• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Яка буде весна в 2019 році в Україні прогноз погоди

Весна - одна з найбільш плідних і очікуваних пір року для всіх українців. Від того, яким буде цей сезон в значній мірі залежить врожайність всіх культур. Як правило, в багатьох областях країни навесні вже повністю засаджені городи і сади, активно проводяться будівельні роботи, а в східних і південних частинах - починається пляжний сезон. Саме тому питання «яка очікується весна 2019 року в Україні» - один з найбільш частих сьогодні.
Яка буде весна в 2019 році в Україні прогноз погоди


Характеристика сезону


На території всієї України переважає помірно континентальний клімат.
Характерним для країни є різка зміна погодних умов протягом кожного сезону. В значній мірі це пов'язано з надходженням антициклонів і циклонів.

Весна традиційно для країни починається з танення снігів. У всіх областях весна супроводжується сильними і холодними поривами вітру. Цей період також характеризується середньою кількістю опадів. У квітні традиційно починають розпускатися дерева та інші рослини. Вся Україна покривається зеленим трав'яним килимом.

З південних частин починають повертатися в Україну теплолюбні птиці. Разом з тим, ночі протягом цього сезону ще досить холодні, можуть траплятися заморозки.

Березень в Україні найбільш холодний весняний місяць.
Середня температура повітря щорічно коливається в межах 0- + 5 ℃. Середня кількість опадів - 35 мм. Приблизно 9 днів місяця кожного року є дощовими. Абсолютний температурний максимум березня - + 30 ℃ - зафіксовано в Одесі. Абсолютний мінімум - 22 ℃.

Квітень - більш теплий місяць. Середня температура повітря по всій країні становить 7-11 градусів тепла. У гірських районах повітря в квітні максимум прогрівається до 6 градусів тепла. Кількість дощових днів фактично таке ж, як і в березні, проте опадів більше - до 45 мм. Абсолютний температурний максимум місяця - +22 ℃, мінімум - 17 ℃.

Травень відрізняється найбільшою кількістю опадів (традиційно до 55 мм) і теплою погодою. Температура повітря в усіх областях досягає + 19-21 ℃. Абсолютний максимум зафіксовано на півдні країни, він становить + 34 ℃. Абсолютний мінімум -9 ℃ .
Яка буде весна в 2019 році в Україні прогноз погоди


Що передбачають метеорологи?

Фахівці та науковці в сфері погодних і кліматичних явищ запевняють, що з кожним роком сезонність буде все більш розмитою.
Пов'язано це в значній мірі з тим, що сама планета - Земля - ​​збільшує свій нахил. Тому, звичні для українців сезони перемістяться на кілька місяців назад. Весна обіцяє бути холоднішою (схожою на зиму), але довгою.

Снігова кірка, запевняють синоптики, прогнозуючи, яка буде весна в Україні в наступному році, буде триматися до 10-х чисел квітня.
Березня традиційно буде дуже мінливою. Снігопади змінюватися відлигою, а «нульова» температура - морозами. Садові та городні роботи по всіх областях почнуться з істотним запізненням. Фермери, які ризикнуть висадити у відкритий грунт ранні сорти овочів, мають всі шанси залишитися взагалі без врожаю, адже нічні заморозки будуть давати про себе знати ще навіть у другій половині квітня. До + 10 ℃ прогріється повітря і земля в цей період. Після Великоднього Воскресіння вже сміливо можна буде міняти свою теплий одяг на легкий, літній наряд.
Справжня довгоочікувана весна повинна прийти в 20-х числах квітня. Сонечко сильно припече в кінці місяця. Сонячна погода порадує всіх українців протягом травня. Температура повітря прогріється до 20-23 градусів тепла, а тому травневі свята можна буде сміливо відзначати на природі.
Дощу весною 2019-го не повинно бути багато. Короткострокові опади можуть спостерігатися в період з 23-го по 28-е квітня і з 14-го по 21-е травня.
Рятувальники вже зараз пропонують звернути увагу на можливі труднощі з швидким розморожуванням снігу, а з ним і потопів. Особливо гостро така проблема стосуватиметься мешканців Львівської, Івано-Франківщині та Закарпатської областей.Народний прогноз

Свою відповідь на питання яка буде весна 2019 в Україні дають і народні синоптики.
В арсеналі українських предків - не один десяток цінних прикмет, які вже виправдали себе.

Про теплу погоду й остаточну перемогу весни щорічно повідомляють українцям дрозди. Якщо вони вже повернулися додому, значить це вже надовго. На холод натякають синиці, які близько підлітають до людських домівках, сподіваючись на допомогу морозної навесні. Передбачити яка буде погода в весною 2019 роки допомагає ластівка. Вона високо літає тільки на сонячний день, а низько - на дощовий.
Пильніше придивитися потрібно, радять народні синоптики, і до рослин. Довгі бруньки на деревах вказують на тривалу весну і пізнє літо. Якщо береза ​​віддає багато соку, значить весна і початок літа будуть дощовими.
Подивись на небо. Хмари високо пливуть? Це ознака хорошої погоди і сонячної весни. Якщо ж ранньою весною грому не чути, але блискавка лякає, значить варто чекати сухого травня. Багряного кольору зірки вкажуть на сильні вітри.
Яка буде весна в 2019 році в Україні прогноз погоди
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають