• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
  • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
  • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
  • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу

Інтерес до астрологічних прогнозами проклюнулся тисячі років тому, коли фахівці по руху небесних тіл почали розуміти, яка подія передбачає те чи інше астрологічне явище чи їх сукупність. З тих пір до послуг астрологів стали вдаватися як прості люди, так і великі правителі – перше цікавило, коли варто укладати угоди або яка доля уготована новонародженому немовляті, а другі – планували за порадами звіздарів військові походи, шлюби та інші події державної важливості.
Вчені зуміли пояснити більшу частину загадок і секретів нашої планети, але це практично не позначилося на ролі астрології. Людям, як і раніше, хочеться знати, яке майбутнє чекає їм особисто, їх країні або у світі в цілому. Знання майбутніх подій стає все актуальнішою в наші дні, коли країни зчепилися в боротьбі за лідерство, карта покрилася червоними крапками конфліктів, а політична атмосфера продовжує загострюватися з кожним днем. Звичайно ж, прогнозам астрологів на 2019 рік можна вірити або не вірити.
Це неточна наука — адже скільки астрологів, стільки й думок. Кожен з них спеціалізується на своїй галузі і по-своєму трактує руху небесних тіл та їх вплив на долю світу. Одні прогнози виглядають дуже оптимістично і дарують надію на те, що вже скоро всі заживуть у мирі та злагоді. Інші кажуть, що нас чекають кілька важких років, перш ніж виникне просвіт на горизонті. Так що давайте обговоримо найцікавіші прогнози, зроблені на найближчий рік провідними фахівцями в області астрології!

Прогноз Пунит Нахати


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
Пунит Нахата пророкує швидку заміну рубля на нову валюту
Нахата спеціалізується на ведичної астрології – древньої науки, яка зародилася в Індії. Фахівці по зіркам кажуть, що можливості ведичної астрології майже необмежені – вона не настільки заплутана і многофакторна, як європейська модель складання прогнозів, тому за допомогою неї простіше дати однозначну відповідь на той чи інший питання. Не так давно Нахата зробив прогноз для Росії, в якому описав, що до 2020 року країна буде зміцнювати своє політичне значення на карті світу і нарощувати силу.
Це час він назвав періодом розвитку і зростання. Громадянам Росії індійський астролог пророкує кілька важких років, однак стверджує, що Місяць і Юпітер не залишать російський народ без свого заступництва. Ці тіла з 2015 по 2020 рік будуть перебувати у другому будинку, що на думку Нахаты гарантує жителям РФ потужну планетарну підтримку. Втім, вплив Місяця позначається на підвищеною емоційності росіян, а Сонце впливає на них, народжуючи відчуття тривоги, страху і бажання помститися.
Негативним є вплив Меркурія і Марса – союз цих планет робить будь-які дії лідерів країн агресивними і позбавленими дипломатії. Тільки після 2020 року Росія увійде в період, що характеризується новими винаходами і науковими досягненнями, інвестиційною активністю та благополуччям в побутовій сфері. Це закладе основи для ліквідації ресурсної залежності, але остаточний відрив від цього ринку можливий лише через 10 років.
В цей же час астролог пророкує істотні зміни — наприклад, введення нової валюти. Зростання добробуту посприяє тому, що росіяни будуть приділяти більше часу вивченню культури та історії своєї країни, займуться реставраційними роботами і покращенням туристичної інфраструктури. Можливо, вже скоро почнеться освоєння нових космічних програм – будівництво бази на Місяці " або " перший політ людини на Марс.

Прогноз Валерія Московиченко


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
Валерій Московиченко вважає, що соціальне невдоволення в Україні скоро може полихнуть новими мітингами і акціями протесту
Прогноз астролога охоплює, головним чином, події на території України. Згідно з розрахунками Московиченко, скоро країна вступить в фазу поступового економічного пожвавлення – українців чекає зростання промислових показників, збільшення обсягів зовнішньої торгівлі та суттєва підтримка західних партнерів. Всі ці події стануть драйверами для виходу з кризи.
Втім, не варто сподіватися, що іноземці вирішать всі проблеми України. Тим більше, що у європейського союзу і Сполучених Штатів назріють власні складності, які потрібно буде терміново вирішити. Швидше за все, соціальна і економічна сфери вимагатимуть такого контролю, що урядам ЄС і США буде не до зовнішньої політики. Московиченко це не засмучує – на його думку, Україна знайде нового партнера, співробітництво з яким буде довгим і плідним, проте шукати його потрібно не на Заході, а на Сході.
Кінець 2018 року ознаменується різким погіршенням соціальної обстановки – обурення народу дійде до такого ступеня, що можливі нові акції, протести і мітинги. Швидше все, вибори в 2019 році пройдуть раніше наміченого терміну. На якийсь час запанує політичний хаос, але в підсумку країну очолить команда молодих політиків, які змістять олігархів з міцно зайнятих місць.
Конфлікт з ДНР і ЛНР в 2019 році не активізується, а навіть навпаки – остаточно загасне. Сторони не примиряться, але зуміють підтримувати хиткий світ до того моменту, поки влада не зміниться і в Росії. Швидше за все, це відбудеться раніше нових виборів, так як у нинішнього президента Російської Федерації похитнеться здоров'я. РФ доведеться вирішувати виключно свої внутрішні проблеми. Залишилися без підтримки території вирішать, що варто повернутися до конструктивного діалогу з новими українськими властями.

Прогноз Тетяни Калініної


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
На думку Калініної, вже скоро Трамп може втратити довіру американців
Недавні викладки Калініної дозволили їй зазирнути в майбутнє США, причому цей прогноз виявився зовсім не райдужним. Америка буде страждати від внутрішніх політичних протиріч і інтриг, плодити розбрати в уряді і продовжувати військові операції. Все це призведе до того, що громадяни втратять довіру до поточного президенту. Втім, можновладці зможуть вирішити це питання буквально на початку 2019 року. Незабаром після цього країна зробить економічний і технічний прорив, який дозволить зміцнити світову експансію і відкрити додаткові джерела прибутку.
На жаль, благоденство виявиться тимчасовим – світова політична ситуація буде загострюватися, а проти США виступить цілий блок країн, так як ця держава почне проявляти інтерес до воєнізованому контролю декількох регіонів з енергоресурсами. Друга половина 2019 року ознаменується втратою важливих союзників, що призведе до фінансової кризи і зміну влади в Штатах.

Прогноз Павла Глоби


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
Вже не перший рік Павло Глоба пророкує Європейського союзу швидкий розпад
З усіх прогнозів, які стосуються Росії, цей виглядає найоптимістичнішими — хоча і він не обіцяє швидких змін в кращу сторону. На думку Глоби, зірки підтримують поточну позицію влади. Стратегія, закладена в основу розвитку держави, призведе її на перші позиції в світовій геополітиці та економіці. Втім, в 2019 році вирішити одним махом всі проблеми не вийде. Зовнішня напруженість між Росією і іншими країнами все ще сильна, а внутрішні диспропорції в розподілі багатств між різними верствами населення стають все більш суттєвими.
У результаті через кілька років люди можуть просто вибухнути, влаштувавши затяжний мітинг або маніфестацію. Уникнути цього можна, але тільки якщо влада відмовляться від скорочення соціальних програм і збільшення податків, а саме за допомогою цих механізмів буде зроблена спроба вийти з кризи в 2019 році. Втім, є у Глоби і хороші прикмети – астролог каже, що вже скоро Росію чекає відродження економіки і розвиток нових галузей.
Через кілька років росія зможе спокійно жити в режимі санкцій – ринок буде насичений, безробіття впаде, а рубль зміцниться. Звичайно, остаточний вихід з кризи можливий тільки через 20 років, коли народне господарство по-справжньому зміцниться. У 2022 році Глоба прогнозує погіршення здоров'я нинішнього президента, причому справа може прийняти дуже серйозний оборот – аж до зміни влади. В результаті Росія переживе період політичних чвар. Не виключено, що в підсумку області отримають більшу автономію, а столиця буде перенесено з Москви в Ростов-на-Дону або Нижній Новгород.
Щодо світового розвитку Глоба налаштований набагато негативніше. Його астрологічні розрахунки говорять, що в 2019 році можуть сформуватися два протиборчі блоки країн. Це виллється в нові військові зіткнення, погіршення життя в більшості регіонів і масове безробіття. Підвищення числа безробітних пояснюється тим, що в світі почнеться масове впровадження роботизованих технологій. Більше всього при цьому постраждає Європейський Союз – тут разом загостряться екологічні та міграційні проблеми. З європейських держав в бік Росії хлине потік біженців.
Протягом найближчих кількох років світ увійде в фазу глобальної перебудови всіх галузей економіки – будуть впроваджуватися екологічні технології, щоб хоч якось знизити рівень викидів і отримати можливість спокійно дихати. Загостриться проблема світового тероризму, причому від вибухів і замахів постраждає кілька великих політичних лідерів.
З приводу України астролог каже, що їй доведеться прожити сорок років у пошуках свого власного шляху розвитку. Країна знаходиться під впливом Сатурна, а це небесне тіло не зазнає різких змін, тому всі спроби щось змінити дуже швидко призводять лише до погіршення ситуації.

Прогноз Галини Гайдук


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
Галина Гайдук вважає, що ціни в 2019 році продовжать стрімко зростати
Гайдук будує свої прогнози, відштовхуючись від того, що в березні 2018 року почався деканический цикл під впливом Сатурна. Саме ця планета в найближчі 36 років буде визначати основні зміни і значущі події в житті всіх країн. За словами астролога, загальний вплив Сатурна можна охарактеризувати як сприятливий – він благотворно вплине на економічну сферу і буде стимулювати позитивні реформи в життя суспільства.
Не варто також скидати з рахунків очікувані місячні і сонячні затемнення, так як після кожного такого події настає місячна зона геополітичного дисбалансу. Потрібно сказати, що тільки на початку 2019 році затемнень буде два, тому старт нового календарного періоду ознаменується потрясіннями. Слід бути особливо уважними, вирушаючи в подорож – після затемнень зростає ризик техногенних аварій і сейсмічної активності.
Від минулих проблем швидко позбутися не вийде – валютні ринки продовжить лихоманити, а ціни на товари та послуги будуть рости. На початку 2019 року варто очікувати поглиблення кризових явищ. Причиною цих далекосяжних наслідків астролог називає знакова подія – влітку 2018 року максимально наблизяться одна до одної Земля і Марс, що спостерігається раз в 15-17 років і завжди призводить до суттєвим геополітичним та економічним змінам.
Також фахівець з астрології попереджає, що жителям Китаю, Білорусі, Чилі та Фінляндії потрібно бути особливо обережними – у цих зонах підвищиться ризик виникнення непередбачених ситуацій. У Росії можливі катастрофи на території Ставропольського краю і Східного Сибіру.

Прогноз Влада Росса


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
На думку Влада Росса, в 2019 році курс Биткоина може досягти 50000 у.е.
Цей астролог підготував для світу досить позитивний прогноз на найближчий рік – по думку Влада Росса, всі конфлікти та чвари, поступово зійдуть нанівець, звільняючи місце для конструктивного діалогу і спокійного вирішення проблем. Втім, загального благоденства в 2019 році астролог не обіцяє – замість загострених конфліктів світ чекає фаза холодного протистояння, а кожен з політиків зачаїтися в очікуванні дій від держав-суперників.
Астролог пророкує Росії підготовку до зміни влади. Росс заявив, що новий період президентства стане для Путіна найскладнішим. Економіку країни почне лихоманити під впливом санкционных обмежень, залежно від сировинної кон'юнктури і вичерпання резервів. Багато політики і олігархи втратять можливість в'їжджати на територію ЄС і США, що може привести до обмірковування «палацового перевороту». Росс каже, що влада в підсумку не зміниться, але перестановок в уряді буде зроблено дуже багато.
Також Росс прогнозує продовження стагнаційних процесів на ринку російської нерухомості і радить здійснювати покупки, поки ціна на житло перебувають на мінімальному рівні. На швидку вигоду від такого придбання розраховувати не варто – ті росіяни, які інвестують гроші в квартири з метою їх подальшого продажу, повинні розуміти, що це капіталовкладення на довгий термін. Проте вже через 8-10 років ціни на житло в Росії зростуть у 3 рази – саме в цей час у державі розпочнеться економічне зростання.
Астролог робить прогнози і щодо курсу криптовалют – наприклад, биткоину він передрікає період різких злетів (до позначки в 50000 доларів) і падінь (до 1000 доларів). Цієї криптовалюте Росс передрікає велике майбутнє, адже биткоин знаходиться під впливом Венери – планети, протегує грошей. Гороскоп биткоина показує, що він відноситься до закритим і непрозорим структурам, що навело астролога на думки про масонів. Не виключено, що ця організація намагається вивести криптовалюту у вищий ешелон, прирівнявши її за значимістю з доларом і євро.
Старт змін у Росії Росс прогнозує на 2022 рік. При цьому астролог стверджує, що потрібно чекати процесів настільки ж деструктивних, як і при розвалі СРСР. Відбудеться нова перебудова, викликана впливом Плутона у Водолії. Однак засмучуватися росіянам не потрібно – зміни у владних структурах і розвитку держави призведуть до того, що Росію перестануть сприймати як ворога, а побачать у ній партнера по економічних зв'язках.
Для України астролог також зробив довгостроковий прогноз. На його думку, у 2021 році влада перейде до правителя нового типу, який буде володіти не тільки жадобою збагачення, але й мудрістю, любов'ю до своєї країни і величезними знаннями в політиці та економіці. З приводу Криму думку астролога однозначне – він більше не повернеться до складу України, а от Схід держава не втратить. У 2019 році будуть розпочаті мирні переговори, які дозволять перевести конфлікт в повільну фазу, а остаточне возз'єднання частин країни відбудеться, коли зміниться російська влада.

Прогноз Світлани Драган


Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
Світлана Драган пророкує загострення конфлікту між Росією і США
Відома представниця астрологічної науки спробувала зазирнути в майбутнє і з'ясувати, що чекає світ протягом найближчих кількох років. Для Росії Драган зробила позитивний прогноз, заявивши, що держава вже в 2019 році займе міцну позицію в категорії «наддержав», значно зміцнивши своє політичне та економічне становище на світовій арені.
Головний вектор протистояння намітиться між РФ і США, однак Штатам не вистачить сили, щоб завдати істотної шкоди. Економічні наслідки будуть несуттєвими, так як кон'юнктура світових ринків сприятиме наповненню бюджету Росії. Котирування на газ і нафту підуть вгору, зміцниться національна валюта, підвищаться соціальні стандарти життя.
Світу Драган передрікає менш оптимістичну картинку. Згідно її словами, в 2019 році будуть закладені основи для духовного переродження, яке станеться через 10 років, але до цього моменту світова культура остаточно прийде в занепад – практично всі країни очікує період, що характеризується меркантильністю, жадобою наживи, проявом тваринних інстинктів і ницих пристрастей. Після дозволу духовної кризи настане політичний.
Астролог говорить, що вже в 2019 році піде низка катаклізмів, причиною для яких стане антопогенный фактор. Населення багатьох країн варто чекати цунамі, землетрусів і жахливих пожеж, які заспокояться лише до 2021 року, забравши з собою безліч людських життів.
Прогнози астрологів на 2019 рік: прогнози для Росії, України та світу
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають