• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців

У давні часи людям хотілося якомога більше дізнатися про таємниці прийдешнього дня. Царі і полководці, торговці і землероби ніколи не планували важливих справ, не звернувшись за порадою до оракула, провидцеві або ворожки. Тільки вони могли застерегти від бід і підказати, які дії сприятимуть успішному вирішенню справи, благополучної одруження або переможного походу на ворога. У різні часи існували ясновидці, які вміли описати майбутнє не тільки окремої особи, але і країни, і навіть цілого світу!
Звичайно, сучасна людина більш скептичний. Тим не менш, в наші мінливі часи багатьом хочеться дізнатися прогноз на майбутнє і почути новини про швидке припинення воєн, а також налагодженні економічної і політичної ситуації. Саме тому росіяни з інтересом чекають новин про найближчому майбутньому своєї країни. І такі прогнози дійсно існують! Частина з них була сформульована задовго до двадцять першого століття, а частина належить нині живуть віщунів та астрологів.
Перевірити, які з цих передбачень стануть реальністю, а які залишаться туманними і ні до чого не ведуть здогадками ясновидців, не представляється можливим. Однак ми зібрали найцікавіші прогнози, щоб ви дізналися, хто передрікає Росії чергові складності і катастрофи, а які віщуни побачили в 2019 році виключно позитивні та радісні події.

Передбачення Матрони Московської


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
Матрона бачить майбутнє Росії світлим, якщо росіяни покаються у своїх гріхах
Провидицю, причисленную священним синодом до лику святих, в Росії особливо шанують. Заступництва у цій святій шукають все представниці прекрасної статі — адже, як свідчить повір'я, Матрона може зробити так, щоб дівчина вийшла заміж, народила дитину або повернула чоловіка в сім'ю. Дослідники передбачень часто кажуть, що рядки Матрони відрізняються небаченою точністю. Розшифровки свідчать: Матрона знала, що впаде будинок останнього російського царя, побачила революційні події і роки, протягом яких Росія була учасницею Великої вітчизняної війни.
Перед тим, як залишити наш світ, Матрона дала кілька важливих передбачень про майбутню долю Росії. Над їх розшифровкою досі працюють послідовники святий. На жаль, достеменно не зрозумілий термін настання подій, передбачених у останньому пророцтві. Однак багато хто вважає, що мова йде про 2018-2020 роках. Матрона говорила, що життя стане важче, тому багато повернуться з мегаполісів у сільську місцевість, в якій набагато простіше прогодуватися. Ще одне важливе пророцтво стосується протистояння без військових дій, яка, однак, буде згубним для людей.
Тут думки тлумачів розходяться. Або мова йде про космічної катастрофи, або рід людський зіткнеться з екологічними проблемами неймовірної потужності, або люди стануть настільки бідні, що почнуть помирати від хвороб і голоду. Достовірно відомо лише те, що Матрона бачила в корені цієї біди недостатню силу віри і моральне падіння. Втім, є у словах провидиці і оптимістична нотка – якщо буде російський народ просити заступництва у вищої сили, покається і гріхах і предастся молитвам, то стояти Росії і далі. Ну а всі негаразди рано чи пізно підуть на спад.

Передбачення Нострадамуса


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
У найближчому майбутньому Нострадамус бачив якусь інформаційну війну
Звичайно, в Альманахах середньовічного алхіміка і цілителя, який чимало часу приділив вивченню астрологічної науки, про Росію сказано не так вже й багато. Однак деякі моменти дослідники все ж зуміли виділити. Розшифровка віршованих прогнозів говорить про те, що Нострадамус пророкував розвиток тієї частини світу, в якій зараз розташована Росія. У 21 столітті саме ця країна візьме на себе роль світового арбітра, а частина, яка є Сибіром, була названа провидцем «центром життєвих сил».
Астролог передбачив поступове змішування менталітетів – люди будуть більше мігрувати, переносячи з собою знання, досвід і традиції, що благотворно вплине на культурну обстановку одразу у кількох країнах. Головне, що повинно турбувати світ в цей час – перспектива нової війни, причому вона не буде схожа на воєнізовані конфлікти минулого. Тлумачі кажуть, що мова йде про інформаційну війну, яка торкнеться безліч людей.

Пророкування Ванги


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
На думку Ванги, вже в 2019 році в Росії з'явиться новий політичний лідер
Незважаючи на те, що болгарська провидиця не могла бачити навколишній її світ, погляду її було відкрито куди більше, ніж звичайній людині. Вона знала про те, що готують прийдешні дні як для окремих людей, так і для цілого світу! Не дивно, що поки провидиця була жива, до неї регулярно їздили найвідоміші політики, представники вченого стану і зірки естради. Послідовники Ванги кажуть, що вона залишила багато передбачень, розшифровка яких дозволить дізнатися про долі світу аж до 3000 року!
Щодо Росії Ванга завжди висловлювала добрі побажання, пророкуючи їй розквіт і оптимістичне майбутнє. Ясновидиця вважала, що Росія — це своєрідний центр духовності і віри, тому люди будуть прагнути приїхати до неї, коли світ охопить велика катастрофа. Головне для росіян – не надто вдаватися до фізичних задоволень і пам'ятати про норми моралі.
Тлумачі кажуть, що на найближчий час Ванга передбачила країні появу нової політичної фігури, яка стане двигуном прогресу і посприяє розвитку економіки. Поступово налагодиться промисловість, підвищиться рівень добробуту і гармонійно розвинуться всі території РФ.

Передбачення Павла Глоби


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
Павло Глоба пророкує, що роботи незабаром витіснять людей з робочих місць
Відомий російський астролог неодноразово робив прогнози щодо розвитку світової спільноти в цілому і Росії зокрема. Він спеціалізується на публікаціях, заснованих на окультизмі і космогенез, вивчає вплив положення небесних світил, та на підставі проведених досліджень зумів зробити декілька застережень, втілилися в реальність — наприклад, саме Глоба передбачив президентство Медведєва і конфлікт в Україні.
Втім, не всі прогнози від Глоби відрізняються точністю. Україна не розпалася на безліч частин, а Крим не став зоною військових дій, порівнянних з Чечнею, хоча астролог передрікав саме такий результат. На 2019 рік для Росії Глоба пророкує здебільшого позитивні події. За його словами, держава зможе зміцнити взаємини з багатьма країнами, а економіка буде відроджуватися, так як будуть налагоджені нові виробництва.
Астролог пророкує зміцнення національної валюти і падіння цінових показників. Втім, в його прогнозах є і застереження. Наприклад, він говорить про подальше загострення ситуації на світовій арені, внаслідок чого Росія буде змушена ще сильніше вкладатися у військову сферу. Ситуація стане критичною до 2022 році, коли може похитнутися здоров'я президента країни, а можновладці почнуть боротьбу за розділ сфер впливу.
Світу в цілому Глоба також передрікає не найоптимістичніші роки – на Землі можуть виникнути два протиборчі табори, буде зростати безробіття внаслідок заміни людей на роботів, світ потрясла звістка про вбивства видних політиків, а погіршення екології призведе до масових міграцій. Втім, основний негатив прогнозів вилився в боку європейських держав. Саме в цій частині світу Глоба передбачив поступове спустошення і занепаду економіки.

Передбачення Руслана Сусі


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
Руслан Сусі чекає, що негативні економічні тренди в РФ скоро зміняться
Фінська астролог читає майбутнє за натальними картах і є представником мунданной гілки астрології, спрямованої на прогнозування ситуації у світовому співтоваристві. Астролог пророкує Росії досить позитивні події, однак їх реалізації повинні посприяти дії політиків. Головне для уряду країни – не віддалятися від простого народу. Руслан каже, що прийдешні вибори не приведуть до змін – поточне положення планет вказує на стабільність нині існуючого порядку.
Зміна уряду відбудеться не раніше, ніж через один президентський термін, причому правити Росією буде особистість, народжена під заступництвом стихії Землі. Ця людина буде дуже дипломатичним, вирішить всі конфлікти з західними країнами та сприятиме розвитку села та сільськогосподарських галузей. Щодо економічного стану Росії на найближчий час Сусі робить непоганий прогноз – кризові явища підуть на спад вже в 2019 році, але явні успіхи можна буде побачити тільки через рік-два.

Передбачення Артура Бєляєва


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
Артур Бєляєв бачить у найближчому майбутньому криваві події революції
Письменник Артур Бєляєв крім літератури спеціалізується на розробці теорії ієрархічних катастроф. Він написав працю, в якій досліджував історію країни протягом кількох епох, кожна з яких складалася з катастрофи, низки різких змін і інших негативних подій. Бєляєв стверджує, що подібні події з кожним разом стають все коротшими.
В якості точки відліку він взяв хрещення Русі. Через сім століть Петро Перший запустив реформації, які вилилися в цілий пласт негативних подій і призвели до 250 років деградації. На другий вісі виник СРСР – у період існування Союзу Росія зробила стрибок вперед, але точкою відліку і закінчення віхи були трагічні і навіть криваві події. В кінці 2017 року підійшов до кінця черговий етап в розвитку держави, так що в найближчі кілька років варто чекати хвилі негативних проявів, аж до народних зіткнень. Тільки після цього настане період затишшя і розквіту.

Пророкування інших ясновидців


Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
Провидці вважають, що духовне життя росіян здатна впливати на їхнє майбутнє

 • Сергій Шестопалов. Представник Пітерської академії астрологічної науки каже, що долею Росії зараз управляє Сатурн, а поточна віха в розвитку країни супроводжується енергетикою Плутона. Поточні труднощі астролог пояснює негативною кармою, яку країна заробила в минулому – перш за все, мова йде про ту кров, яка пролилася при розстрілі імператорської родини. Карма була максимально виправлена в кінці 2017 року, тому в наступні роки Росію чекає розквіт, поступово зростання економічних показників, зростання рівня життя населення і покращення показників соціальної сфери. Головне – пам'ятати про те, що на Росію покладена особлива духовна місія, так що моральні аспекти повинні стояти у людей на чолі кута.

 • Авель. Цей старець зумів передбачити безліч важливих для Росії подій, зокрема — побачив загибель імператорської родини, червоний терор і революцію. Дослідники його спадщини стверджують, що Авель передрік появу нового лідера, який поведе країну в світле і радісне майбутнє, повне великих діянь. Втім, достеменно невідомо, чи мав провидець на увазі вибори 2018 року або ж присвятив ці рядки наступній гонці потенційних президентів.

 • Фатіма Хадуева. Одна з зірок програми, присвяченої битв екстрасенсів, пророкує країні «золотий вік». Звичайно, позитивні тренди тільки-тільки намітилися, так що про рай на землі вже в 2019 році говорити не доводиться – всі найголовніші звершення чекають Росію в 2025 році. Фатіма стверджує, що головною святинею російської є Богородиця «Вседержавная», а свята, зображена на втраченої іконі, буде оберігати державу у найближчі роки. Володимира Путіна провидиця назвала останнім представником «тричі перше», тобто він знаходиться серед людей, на долю яких випало виправити карму країни після розстрілу Романових і гонінь на Распутіна.


 • Що ж, докази правоти (чи неправоти) одного з перерахованих провидців і астрологів ми побачимо найближчим часом. Ну а ви вправі вибирати той прогноз, який здасться вам найбільш вірогідним і бажаним! Зрештою, людині властиво більше вірити в позитивні прогнози, адже тільки так можна з надією дивитися в майбутнє.
  Передбачення на 2019 рік для Росії: прогнози ясновидців
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають