• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер

Здавалося, про ВВВ зняли вже все, з усіх точок зору, політичних і людських позицій Визнаними майстрами в цій сфері у всі часи, звичайно ж, вважалися радянські метри режисури та акторського цеху, але, так як тема для такої країни, як Росія, навіть після стількох років не втрачає своєї актуальності й затребуваності глядачем, в 2019-му його очікує початок зйомок продовження серіалу 2017 року на цю тематику – «Міцної броні. Битви за Берлін». Всього в стрічці передбачено вісім серій і за роботу над ними взялися цілком успішні та досвідчені функціонери російської кинонивы. Складно очікувати, що вона знайде світову популярність, або хоча б стане популярною у близькому зарубіжжі, але, в рідних пенатах її, безперечно, чекає великий успіх. Історія, розказана «Битвою», звичайно ж, не унікальна, і, по правді кажучи, не нова – анонси сюжету очікувано викликають почуття дежавю, але хочеться вірити, що свіжий акторський склад і сучасні спецефекти, а також центрування на людських долях і особистої драмі дозволять поглянути на неї з іншого ракурсу. Всього покажуть вісім серій, як і в першій частині.

Сюжет серіалу «Міцна броня»

Сценарій для серіалу писав Давид Ланян, і це – його дебютна робота на телеекрані. Вона розповідає про долю хлопця з прозаїчним і класичним російським ім'ям — Василь Русаков. Зовсім недавно він отримав шкільний атестат, будував плани на майбутнє і сподівався на те, що СРСР новини про тривожну обстановку в Європі вже точно не торкнуться
Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
Як же він помилявся, з усією своєю вірою в непогрішність партії і чесність держави перед народом, з наївним увагою до всіх повідомлень офіційної преси і радіо Угода між Німеччиною і Союзом було віроломно розірвано, якраз коли Вася почав своє навчання в танковому училищі. Вчорашнього школяра шалено вабила романтична міць танка – цій найефективнішою на той час машини для вбивства, він свято вірив у могутність радянської армії і хотів послужити Батьківщині вірою і правдою. Тоді він ще не знав, що перемог і наступу по всіх фронтах чекати доведеться ще довго, що поки – армії і танкістам, зокрема, доведеться відступати, несучи колосальні втрати. Курсант намагається зробити все, щоб потрапити на фронт, але командування відтягує залучення військових училищ до останнього, не бажаючи ризикувати хлопчаками в практично патової ситуації.
Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
Але, цей день приходить. Не відразу, але приходить. І Васіна мрія збувається – він потрапляє на передову. За заслуги у навчанні, тямущість і зрілий відповідальний підхід до виконання завдань, а також через катастрофічних пробоїв у дослідному командирський складі, Русакова призначають командувати цілою ротою, і тепер від його рішень, його оперативності і далекоглядності залежать життя товаришів і виконання бойових завдань, у цілому. Зовсім скоро буде Курська дуга, і йому доведеться опинитися в самому епіцентрі цього смертельного котла. Він пройде це випробування з честю, йому вдасться вижити, але, пригоди загартованого в горнилі перших років війни танкіста, пізнав і гіркоту втрат, і любов, і радість перемог, на цьому не закінчаться – перед ним лежить довга дорога до Берліну

Цікаві факти

Ці вісім епізодів логічним чином продовжать знятий в 2017 році і вийшов на екрани в 2018-му, аналогічний за розміром, многосерийник «Міцна броня», який як раз і закінчувався епохальним танковим боєм.
Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
На першу частину і, відповідно, її продовження, творців надихнули спогади Героя ВВВ, генерал-лейтенанта Василя Брюхова «Спогади танкового аса», у фокусі якої і були події при Курській дузі. Прототипом образу Наталки, стала дівчина-танкіст, Герой СРСР, Марія Жовтнева. І в фільмі знімали саме той танк, на якому вона боролася в роки війни – він був люб'язно наданий знімальній групі музейним комплексом в Архангельському. Зйомки сиквела призначені на 2019 рік, випустити його планують у 2020-му, спеціально до 75-ї річниці битви за Берлін. У зйомках крім комп'ютерної графіки і павільйонних зйомок були задіяні і кілька справжніх німецьких танків, а також Т-34 – все на ходу, — дуже багато працювали і піротехніки. Причому ця друга частина буде останньою, так як в планах знімальної групи завершити історію головних героїв саме на цій піднесеній ноті.

Актори і знімальна група

Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
Режисерувати проект зголосився Юрій Лейзеров, випускник МГУКиИ і Вдіку, де він навчався у Валерія Ахадова. До цього його досвід в багатосерійних картинах висловився у роботі над усіма сезонами «Марусі», «Засобом від розлуки», «Половинками неможливого», яка нещодавно вийшла «Доктором Анною» і багатьма іншими картинами. Операторську групу очолить ще один випускник Вдіку Кирило Сперанський – один з найбільш затребуваних майстрів камери останніх років, лауреат «Ніки» і ТЕФІ, який, зокрема, зняв такі відомі стрічки, як «Свята Анна», «Віденська опера» і «Одноповерхова Америка», а також безліч інших. Продюсерський ж складу включив Андрія Кретова, Анастасію Кавуновскую і Дмитра Агневского, і саме цього режисера і оператора вони обрали невипадково: разом вони випустили вже дуже багато проектів і на телебаченні, і кілька — навіть на великому екрані.
Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
У головній ролі В цьому серіалі – Костянтин Білошапка, щукинец і вахтанговець, затребуваний і на театральній сцені, і в сучасній російській кіноіндустрії. Його дебютною картиною в кіно стала «Життя і доля», де йому довірили епізодичну роль, а потім була робота в «Вісімдесятих 4», «Деревенщине», «Місяці», а також головна роль у недавньому «З дна вершини», але справжню популярність йому приніс Андреян в рімейку шелоховского «Тихого Дону» від Сергія Урсуляка. В ролі Наташі, механіка-водія – Дарина Мельникова, та сама Женя Васнєцова з «Татусевих дочок», успішно знімалася крім цього в «Попелюшці 4х4», «Горобиновому вальсі», «Сталевий метелик», «Одного разу» і «З п'яти до семи». Для неї це не перший досвід військової тематики, як і для Білошапки, — до «Битви» ми могли її бачити в ролі медсестри в «Супутниках», і в тому ж «Горобиновому вальсі», в якому вона талановито зіграла Любу Синицю. Ще у ролях буде молода актриса, діюча студентка щепкінського ВТУ, якій колись довірили Асю – персонажі другого плану у стрічці «Сальса», а в українській картині «Балерина» вона зіграла головну роль Світи. Також в цій новинці 2019 року можна буде побачити Віталія Хаева, Максима Ємельянова, Віру Смоліну, Павла Усачова, Віктора Рябова, Олега Василькова, Миколи Ковбаса та Івана Лапіна.

Відео трейлер, фан-тизери


Міцна броня Битва за Берлін 2019: дата виходу серіалу, актори, дивитися трейлер
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають