• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини

Отже, планета, запасаємося попкорном і колою, займаємо місця в першому ряду і насолоджуємося продовженням мега-серіалу під робочою назвою «Апокаліпсис № N: Євангеліє від НАСА»! Насправді, якщо чесно, ні в чому не повинне американське космічне агентство вже просто шкода: яка б качка не пролітала над нашою блакитний Землею, на її лапці обов'язково знайдуть перстень з написом «Власність NASA». Іноді просто дивуєшся тому, що, то від власної недалекість та обмеженості мислення, то від втрати здатності тверезо міркувати перед особою головного страху будь-якої людини – страху смерті, люди, навіть не замислюючись, до всього масштабного, але, неодмінно страшного, приплітають цю організацію. То вони прибульців приховують у своїх підвалах – отакі Торквемады наших днів прямо. То експерименти в надрах проводять в стилі кінофільму «Ядро Землі», з-за яких нас чекає неминучий кінець. Про злісних маніяків-астероїдах із завидною регулярністю мовлять, що прямо сплять і бачать, як би в нас врізатися Якщо вірити жовтій пресі, всім цим тисячам розумних голів планети, винахідникам, вченим, кращим технічним фахівцям, що вивчають Всесвіт і наші в ній можливості, більше робити нічого, крім як розважати наші сім з хвостиком мільярдів черговою звісткою про кінець світу. І до чого ж підступним, як не крути, та наскільки сильним зброєю є слово: тільки на сайті Агентства з'явиться повідомлення про те, що останній перерахунок орбіти того ж 2002NT7 говорить про те, що ми з ним благополучно розминемося в січні 2019-го на 61 млн. км, як обов'язково піднімуть голови конспірологи і видадуть чергову порцію своїх теорій. І ось що дивує: людям повідомляють, що Апокаліпсис відміняється і все буде добре, а вони цього чомусь не ради і з піною у рота намагаються довести, що їх обманюють. Що це – мазохізм? Параноїдальний синдром? Хто знає точно Але, сто відсотків діагноз повинні тут ставити фахівці

Факти і нічого крім фактів

Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини
Що ж, невеликий екскурс в нетрі астрофізики з фокусом на резюме однією з головних тем апокаліптичних качок останніх років – астероїді 2002NT7 — варто почати, мабуть, з самого логічного – його визначення. Це мініатюрне за космічними мірками небесне тіло належить до групи аполлонов (саме це йому в провину і ставиться, так як його орбіта перетинає земну з зовнішньої сторони саме в тій точці, в якій ми максимально віддалені від Сонця), і відрізняється дуже сильним нахилом орбіти. Навколо світила він обертається за два з невеликим наших року і в діаметрі становить близько двох кілометрів. Точну масу його вирахувати, ґрунтуючись на відомих даних, звичайно проблематично, особливо враховуючи, що вона, як і у будь астероїда, не схильна до стазису. Але, навіть порівняно з аризонским зіткненням в давнину, і навіть з Тунгуським катаклізмом, хоч орбітальна його швидкість і значно менше земної, він виглядає дуже переконливо. І, отже, енергія вибуху від зіткнення з ним повинна досягати десятків мегатонн.
Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини
Вперше його виявили в обсерваторії Сокорро влітку 2002 року, і відразу ж після цього, присвоїли йому червону мітку небезпеки, так як згідно з проведеним тоді розрахунками, в кінці зими 2019 року неминуче станеться зіткнення 2002NT7 з нами. До речі, може саме ця дата і засіла в мозку всіх «теоретиків» кінця світу, раз вони так завзято повторюють. Ось тільки в правилах вчених емпіричні розрахунки сприймати лише як базис для вивчення і побудови гіпотез – вони постійно коригуються, адже небесні тіла не існують у раз встановлених умовах. Все постійно змінюється, адже навіть те, що за ці роки в даний астероїд міг врізатися, наприклад, якийсь метеорит, здатне змістити його орбіту настільки, що загроза минула зовсім, або, принаймні, сильно відсунулася. Зараз же з бази даних по ризиковим навколоземних об'єктів він, до речі, вилучений.

Що може приховувати NASA?

Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини
Починаючи з того самого пріснопам'ятного 2002 року, конспірологи всіх мастей і географічної прописки періодично, немов, які страждають старечим недоумством старенької, згадують про страшний астероїді, витягують його изрытые космічним шлаком і дрібними метеоритами боки з наукового могильника і знову починають трясти кулаками в бік NASA. З точки зору банальної логіки не зовсім зрозуміло, навіщо Агентству взагалі приховувати інформацію, навіть якщо вона і далеко не райдужна для землян. Що, ми всі в рекордні терміни (всього за рік, а то і менше) побудуємо космостанции, освоїмо міжгалактичні подорожі і оформимо колонію десь там, в глибинах космосу? А в процесі посадки на кораблі не всім вистачить місця, а половина взагалі загине в тисняві в чергах, тому треба зберігати цю таємницю, у що б то не стало? Абсурд. Хтось занадто захопився творами фантастів і приймає бажане за дійсне.
Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини
Земних технологій зараз ледве вистачає, навіть не дивлячись на всі останні досягнення SpaceX. З цього мріяти про можливе політ на Марс і висадці там людини, не кажучи про те, щоб серйозно замислюватися про масштабну колонізації далеких меж космосу ще рано. Уряди хочуть уникнути паніки? Про який паніці може йти мова, коли вибухова сила від зіткнення очікується такий, що навіть якщо і все життя на Землі не загине (він замалий для такої мети, як не крути), то планета через змінився докорінно клімату і ланцюга природних катастроф, і так і так, стане непридатною для життя. І ніякі бункери, підземні міста і притулку тут не врятують – годі жити в реаліях комп'ютерних ігор. Це не Fallout і не Wasteland. Що ж робити? А що тут поробиш У народі кажуть: чому бути, того не минути Від того, що ми зараз всі будемо бігати в паніці, смачно проводити останні дні перед «кінцем світу» (який вчені взагалі-то спростовують), масово скуповувати сірники і туалетний папір, адже нікому легше не стане. Це всього лише ілюзія дії і реалізація прагнення відчути себе причетним до чогось грандіозного. Є одне, не позбавлене логіки, думка на цей рахунок, що всі подібні інсинуації від неробства і нудьги. Тому, може, просто варто усім зайнятися улюбленою справою, своїми близькими і друзями, і гідно прожити термін, відведений, ким би там не було? Незалежно від його розміру
Кінець світу в 2019 році ? Прогнози на точна дата і час, коли буде, останні новини
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають