала в 2002 році. У 2011 рік лідер партії була засуджена. За час її відсутності права лідерства взяв на себе Арсеній Яценюк, який пізніше став Прем'єр-міністром України. В даний момент, за даними дослідницького центру, партія займає одне з перших місць в рейтингу.
Опозиційний блок - смакота група, до складу якої увійшли: «Розвинена Україна», «Нова політика», «Державний нейтралітет», «Україна вперед», «Трудова Україна». З 2016 до складу входила ще одна група - «Центр» .Вибори в парламент 2019
Десять кандидатів з цієї партії подавали свою кандидатуру на минулих Президентських виборах. На майбутні вибори з опозиційного блоку йдуть три кандидата: Юрій Бойко, Михайло Добкін, Вадим Рабинович.
Радикальна партія, яку очолює Олег Ляшко, почала свою кар'єру в політиці в 2010 році. Дванадцять місяців партію очолював Владислав Теліпко. Олег Ляшко став лідером тільки через рік, в 2011 році. Тоді політик був позафракційним депутатом Верховної Ради. На минулих парламентських виборах, які відбулися в 2014 році, партія разом з «Блоком Петра Порошенка», «Народним фронтом» Арсенія Яценюка, партією «Самопоміч» увійшла в коаліцію під назвою «Європейська Україна». У наступному році пройдуть президентські вибори, в яких братиме участь лідер партії Олег Ляшко, сама партія займає третє місце в рейтингу. За підсумками дослідження, Радикальна партія набирає 7,9%. Такий результат дозволяє політичній силі пройти в Раду.
Партія чинного Президента України «Солідарність» почала своє існування в 2000 році. Політична діяльність почалася з приєднання до блоку «Наша Україна» в 2001 році, очолюваної кандидатом в Президенти Віктором Ющенком. У 2014 рік, перед виборами депутатів в Раду, партія «Солідарність» об'єдналася з партією «Удар», лідером якої є мер Києва Віталій Кличко. Тоді всі політологи талі стверджувати, що таке смакота означає цілковиту довіру, взаєморозуміння між мером і Президентом.
Самопоміч - партія, очолювана мером Львова Андрієм Садовим. Почала свою діяльність партія з 2012 року. Хоча цивільне смакота з такою ж назвою, створене політиком, існувало ще з 2004 року. У 2014 році партія набрала достатню кількість балів для проходження до Верховної Ради України. Зараз, за ​​підсумками попереднього голосування, партія займає п'яте місце в рейтингу, з 5,1% проходить в парламент.


Вибори в Україні в 2019 році: парламентські і місцеві


Вибори на місцях 2019

Місцеві (регіональні) вибори - вибір мера міста, голови ради, голови сільської ради.
Це коли жителі міста, села вибирають свого місцевого главу. Вибори на місцях проходять один раз в п'ять років, коли Президентські проходять раз на чотири роки. У 2015 року вийшов новий закон, згідно з яким голів сіл, селищ з чисельністю населення в 90 тисяч осіб вибирають за мажоритарною системою (один тур виборів). Вибори мерів великих міст, населення яких складає більше 90 тисяч, проходять у два тури. Кандидатами на місцеві вибори можуть стати жителі міст, сіл, селищ. Це повинні бути незалежні кандидати, які зацікавлені в благополуччі районів, областей, сіл, селищ, їх жителів.

Як відомо, дострокові вибори в Україні пройдуть навесні 2019 року. Перший тур Президентської гонки відбудуться 31 березня, вибори в Парламент відбудуться 27 жовтня наступного року. У минулому році багато політологів стверджували, що в 2019 році відбудеться три гонки: Президентські вибори, Парламентські вибори на місцях. Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що місцеві вибори в Україні 2019 відбудуться в 2020 році. Минулі місцеві вибори пройшли в 2015 році. Тоді українці вибирали мерів міст, голів сільських рад.
Вибори в Україні в 2019 році: парламентські і місцеві
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають