• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини

Солдати строкової служби є основною силою української армії. Щороку лави військовослужбовців поповнюють тисячі українців. Відповідно до конституційного закону «Про військові зобов'язання та військову службу», кожен представник чоловічої статі по досягненню призовного віку, отримують повістки до військкомату, проходять медичне обстеження, результати якого показують, придатний солдатів до служби чи ні. Неявка на заклик, усвідомлене ігнорування порядку веде за собою адміністративну, кримінальну відповідальність. Кожному службовцю виплачується допомога. У 2018 році воно становило дві мінімальні зарплати - 2436 гривень. Срочникам обіцяли підвищити щомісячні виплати. Тепер всіх військовослужбовців цікавить питання: коли срочникам підвищать зарплату в Україні в 2019 році?

Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини

Трохи про термінову, контрактну службу

Служба термінової армії - мобілізація хлопців, які досягли призовного віку, в армію.
Щороку чоловікам вручаються повістки, де вказана дата, час прибуття до військової частини. Людині, який отримав запрошення (порядку), необхідно протягом десяти днів з'явитися за вказаною адресою для проходження медкомісії. За результатами медичної експертизи стає відомо, придатний чоловік до служби в армії, чи ні.

Служба в армііподготавлівает військовослужбовців до захисту батьківщини, демобілізовані поповнюють ряди співробітників правоохоронних органів, поліції.

Хлопці, які не прибули до військкомату в призначений термін, підлягають адміністративній (штраф), кримінальної (взяття під варту) відповідальності. Є кілька вагомих причин неявки до військкомату:

похорон подружжя, матері, батька, іншого близького родича;
природні стихії (ураган, шторм, повінь, інші катаклізми);
якщо призовник, його родич захворів.


Деякі чоловіки мають можливість отримати відстрочку, звільнення від армії на деякий термін. Відстрочити заклик можуть:


батьки трьох дітей;
чоловіки, у кого дружина перебуває в положенні;
студенти різних навчальних закладів, учнів на денному стаціонарі.


В армію не йдуть лікарі, вчителі, священики, співробітники правоохоронних органів, чоловіки, які змушені годувати всю свою сім'ю.

Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини


Хлопці також можуть уникнути служби в армії з таких причин:


медичні показники, проблеми зі здоров'ям;
27-річні чоловіки;
відслужили в армії в інших країнах, після чого отримали українське громадянство;
люди, які мають судимість;
хлопці, чиї родичі сильно постраждали, померли під час військових дій.


Всі призовники зобов'язані обстежитися.

Існує кілька захворювань, через які солдата не допускають до військової служби, обмежують в фізичних навантаженнях:

кон'юнктивіт гострої форми, розрив сітківки ока, патологія століття, короткозорість (в разі виявлення подібних захворювань, хлопця не допускають до служби);
захворювання легенів, астма, що призводить до скрутного диханню (призовник отримує якісь обмеження на фізичні навантаження, повністю звільняється від служби під час військових конфліктів);
порушення травлення (в таких випадках солдат має можливість взяти відстрочку для проходження повного обстеження, лікування).


Мінімальний вік призовника в 2018 становив двадцять років, максимальний - двадцять сім. Раніше строковиків закликали в вісімнадцять років. Хоча зараз, які досягли повноліття, можуть йти в армію служити за контрактом. Термін служби залежить від наявності вищої освіти. Солдати, які закінчили вищий навчальний заклад (мають ступінь бакалавра, магістра), служать рівно один рік. Ті, хто закінчив училище, коледж, технікум (інші заклади схожого рівня) служать півтора року.

Мінімальний термін, на який можна піти служити за контрактом - півроку, максимальний - п'ять років. Солдат-контрактник повинен мати відмінне здоров'я, хорошу фізичну форму, бути психічно врівноваженим, мати хоча б середню освіту, не мати судимості. Термін служби залежить від посади військовослужбовця. Рядові солдати служать три роки, сержанти - від трьох до п'яти років. Якщо солдат надходить на службу під час військового конфлікту, він служить до закінчення війни або до оголошення його демобілізації. При надходженні на контрактну службу, призовник зобов'язаний мати такі документи:

дві копії автобіографії: надруковану, написану від руки;
копію паспорта, коду;
дві фотографії;
характеристика від начальника з роботи, директора навчального закладу (якщо хлопець йде в армію відразу після закінчення навчального закладу);
копію свідоцтва про народження;
медичний висновок про проходження обстеження;
довідка, що підтверджує проходження наркологічної, психічної експертизи;
довідка про відсутність захворювань на туберкульоз, гепатит, венеричних захворювань;
довідка про склад сім'ї, виписка з місця реєстрації;
військовий квиток;
довідка, що підтверджує відсутність судимості.


Пред'явивши всі необхідні документи, призовник повинен підписати згоду на проведення соціальної перевірки. Така перевірка проводиться у разі крайньої необхідності.

Всі солдати строкової, контрактної служби отримують грошову допомогу. У минулому році строковики отримували дві мінімальні зарплати, сума яких становила 2436 гривень. Як повідомляли деякі засоби масової інформації, планується підвищення зарплати срочникам в Україні 2019. Про це повідомив Кабінет Міністрів ще в 2017 році.
Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини


Зміни в заклику 2019

З початку військового конфлікту на Донбасі, щороку змінюються правила призову. Ще в 2017 році був виданий указ про підвищення допомоги солдатам строкової служби. Але його виконання було перенесено на 2019 рік.
Як пишуть деякі ЗМІ, підвищиться не тільки зарплата солдата строкової служби, а й оклади за військові звання. Наприклад, простий солдат буде отримувати 560 гривень на місяць (раніше сума становила 30 гривень), майори - 1420 гривень, генерал - 1870. Збільшаться також виплати воїнам АТО. Солдати, що служать на особливо небезпечних точках¸ отримуватимуть 10 000 гривень, ті, хто виконує військові завдання на інших територіях Донбасу - 4500.

У 2019 не тільки зарплата строковика України підвищиться, зміняться деякі правила призову. Перед початком мобілізації хлопці, які досягли двадцятиріччя, особливо уважно стежать за новинами. До початку АТО уряд країни планувало провести реформи, на підставі яких в армію закликати тільки солдат контрактної служби. У наступному році в силу вступають нові правила - закликати хлопців не до двадцяти семи, а до тридцяти років.

Багато в наш час намагаються відхилитися від армії через затримку виплат. Службовців в армії в 2019 році не посилати в зону військових дій, як це було раніше, воювати будуть йти тільки добровольці, які пройшли військову підготовку.

Тих, хто збирається в армію, цікавить питання, скільки платять срочникам в армії України? Сейчасодноразовая сума становить від трьох до чотирьох тисяч гривень, сто гривень призовнику повертається на місці прибуття в частину (компенсація за проїзд). Скільки будуть платити солдатам в 2019 році, точно невідомо, але те, що грошове забезпечення солдата строковика в Україні буде великим, це точно.Пільги для військових

Кожен військовослужбовець має такі привілеї:

безкоштовне обстеження, лікування (медичні пільги);
скасування податків на зарплату, соціальні виплати (податкові пільги);
за один рік служби - два роки стажу.

Існують також пільги батькам солдата строковика в Україні: низька вартість комунальних послуг, щомісячні виплати батькам, вагітній дружині солдата протягом всього терміну служби. Поки син служить, батьки звільняються від платежів за квартиру, комуналку сина. Якщо син гине через військові дій, батькам, дружині виплачується компенсація.

Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини

Призив 2019: останні новини

Нещодавно стала відома інформація¸ яка стосується призову 2019. Мова йде про підвищення зарплати, збільшення віку службовців до тридцяти років, збільшенні одноразових виплат призовникам.


Останні новини про індексацію зарплати строковиків України в 2019 році - підвищення зарплати військовослужбовців пройде в два етапи, за одні етап оклад підвищитися на 4%.

Після закінчення служби, «звільненим» солдатам також покладається грошову винагороду. У 2018 році одноразові дембельские виплати срочникам становили 1200 гривень. Чи підвищать оклад демобілізованим в наступному році, поки не відомо.

Ще одне питання, яке хвилює майбутніх призовників - чи буде скорочення строковиків в 2019 році в Україні? Судячи з останніх новин, подібні зміни поки не плануються.
Чи буде підвищення зарплати строковика в Україні в 2019 році останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають